Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Межа между нами и переулком

Гість 388rus

Рекомендовані повідомлення

Помогите, пожалуйста! Собрались стоить дом, участок неудобной формы, 15 м(в ширину) на 30 м. Вообщем, все как положено не умещается:( Я хотела бы узнать, можем ли мы поставить гараж прямо на красной линии (с другой стороны от красной линии переулок). То есть, забор будет продолжением стены гаража. Если нет, то сколько нужно отступить. И сколько нужно отступить в этом же случае от межи до дома ( межа так же граничит наш дом и переулок) Вообщем объяснила как могла, надеюсь умные люди меня поймут:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Вы пойдите в архитектуру и попросите их в этом помочь. Ведь именно они Вам будут это всё это утверждать, а не те, кто отвечают на форуме.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помогите, пожалуйста! Собрались стоить дом, участок неудобной формы, 15 м(в ширину) на 30 м. Вообщем, все как положено не умещается:( Я хотела бы узнать, можем ли мы поставить гараж прямо на красной линии (с другой стороны от красной линии переулок). То есть, забор будет продолжением стены гаража. Если нет, то сколько нужно отступить. И сколько нужно отступить в этом же случае от межи до дома ( межа так же граничит наш дом и переулок) Вообщем объяснила как могла, надеюсь умные люди меня поймут:)

 

ДБН 360-92**:

1. "Допускається розміщення гаража по лінії забудови за умови погодження з місцевими органами архітектури і містобудування."

2. "Житлові будинки на присадибних ділянках треба розміщувати відповідно до проекту забудови району із встановленим відступом від червоних ліній."

"Житлові будинки слід розміщувати з відступом від червоних ліній вулиць: магістральних - не менше 6 м, житлових - не менше 3 м."

 

Т.е. все возможно, если согласует архитектура.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...