Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гречка - як варіант боротьби із пирієм?

Нестроитель

Рекомендовані повідомлення

Перечитавши теми, боротьби із бур"янами, не зустрів варіанту примінення гречки, тому думаю підняти це питання.

Думаю навесні зробити перед будинком газончик. Раніше половина майбутнього газону використовувалось під город, а друга - був старий заїзд на ділянку. Там де був заїзд минулим літом зняли шар "дороги" і навезли землю, і все вирівняли. Так ось там де була дорога і біля неї була плантація пирію, а на городі зустрічались осот і трошки кульбабки.

Спочатку думав засіяти відразу травичку, але передумав, хочу вивести бур"яни, а в серпні може дійдуть руки до травички. Хімію використовувати ПРИНЦИПОВО не хочу, тим паче , кажуть, на пирій вона не діє.

1.Чув раніше від людей. що проти пирію дуже добре діє гречка. Як ви думаєте вона(гречка), ефективніша буде за жито, овес,гірчицю? чи взагалі може зробити суміш рослин? До речі, в пшениці осот росте успішно.

2. Скажим так, якщо засію газон одним із варіантів, коли потрібно буде його скосити і сіяти газон ? Червень, липень, серпень чи наступна весна(це при умові, що потрібно засіяти ще чимісь на осінь) ? Чи перекопувати (культивувати) після кошення?

3. Якщо посадити як варіант :гарбузи, то напевно газон прийдеться робити в жовтні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...