Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібен дренаж

agreko

Рекомендовані повідомлення

потрібно виконати дренаж вздовж ділянки, об"єм роботи приблизно 45 метрів, пришліть ціну за роботу.

001.jpg.ca53acb53ec013572c86aafcbd8f2809.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потрібно виконати дренаж вздовж ділянки, об"єм роботи приблизно 45 метрів, пришліть ціну за роботу.

 

Який грунт на ділянці?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Грунт глиняний.

 

Розробка грунта вручну м3-80гр

Улаштування др труби м/п-15гр

Засипка щебнем м3-75гр

Більш детально по місцю.Де знаходиться ділянка ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зверніть увагу, що потрібен ще геотекстиль!

 

Для чого - щоб в подальшому щебень не змішувався с грунтом, тим більше, що у Вас глиняний грунт.

Геотекстиль тримає щебінь, розділяє щебінь та грунт, фільтрує воду та не забивається глиною, чи землею.

Нижче - фото як це робиться.

 

Якщо не буде геотекстиля - щебінь змішається в подальшому с землею, заб"ється труба. І Ваш дренаж перестане функціонувати. Але Ви одразу про це не дізнаєтесь. Пізніше, коли вже помітно стане.

 

Геотекстиль не набагато змінить картину по фінансам, проте вигода в подальшому - очевидна!

255829959_1.jpg.400a2d9d2f3e0e420139ae567eb470ca.jpg

124750952_2.jpg.d29e1eff03c76546259dc95299fd28ca.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розробка грунта вручну м3-80гр

Улаштування др труби м/п-15гр

Засипка щебнем м3-75гр

Більш детально по місцю.Де знаходиться ділянка ?

 

В мене таке враження, що в нас на Україні самі дорожчі будівельні послуги, виємка грунту і засипка щебенем ще можна зрозуміти, но улаштування труби......, що її там влаштовувати, задається наклон при виємці грунту а потім цю трубу туди заносять і все..., а в нас рахують кожен рух пальця робочого, тільки не ображайтесь, але дренаж це не фундамент.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Улаштування труби......, що її там влаштовувати, задається наклон при виємці грунту а потім цю трубу туди заносять і все... дренаж це не фундамент.

 

Звичайно дренажна система не фундамент,але земляні роботи виконуються однаково.По поводу труби,я вам не ставив розцінку за планування траншеї,трамбування,улаштування нетканого полотна(геотекстиль),а взяв в загальному.Тобто улаштування траншеї та планування траншеї різні види робіт.

 

Вибачте якщо образив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По поводу труби,я вам не ставив розцінку за планування траншеї,трамбування,улаштування нетканого полотна(геотекстиль),а взяв в загальному.Тобто улаштування траншеї та планування траншеї різні види робіт.

 

Ясно, ну дякую за відповідь, буду думати......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...