Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Церезіт CT-29 + сетка ГАП...

gokostik

Рекомендовані повідомлення

Привіт усім)

Прошпаклював я вже пів кімнати шпакльовкою церезіт СТ-29 по серпянці ГАП 5*5... а тут прочитав, що сєтка мала би бути "армировочной полимерной сеткой с щелочестойкой пропиткой" упс... шо тепер буде? :rolleyes: все впаде? розвалиться?

 

І яка вона ця сєтка? синя? :)

Підкажіть будь-ласка :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго дня, якщо добре погрунтовали перед шпакльовкою, то я вважаю, що ничого невiдпаде.вiдпадайе втому случайi коли дешеие, або просрочене.

а чи синя, чи бiла, зарас стiльки разного, одно йе рiзниця, що бувайе фасадна(наружня), i отдьелочна(внутриння)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт усім)

Прошпаклював я вже пів кімнати шпакльовкою церезіт СТ-29 по серпянці ГАП 5*5... а тут прочитав, що сєтка мала би бути "армировочной полимерной сеткой с щелочестойкой пропиткой" упс... шо тепер буде? :rolleyes: все впаде? розвалиться?

 

І яка вона ця сєтка? синя? :)

Підкажіть будь-ласка :)

 

Шпаклюйте и бог вам в помощь! Всё будет нормально!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго дня, якщо добре погрунтовали перед шпакльовкою, то я вважаю, що ничого невiдпаде.вiдпадайе втому случайi коли дешеие, або просрочене.

а чи синя, чи бiла, зарас стiльки разного, одно йе рiзниця, що бувайе фасадна(наружня), i отдьелочна(внутриння)

 

Это вы так постёбались!:lol::lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго дня, якщо добре погрунтовали перед шпакльовкою, то я вважаю, що ничого невiдпаде.вiдпадайе втому случайi коли дешеие, або просрочене.

а чи синя, чи бiла, зарас стiльки разного, одно йе рiзниця, що бувайе фасадна(наружня), i отдьелочна(внутриння)

 

о... дякую всім) бо то я вже почав був хвилюватися

А погрунтував як книжка пише - два рази один раз розвів водою 1:1, а другий просто СТ-17... А так ніби всьо нормальне не просрочене)

:beer:

 

... добавив згодом... Так просто в тому і річ шо цей СТ-29 він і для зовнішніх робіт тому я думаю може і сєтку сюди треба для зовнішніх ;) може цей гадкий церезіт зїсть цю білу сєтку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут у мене назріло ще одне питання... Прочитав в темі у InSAn`a, що мінімальний шар СТ-29 по тех карті має бути від 3.5 мм. Він (Шановний ІнСан) при шпаклюванні власного фасаду хотів отримати 8мм (потім вийшло в середньому 5мм).

Але як цей мінімальний шар вираховується? Маю на увазі якшо я буду робити два шари - перший "вровєнь" з сіткою, а потім ще один по ньому - то це і буде загальна товщина шпакльовки СТ-29?

Чи мені слід виставити маяки 6 мм і шпаклювати по ним?

Хто які має думки? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так просто в тому і річ шо цей СТ-29 він і для зовнішніх робіт

А Ви техкарти читали? Де ВИ знайшли, що він лише для зовнішніх робіт? :)

Растворная смесь для ремонта и подготовки оснований под отделку внутри и снаружи зданий.

 

Тут у мене назріло ще одне питання... Прочитав в темі у InSAn`a, що мінімальний шар СТ-29 по тех карті має бути від 3.5 мм.
Де це я таке писав? (ссылка устарела) мін. - 2мм

 

Але як цей мінімальний шар вираховується? Маю на увазі якшо я буду робити два шари - перший "вровєнь" з сіткою, а потім ще один по ньому - то це і буде загальна товщина шпакльовки СТ-29?

Чи мені слід виставити маяки 6 мм і шпаклювати по ним?

Хто які має думки? :)

Читайте техкарту.

...при толщине слоя от 2 до 20 мм за одно нанесение

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Начали штукатурить. Работают без маяков, визуально слой очень ровный (позже проверю правилом:) )

 

Одно смущает - на площадь около 45м.кв. потратили 13 мешков Ceresit CT-29. Судя по тех.карте, толщина слоя около 3,5 мм. А меня менее 8 мм не устраивает. Строители заверяют, что слой как раз 8мм.

Сегодня буду "сцарапывать" штукатурку до газобетона и проверять толщину.

 

Тут і прочитав ;)

 

Тобто якшо шпателем отак гарно провести по сєтці і вона закрилася то там і не буде менше двох мм? :)

Сохне нормально - так шо думаю все буде ок

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут і прочитав ;)

 

Тобто якшо шпателем отак гарно провести по сєтці і вона закрилася то там і не буде менше двох мм? :)

Сохне нормально - так шо думаю все буде ок

 

Так там написано, що судячи по техкарті (витрати на м.кв) вийшло 3,5мм, а не потрібно мінімум 3,5мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...