Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пару уточняющих вопросов к людям с опытом ;)

gokostik

Рекомендовані повідомлення

є декілька питань - шукав відповіді на форумі - читав читав - вони тут є) але всього так багато - шо перечитати не вистачає сил ;) хоча понабирався всякого цікавого.

 

Але...

1.

P1080329.JPG

 

Це труби теплої підлоги. Питання я хочу їх закинути в паралончег такий сірий) і пропустити під дверною коробкою бачив на всіх фото) а далі вони мають спуститися на панель і піти до місця де будуть підключатися всі теплі підлоги) можна опускати їх на пять сантиметрів вниз? :) і над ними буде інша тепла підлога в цьому коридорчику...

 

2. Чи можна отаку штуку колектор напевно :) куди будуть підключатися усі контури теплої підлоги встановити на 1 поверсі - в метрах 10 від котла = котел має бути в цоколі?

 

3. Це майбутня ванна....

 

P1080330.JPG

 

P1080331.JPG

 

Чи треба прокладати теплу підлогу під тим місцем де буде встановлена ванна та душева кабінка?

Які плюси та мінуси?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Под напольным унитазом не ложите. В дверном проеме на трубу гофру и деформационный шов.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Под напольным унитазом не ложите. В дверном проеме на трубу гофру и деформационный шов.

 

а під ваною і кабінкою? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какие вопросы?

Я так понял вопрос был в том что трубы должны после комнаты опустится вниз на какие-то сантиметры и идти до коллектора.

Думаю нельзя этого делать - -воздух с них не стравить потом. Или я не прав ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.Це труби теплої підлоги. Питання я хочу їх закинути в паралончег такий сірий) і пропустити під дверною коробкою бачив на всіх фото) а далі вони мають спуститися на панель і піти до місця де будуть підключатися всі теплі підлоги) можна опускати їх на пять сантиметрів вниз? :) і над ними буде інша тепла підлога в цьому коридорчику...

2. Чи можна отаку штуку колектор напевно :) куди будуть підключатися усі контури теплої підлоги встановити на 1 поверсі - в метрах 10 від котла = котел має бути в цоколі?

3Чи треба прокладати теплу підлогу під тим місцем де буде встановлена ванна та душева кабінка?

1. Я бы не делал так. Во время эксплуатации ( по закону подлости) ветка может завоздушится, и тяжело будет развоздушить.

Вы написали, что в киридорчике тоже будет ТП. Та проложите эту трасу вдоль плинтуса...

2.Коллектор будет с насосом? Если да, то расстояние от котла особо значение не имеет. А коллектор ставьте на том этаже где будет ТП...:)

3.С практической точки зрения это не принципиально, смотрите как удобней укладывать трубу. С точки зрения экономии трубы и человекочасов - можно не ложить...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О дякую Вам! якраз і хотів спустити їх на пять сантиметрів вниз :) придумаю шось інше - там легко можна обійти стороною.

 

Ще одне питання про монтаж каналізації - її необхідно просто складати на резинки шо йдуть в комплекті чи проклеювати додатково чимось типу силікон? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для самоуспокоения можно и силиконить:), но он все равно при монтаеже слижется, а так хоть роль вазелина выполнит:)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...