Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оформлення документів на опалення

Nobel

Рекомендовані повідомлення

От читаю на форумі, що багато хто сам монтував (розводка) систему опалення в приватному будинку...

 

Собі теж планую сам розводити систему...

 

Але на фірмах всі в один голос кричать, що систему не прийме газкантора...

 

Як це все оформляли при самостійному монтажі системи (ну котел то в будь-якому випадку ставить фірма...інакше на гарантію не прийме...)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені також розказували про даний момент, проте я перепитав в газканторі - там при заповнені форми про монтажника системи опалення та ГВС вказуєте щось типу такого : "Роботи виконанні власними силами" та підпис- і проблем немає. Так що краще питайте безпосередньо в місцевій газканторі. Котел підключали в грудні 2009 року.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А каким боком газконтора к системе отопления? :fool: Сам газопровод самостоятельно делать нельзя, это понятно, а после газового оборудования дальше делай что хош.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

......систему не прийме газкантора....

Бред.

Зона ответственности заканчивается на котле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

попитаю ще в газслужбі при оформленні проекту на газопостачання...

 

бо щось мені незрозуміле впарювали на фірмах по котлах..:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

позвонив по фірмах - без їхнього монтажу жодної гарантії на котел на дають....що за фігня:fool:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

позвонив по фірмах - без їхнього монтажу жодної гарантії на котел на дають....що за фігня:fool:

 

Це в сервісних центрах таке заявляють? А коли відбувається заміна котла на існуючу систему опалення, то що треба стіни і стяжки довбати , щоб вони нажились...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от що мені на місцевих форумах пишуть люди з "сервісу"

 

 

"Тернопільгазу твоє опалення по цимбалах, чи ти сам робив чи фірма, їх цікавить тільки котел, оскільки це газовий прилад і він повинен бути принятий в експлуатацію. А для цього потрібно :

Договір на обслуговування котла - а його дає фірма яка робить опалення і вішає і підключає котел. Припустимо тобі договір дасть сам магазин де ти купляв. Проте здавати в Тернопільгаз вони тобі його не будуть, оскільки ти все робив сам. А сам ти документи не здасиш ,тому що потрібно щоб здавала фірма яка має ліцензію і дозвола на виконання таких робіт."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

позвонив по фірмах - без їхнього монтажу жодної гарантії на котел на дають....що за фігня:fool:

Гонят... Мне гарантию дали при запуске котла. Монтаж как хочешь, а запуск представителем продавца котла. Газовщиков тоже не колышет что у тебя после газовой трубы. Вам, Nobel, однозначно навязывают свой заработок, думаю, нехило завышеный.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Nobel, не знаю как в Тернополе, но в Луганске происходит следующим образом:

 

1. Монтаж газопровода (выполняет фирма с лицензией)

2. Монтаж газового оборудования (установить печь, повесить котел.) (выполняется хозяином дома, ну если хозяин занят, монтируют любые рабочии - лицензия не требуется)

3. После получения Акта на пуск газа, либо Абонентской книжки, вызываются люди из сервиса по котлам, которых не интересует кто и когда делал систему отопления, этот, специально обученный человек, в твоём присутствии запускает котел, ты проверяешь что он работает, платишь денюшку, он ставит печати в гарантийке на котел, вешает пломбу на корпус котла и уезжает. ВСЁ, больше ничего не требуется.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Котел може бути прийнятий на безкоштовне гарантійне обслуговування при дотримані вимог, наведених далі :

- газовий котел придбаний через уповноваженого дилера або авторизований сервісний центр (продавцем надається сертифікат відповідності з мокрою печаткою продавця);

- гарантійний талон правильно заповнений (при покупці першим заповнює продавець, потім, при підписанні сервісної угоди - сервісанти заповнюють свою частину + Ваш підпис після першого пуску);

- дотримано всі вимоги з монтажу, приєднання до мереж й належної експлуатації товару (претензії можуть стосуватись цього пункту, проте тут ніде не вказано, що ці роботи мають виконувати спеціалісти з сервісного центру);

- товар обладнано елементами, що захищають його від зовнішніх факторів, як-то фільтри, стабілізатори напруги, заземлення тощо;

- перший пуск товару в експлуатацію здійснив авторизований сервісний центр.

Гарантія на даний товар вступає в силу з моменту першого пуску, про що в гарантійному талоні робиться відповідна відмітка.

п.с. Писанина вище вибрана з гарантійного талону та керівництва по встановленню і ТО котла Арістон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що за фігня:fool:

 

Это не фигня - а монополия...

Главное правильность монтажа, а не исполнитель...:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та монтаж є кому зробити...(знайомий працює на фірмі...але не в Тернополі...на вихідні завжди сюди приїжджає...), розводлку по будинку можу зробити без проблем сам..

 

але от всі на місці твердять, що фіг котел на гарантію візьмуть і фіг то все узакониш в міськгазі (то ще котел окремо якось узаконюється???) бо з проектом на підключення мені все зрозуміло...а от що з котлом і розводкою і що до розводки має міськгаз -то мені так і ніхто не пояснив...

 

піду розпитаюся ще в міськгазі:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Nobel, не знаю как в Тернополе, но в Луганске происходит следующим образом:

 

1. Монтаж газопровода (выполняет фирма с лицензией)

2. Монтаж газового оборудования (установить печь, повесить котел.) (выполняется хозяином дома, ну если хозяин занят, монтируют любые рабочии - лицензия не требуется)

3. После получения Акта на пуск газа, либо Абонентской книжки, вызываются люди из сервиса по котлам, которых не интересует кто и когда делал систему отопления, этот, специально обученный человек, в твоём присутствии запускает котел, ты проверяешь что он работает, платишь денюшку, он ставит печати в гарантийке на котел, вешает пломбу на корпус котла и уезжает. ВСЁ, больше ничего не требуется.

У нас примерно также.

Если частный дом,заказуешь проект конторе у которой есть лицензия на выполнение проектных работ,эта же фирма берет в газовой конторе техусловия ,плюс заключение(АКТ) печников и выдает Вам готовый проект.

По этому проекту нет разницы кто сделает монтаж отопления (можете сделать сами если есть знания и умение)и повесит котел и подсоединит трубы.

После монтажа отопления делаеться монтаж газа к котлу(делает фирма у которой есть лицензия на производство работ по гаопроводам).Далее эта фирма делает исполнительную документацию,с ней идете в газовую контору-они делают пуск газа и выдают Акт пуска газа(сам котел они не имеют право включить).

Затем вызываете представителя Сервиснгого центра по даному котлу,и он запускает котел(на основании Акта пуска газа) и ставит его на гарантию,делает отметку в паспорте котла.Отаке:DЕще раньше можно было, если гарантия на котел не нужна,запуск котла сделать самому (при наличии Акта пуска газа от газовиков) то теперь не мона,газовики требуют чтобы с сервисным центром был заключен договор на обслуживание котла и раз в год заплати СЦ 200-250 грн за обслуживание(хотя они как правило ничего не делают.

 

Если это квартира в многоэтажке при наличии ЦО,здесь другой механизм.Здесь уже сам монтаж отопления не сделаешь-нужна лицензия.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Я взагалі рахую. що це все просто робиться для заплутування людей.Бо ніде не зустрів узаконеної документації.А що коли газкантора мені поставіла газлічильник і приняла (звичайно за мої кошти,правда ціна на їхні послуги була така, що навіть ходив сваритися з ними).Тоді я можу підключати після лічильника любий газ прилад, (правда в межах норми).Особливу увагу треба звертати на димоходи і витяжки(як що в будинку не передбачено комина(димохода),тоді без всяких вагань ставите парапетний котел, а як що в кухні або в туалеті в горі є два отвори (один витяжка а другий це комин),тоді з газ кантори повинен прийти коминяр і підтвердити що це комин і до нього можна підключати котел.Після своїми силами ставите котел і підключаєте до нього газ і запускаєте(це зробить фахівець який займається котлами не обовязково він має бути з сервісного центру). Порада, підводьте до котла газ гибким капроновим шлангом.,но не металевими трубами і не в металевій оплітці.Перевірено на досвіті.Гарантія, це як домовитесь з продавцем котла, бо коли щось поламається то газконтора не піде вам його ремонтувати. А коли котел вживаний? (в мене такий) В мене було так, рішення міської ради, потім з ним в газконтору щоб накреслили проект(бо не хочуть ставити лічильник без нього). Коли маєте дозвіл міськради і проект на установку котла, ви герой, все остальне пройде автоматично. Хоча після установки котла захочуть його прийомку, це значить що треба заплатити (не малу суму).Тобто до вас прийдуть люди які взагалі далекі від техніки і поняття не мають в котлі (також перевірено) ,вот вони мають сказати що у вас усе в порядку (а все залежить від кількості покладеного їм в кишеню.Я вважаю що котел не обовязково приймати (типу класти гроші їм в кишеню), а захочуть, то прйде майстер з газконтори і сам гляне чи стоїть котел без порушень.Ви ж не порушуєте нічого.Дозвіл з міськ ради маєтє, технічні умови установки котла маєте, платите по лічильнику. ВСЕ.:beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...