Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проект на вузькій ділянці 10м

addik

Рекомендовані повідомлення

Добрий день, в моєї тещі є земельна ділянка 7соток по формі аеродром 10м*70м. На цій ділянці вже є старий будинок 5*12м побудований вздовж ділянки.Оскільки в мене з моїм братом виникла проблема поділу квартири я задумався чи не побудувати на даному аеродромі щось своє, оскільки досвід в будівництві є то думаю робити своїми силами.Після двох тижнів сидіння в Архікаді накидав невеличкий проект.Прошу оцінити.Форма будинку зумовлена розташуванням сусідського будинку на межі.

1. Первый этаж.PDF

2. Второй этаж.PDF

1419402874_.jpg.cd422607ee72bce236e5c08762f90d3a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не в восторге от лестницы на против входной двери,

ИМХО что прихожая штука обязательная, особенно в част/доме

покажите ситуацию вокруг

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені теж не подобається, а прихожу ще можливо і зрибим я малював проект виходячи з того що відстань від фасаду з входом до межі 5м а на межі прибудова сусіда.Дозволу на прибудову на межі ніхто в тещі не питав і є така думка що незаконно побудована.Після нового року йду в архітектуру(через знайомих)будуть щось вирішувати.Моя думка що можна будувати і з меншим відступом і наступає питання чи не буде потім проблем з МНС і скільки це буде важити в фінансовому плані.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возьмите проект таунхауса, к примерно такого archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-pod-cedrami/m3f019ceadf863,1077 и стройте одну секцию. Можно найти секции и по 5 м шириной.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...