Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

утеплится занедорого

magary4

Рекомендовані повідомлення

стены 1.5 кирпича. планирую 10см пенопласта. но вот ЭППС гораздо дороже обычного. как выйти с минимальными потерями? может можно сначала 50мм обычного м15 а сверху еще 50мм ЭППС?

а что будет если чисто м15 а сверху наложить 2см штукатурки цементно-песчаной 1:4? будет продавливаться?

чем это отделать самому с минимальными затратами?

сосед сделал короед по кирпичу смесью СМ11 30% + 70% ЦПС + гранотсев, на внешний вид ничем не отличается от штукатурки "короед" церезитовской, но цена думаю раз в 10 меньше.

есть ли замена армирующей сетке, точно не помню но квадрат стоил около 15 гр, в масштабах дома..............многаа

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

собі теж планую 1,5 цегли +10 см пінопласт

 

 

навіщо Вам взагалі ЕППС на фасаді??? Я буду брати ПСБс-25...

 

 

доповню, в селі утеплена времянка вже років 8-10 ПСП-15 + сітка і звичайний плиточний клей, стоїть без змін....

 

Армуюча сітка по пінопласту 160г/м коштує 4,5-5грн/кв.м. - не думаю, що вдасться чимось замінити

 

 

Не буде продавлюватися, якщо зробити по технології: тобто спочатку шар клю без сітки. Потім наносимо ще один шар клею, і вже в нього вдавлюємо сітку + покриваємо цю сітку клеєм поверх. Потім кварцева грунтовка і короїд/шуба. Товщина "пирога" вийде десь 7-10мм (2см - це перебор...можуть піти тріщини)...В мене такі утеплені стіни не просто і ногою пробити...кулаком по пяні на спор народ не зміг проломити

 

Працюю досить багато матеріалами фірми "Альба" (не сприйміть за рекламу) - їхні короїди і шуби - досить хорошої якості. Ціна за мішок 55-60грн.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а если сделать так

Не буде продавлюватися, якщо зробити по технології: тобто спочатку шар клю без сітки. Потім наносимо ще один шар клею, і вже в нього вдавлюємо сітку + покриваємо цю сітку клеєм поверх.

а сверху самопальный короед СМ11 + ЦПС 3:7 + граносев?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а если сделать так

 

а сверху самопальный короед СМ11 + ЦПС 3:7 + граносев?

 

можливо і буде норма...але я буду купувати готові суміші - 58грн/мішок шуби 3мм на білому цементі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...