Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Камінні топки з Епіцентру???

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Є там топки по 3140-3700...

 

Варті уваги??? Розглядаю камін не тільки як декор, але і як засіб резервного/додаткового опалення до існуючого електроопалення

 

Бюджет обмежений...:cry:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є там топки по 3140-3700...

 

Варті уваги??? Розглядаю камін не тільки як декор, але і як засіб резервного/додаткового опалення до існуючого електроопалення

 

Бюджет обмежений...:cry:

 

Собі брав теж в ЕЦ. Модель з подвійною задньою стінкою, вагою ~100кг.

Добре працює як у закритому режимі, так і при відкритій дверці.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

брали саму дешеву??? чи ті по 3800?

 

Ціну вже не пам'ятаю, Cheminees Diffusion модель B-1.0 (додаткова задня стінка).

resurs.ua/index.php?id=2&tovar=42889

 

В самої дешевої A-1 тонша товщина чавуну, відповідно менший час роботи (6 годин).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є там топки по 3140-3700...

 

Варті уваги??? Розглядаю камін не тільки як декор, але і як засіб резервного/додаткового опалення до існуючого електроопалення

 

Бюджет обмежений...:cry:

Раджу, не довіряйте ЕЦ - ризикуєте. Краще походіть по салонам "Каміни - печі" у Вашому місті порівняйте їхні характеристики. Зверніть увагу на час роботи такої топки, окрім того на якість матеріалу і товщину. Та про наявність гарантії не менше 2 роки. Стальна топка обов'язково має бути зварна і обкладатися з середини шамотом, а чавунна в більшості лита, та не скручена на болтах.

 

Для опалення топку підбирайте з великою кількістю ребер, а стальну з багатьма навареними елементами - це збільшує площу тепловіддачі тим самим збільшує її потужність.

З обмеженим бюджетом зробити навіть додаткове опалення топкою буде проблематично, оскільки треба робити розводку повітря від шахти над топкою - це все ізолювати, окрім того ще її оббудувати. Це вам винесе, як мінімум 1000 - 1300 євро.

Можливо краще подумати про чугунну пічку-буржуйку, або про топку, як елемент декору, що палиться для душі, раз на тиждень.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

камін буде опалювати тільки зал і коридор другого поверху...так що розводити повітряні канали я не буду...

 

вмонтую топку сам...оздоблення топки - теж своїми руками, так що основна витрата тут буде топка і деякі добірні елементи

 

 

стосовно інших магазинів в місті - дещшевше 4500-4700 нічого не зустрічав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

камін буде опалювати тільки зал і коридор другого поверху...так що розводити повітряні канали я не буду...

 

вмонтую топку сам...оздоблення топки - теж своїми руками, так що основна витрата тут буде топка і деякі добірні елементи

 

 

стосовно інших магазинів в місті - дещшевше 4500-4700 нічого не зустрічав

 

Подивіться на сайті

realcomfort.com.ua/index.php?p=showproducts&type=shop&idcategory=99&page=1&idproducer=&idsubcategory=&minprice=&maxprice=&searchval=&orderprice=0

У них акція - доставка в обласний центр безкоштовно і великий вибір.

 

Знайшов свою модель. Ціна майже 5тис.

realcomfort.com.ua/index.php?p=showproducts&type=shop&idproduct=1707&idcategory=99&idsubcategory=&idproducer=&searchval=

 

Привіт Тернополю.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

камін буде опалювати тільки зал і коридор другого поверху...так що розводити повітряні канали я не буду...

 

вмонтую топку сам...оздоблення топки - теж своїми руками, так що основна витрата тут буде топка і деякі добірні елементи

 

 

стосовно інших магазинів в місті - дещшевше 4500-4700 нічого не зустрічав

 

...выбирают магазинчик с которого можно при надобности спросить... С Эпицентра спрос - Вас пошлют как и многих и меня в том числе.

 

Вот сделал ролик для тех кто "Своими руками " - (ссылка устарела)234830.jpg[/url]

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бачив в інтернеті, що такі топки з боків і ззаду обварюють профільною трубою для збільшення тепловіддачі. ТАкож обварюють профтрубами стальний димохід, який йде безпосередньо з топки. Фактично робиться принцип конвектора...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...