Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

пенопласт в керамзитоблоке

Igor1959

Рекомендовані повідомлення

Покритикуйте идею. Есть керамзитоблок КVADRA, размер 40-25-20. В нем три ряда щелей, по три с боков, два в середине. Хочу в щели вставить пенопластовые вставки.Думаю, будет теплее.Бред?:fool:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покритикуйте идею. Есть керамзитоблок КVADRA, размер 40-25-20. В нем три ряда щелей, по три с боков, два в середине. Хочу в щели вставить пенопластовые вставки.Думаю, будет теплее.Бред?:fool:

Да бред. Предача холода-тепла присходит через стенки самого блока. А отверстия лишь для того, чтоб облегчить и удешевить изделие.8)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А отверстия лишь для того, чтоб облегчить и удешевить изделие.8)

не зовсім так, чим більше отворів всередині блоку тим більше тонких перегородок. Тонкі перегородки мають меншу площу перерізу і тому більший тепловий опір, аналогічно як і в керамічних блоках (типу Поротерм). Також важливим фактором є орієнтація пустот. Через пустоти тепло не буде втікати, точніше буде, але набагато менше ніж через суцільний блок без пустот.

 

А на рахунок того чи варто напхати в середину пустот пінопласт також ІМХО брєд, оскільки тепловий опір закритого повітря в пустоті більший ніж пінопласту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

оскільки тепловий опір закритого повітря в пустоті більший ніж пінопласту.

Тоді вікна мають бути теплішими, ніж пінопласт.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді вікна мають бути теплішими, ніж пінопласт.:)

 

а ви спробуйте утеплити стіни пінопластом товщиною 1,5 см (товщина склопакету), наскільки тепліше стане? тому не треба розводити демагогію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а ви спробуйте утеплити стіни пінопластом товщиною 1,5 см (товщина склопакету), наскільки тепліше стане? тому не треба розводити демагогію.

+1 поддерживаю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

+1 поддерживаю

 

Ладно, допустим, бред.

Но тогда что это такое?:(ссылка устарела)

или вот 'это:(ссылка устарела)

 

И еще я где-то видел блоки с пустотами заполненными каким-то материалом.Вопрос:Теплопроводность такого блока а)ухудшится, б)не изменится, в)улучшится.:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ладно, допустим, бред.

Но тогда что это такое?:(ссылка устарела)

или вот 'это:(ссылка устарела)

 

И еще я где-то видел блоки с пустотами заполненными каким-то материалом.Вопрос:Теплопроводность такого блока а)ухудшится, б)не изменится, в)улучшится.:(

 

Багатошарові стінові блоки Уральського заводу (друга ссилка) до уваги можна взагалі не брати - це фактично тришарова стіна і з пустотілими блоками мало що має спільного.

А блоки Leier мене самого зацікавили, чого ж то вони туда пінопласт пхають.

Порискавши в неті таки переконався, що повітря все ж є найкращим теплоізолятором, навіть в порівнянні з пористими матеріалами (пінопласт, вата), оскільки всі вони використовують властивості того ж повітря. Але є одне но: тепловий опір повітряного прошарку дуже сильно міняється в залежності від товщини того ж прошарку, тому що там утворюється рух повітря всередині пустоти, такий собі маленький циклон від теплої стінки до холодної і назад. Тому при великих товщинах використовують матеріали, які запобігають руху повітря всередині пустоти, в тому числі й пінопласт.

Виходячи з цього поправлю самого себе: запихати пінопласт в пустоти блоків має зміст лише якщо ті пустоти відносно великі, але якщо ж товщина пустоти 1-2 см то це все ж брєд.

Ось (ссылка устарела) коротко але цікаво написано:

Воздушная прослойка

Воздух, находящийся внутри замкнутого пространства и остающийся неподвижным, является лучшим теплоизолятором. В отличие от теплоизолирующих свойств легких пористых материалов (шерсть, войлок, шлак и т. п.) теплопроводность и теплоизоляционные свойства воздуха меняются с изменением толщины воздушной прослойки. Воздушная прослойка в 2 см равноценна по своим теплоизоляционным свойствам засыпке сухими опилками той же толщины. При толщине воздушной прослойки 4,5 см ее изоляционные свойства падают настолько, что её можно заменить засыпкой мелким шлаком. При толщине же в 20 см теплоизоляционные свойства воздушной прослойки становятся такими же, как у кирпичной кладки. Из этого вытекает целесообразность применения в пустотелых стенах узких щелевидных пустот. Опыт строительства, показывает, что термическое сопротивление пустотелых монолитных стен из холодного или тяжелого бетона с четырьмя прослойками по 2 см — такое же, как у кирпичной стены в два кирпича, а с пятью прослойками — как у стены в два с половиной кирпича.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Багатошарові стінові блоки Уральського заводу (друга ссилка) до уваги можна взагалі не брати - це фактично тришарова стіна і з пустотілими блоками мало що має спільного.

А блоки Leier мене самого зацікавили, чого ж то вони туда пінопласт пхають.

Порискавши в неті таки переконався, що повітря все ж є найкращим теплоізолятором, навіть в порівнянні з пористими матеріалами (пінопласт, вата), оскільки всі вони використовують властивості того ж повітря. Але є одне но: тепловий опір повітряного прошарку дуже сильно міняється в залежності від товщини того ж прошарку, тому що там утворюється рух повітря всередині пустоти, такий собі маленький циклон від теплої стінки до холодної і назад. Тому при великих товщинах використовують матеріали, які запобігають руху повітря всередині пустоти, в тому числі й пінопласт.

Виходячи з цього поправлю самого себе: запихати пінопласт в пустоти блоків має зміст лише якщо ті пустоти відносно великі, але якщо ж товщина пустоти 1-2 см то це все ж брєд.

Ось тут коротко але цікаво написано:

 

Дякую за инфу.Отож бо й воно, що пустоти в блоцi KVADRA десь 5 см завширшки. Iдея полягала в тому, щоб за рахунок пiнопластових вставок трохи покращити теплопровiднi властивостi блоку.Е ще одна iдея. Всi теоретики форуму стверджують, що цегла з внутрiшньоi сторони стiни-це добре.Тодi можна стiну виклсти з керамзитоблоку(25см) а з середини впритул до блоку покласти стiну з пiв-цегли(12см). Стiна буде майже 40см, мiцна, i на мiй погляд, досить тепла.Боюсь цю iдею навiть виносити на форум, бо "теоретики" засмiють.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Непогана ідея. Тільки я б не поскупився і цеглу поклав як лицьову. Тоді ще й на штукатурці зекономите непогані гроші.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а ви спробуйте утеплити стіни пінопластом товщиною 1,5 см (товщина склопакету), наскільки тепліше стане? тому не треба розводити демагогію.

Демагогія - це трохи інше.

Ви ж не утеплюєте стіну вікнами. У Вас вікна ЗАМІСТЬ стіни.

От замініть вікна пінопластом 1,5 см - і буде вдома тепліше, ніж з вікнами.

Не факт, правда, що світліше :)

Хорошими вікнами вважаються ((ссылка устарела)) вже з коефіцієнтом теплопередачі 1,3 Вт/м кв*К. Поганенький пінопласт з коефіцієнтом теплопровідності 0,04 Вт/м*К товщиною 1,5 см дасть коефіцієнт теплопередачі 0,64. Для вікон це супер.

На додачу спробуйте поміркувати:

- чому склопакети двокамерні тепліше, ніж двокамерні тієї ж загальної товщини?

- чому виробники видумують п'ятикамерні, семикамерні рами? Однокамерної чомусь не досить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Демагогія - це трохи інше.

Ви ж не утеплюєте стіну вікнами. У Вас вікна ЗАМІСТЬ стіни.

От замініть вікна пінопластом 1,5 см - і буде вдома тепліше, ніж з вікнами.

Не факт, правда, що світліше :)

Хорошими вікнами вважаються ((ссылка устарела)) вже з коефіцієнтом теплопередачі 1,3 Вт/м кв*К. Поганенький пінопласт з коефіцієнтом теплопровідності 0,04 Вт/м*К товщиною 1,5 см дасть коефіцієнт теплопередачі 0,64. Для вікон це супер.

На додачу спробуйте поміркувати:

- чому склопакети двокамерні тепліше, ніж двокамерні тієї ж загальної товщини?

- чому виробники видумують п'ятикамерні, семикамерні рами? Однокамерної чомусь не досить?

 

або я не доганяю або лижі не їдуть.

Демагогія - це трохи інше.

Демагогія - це саме те що я мав на увазі

У сучасному значенні демагогіяоблудні гасла, нездійсненні обіцянки, популістські лозунги, навмисне викривлення фактів задля політичних та ін. корисливих цілей ...

(ссылка устарела)

Ви ж не утеплюєте стіну вікнами. У Вас вікна ЗАМІСТЬ стіни.

От замініть вікна пінопластом 1,5 см - і буде вдома тепліше, ніж з вікнами.

можна й вікнами утепляти, і нижчеприведеними розрахунками підтверджено що буде принаймі в 2 рази тепліше ніж пінопласт 1,5 см, але це всеодно дорого та нерозумно. :D

далі давайте разом порахуємо, бо ваші числа якісь казкові?

Поганенький пінопласт з коефіцієнтом теплопровідності 0,04 Вт/м*К товщиною 1,5 см дасть коефіцієнт теплопередачі 0,64.

пробував декілька раз рахувати і щось ніразу не вийшло як у вас.

нехай питома теплопровідність "поганенького" пінопласту буде 0,04 Вт/м*К

якщо товщина його 1,5 см, тобто 0,015 м то рахуємо коефіцієнт теплопровідності квадратного метра такого пінопласту

0,04 / 0,015 = 2,67 Вт/м2

або так

питомий опір пінопласту = 1/0,04 = 25 м*К/Вт

опір 1,5 см буде 25*0,015 = 0,375 м2*К/Вт

тоді теплопровідність 1/0,375 = 2,67 Вт/м2

Де ви взяли 0,64 "ума не приложу" :unknown:

 

далі ви писали

Хорошими вікнами вважаються ((ссылка устарела)) вже з коефіцієнтом теплопередачі 1,3 Вт/м кв*К.

так яка теплопровідність більша? 1,3 чи 2,67 ? яка краща?

якщо я неправильно щось порахував то вкажіть на помилку, якщо ж ні то визнайте що ви помилилися у своїх розрахунках :x

 

На додачу спробуйте поміркувати:

- чому склопакети двокамерні тепліше, ніж двокамерні тієї ж загальної товщини?

- чому виробники видумують п'ятикамерні, семикамерні рами? Однокамерної чомусь не досить?

можливо ви хотіли порівняти двокамерні та однокамерні тієї ж товщини? спишемо цю помилку на хвилювання :-D

на ці питання я знаю відповідь, бо вже вище написав

тепловий опір повітряного прошарку дуже сильно міняється в залежності від товщини того ж прошарку, тому що там утворюється рух повітря всередині пустоти, такий собі маленький циклон від теплої стінки до холодної і назад.

це і пояснює чому як склопакети так і профілі намагаються розділити на максимальну кількість окремих сегментів.

а от ви напевно цього не знали а також не читали уважно тему, бо не задавали б таких запитань.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помилився в розрахунках, звісно ж, помилився. Ваші вірні.

 

Але.

 

З чого все почалося? Я спростовував тезу, що найкращим теплоізолятором є просто повітряний проміжок. А в цьому проміжку ще потрібно мінімізувати циркуляцію повітря, для чого його і поділяють у вікнах на кілька камер. Ви цього і не заперечуєте.

А пінопласт є екстремальним випадком - сукупність заповнених газом мікрокапсул.

А те, що вікна зі спеціальним склом і газовим наповненням виявилися кращими теплоізоляторами, ніж пінопласт - так і вартість їх неспівставна, як Ви і кажете. Тим більше, що товщина склопакету не завжді 15 мм. Можна порахувати те саме і з 24, і 32 мм, є і 50... :)

Наприклад, ось цікава підбірка... (ссылка устарела)

 

 

Ось в цьому і предмет суперечки. І не треба звинувачувати мене в огульних заявах з корисливою метою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хлопцi, ну вас к бiсу, я про стiну питаю, а вони менi про вiкна! До вiкон я ще не дiйшов. Я питаю, чи е сенс заповнювати пустоти в керамзiтоблоцi, якщо щiлили по 5см?

"При толщине воздушной прослойки 4,5 см ее изоляционные свойства падают настолько, что её можно заменить засыпкой мелким шлаком"

То пiнопласт повимем бути кращим, ниж шлак! Мени здаеться, що може ниникнути питання з "точкою роси". Чи е якась формула вирахунку цiеi точки?

З повагою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Непогана ідея. Тільки я б не поскупився і цеглу поклав .... лицьову. Тоді ще й на штукатурці зекономите непогані гроші.

И вскрыть лаком:D Можно посмеяться, только один из моих клиентов так себе кабинет оформил. Клинекром. И вскрыл лаком. БОМБА

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И вскрыть лаком:D Можно посмеяться, только один из моих клиентов так себе кабинет оформил. Клинекром. И вскрыл лаком. БОМБА

 

Мне кажется, Вомбат имел ввиду положить облицовочный кирпич снаружи, или я не так понял? А что, клинкер и в самом деле хорошо смотрится внутри?И под лаком?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне кажется, Вомбат имел ввиду положить облицовочный кирпич снаружи, или я не так понял? А что, клинкер и в самом деле хорошо смотрится внутри?И под лаком?

Еще как :good:!! Три из 4х стен в таком кирпиче (2стены в реальном кирпиче 120мм т.к. оставался лишний, а 3тью - плитка под кирпич) Конечно каждому свое, но мне очень понравилось. А расшивку сделал черную.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще как :good:!! Три из 4х стен в таком кирпиче (2стены в реальном кирпиче 120мм т.к. оставался лишний, а 3тью - плитка под кирпич) Конечно каждому свое, но мне очень понравилось. А расшивку сделал черную.

 

Фотку бы посмотреть!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фотку бы посмотреть!

Буду в тех краях, попробую не забыть. Хотя можете и с 3ДМаксом поиграть. Должно выйти не хуже, чем на фото :roll:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне кажется, Вомбат имел ввиду положить облицовочный кирпич снаружи, или я не так понял? А что, клинкер и в самом деле хорошо смотрится внутри?И под лаком?
Я имел в виду, что стоит внутри обычный кирпич (только нормального качества) положить как лицевой.

ИМХО, кирпич в интерьере - супер.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я имел в виду, что стоит внутри обычный кирпич (только нормального качества) положить как лицевой.

ИМХО, кирпич в интерьере - супер.

 

Когда-то были в моде обои под кирпич. В основном клеили в прихожах.

Фотку бы посмотреть!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...