Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проконсультуйте будь ласка про який штраф ведеться мова

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Ситуація слідуюча. Маємо на руках будівельнй паспорт на будівництво приватного житлового будинку площею 140 м2. Написали повідомлення в буконтроль типу про те що розпочинаємо будуватись. А вони нам кажуть що якшо будете будуватись без генпідрятдника то при вводі будинок в експлуатацію буде платити штраф. Про який штраф йдеться?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Ситуація слідуюча. Маємо на руках будівельнй паспорт на будівництво приватного житлового будинку площею 140 м2. Написали повідомлення в буконтроль типу про те що розпочинаємо будуватись. А вони нам кажуть що якшо будете будуватись без генпідрятдника то при вводі будинок в експлуатацію буде платити штраф. Про який штраф йдеться?

 

Нісенітниця.

Якщо у Вас погоджений будпаспорт та проект, то, при будівництві госпспособом, для введення будинку в експлуатацію Вам необхідно буде додатково подати звіт про технічне обстеження будівлі.

"Прийняття в експлуатацію приватних житлових будинків садибного типу, дачних і садових будинків, господарських споруд, прибудов, будівництво яких здійснено без залучення підрядних організацій, проводиться за результатами технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж таких об'єктів."

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я теж так зрозумів що це нісенітниця типу остання спроба налякати. Справа у тому що декілька місяців тому я підходив в будконтроль щоб написати відповідне повідомлення так як у мене по площа будівництва менша 500 квадратів а отже довзол у на будівництво мені не треба було а лише написати повідомлення. А в будконтролі сказали що це все брєд і такого ніде немає і сказали шуати генпірядника і збирати від нього всі документи. На моє зауваження що є постанова яка довзоляє мені без їхнього дозволу і генпідрядника будуватись вони почали шось там кричати і махати руками тиму "сам дурак ми тобі кажемо як має бути а ти тут починаєш". Коротше я вичекав паузу проконсультувався ще з місцевими архітекторами і вони сказали шо правда на моєму боці. Через пару місяців я прийшов в будконтроль із своїм бланком повідомлення прямо до начальника і тільки після цього мені запропонували їхній бланк-повідомлення який відрізнявся від мого лише тим, що була уже набрана зверху шапка на ім’я начальника. Коротше я переписав "повідомлення" у графі генпідрядник поставив прочерк і тут мені ще раз типу так ненав’язливо нагадали що без генпідрядника при вводі в експулатацію я муситиму заплатити штраф на що я сказав шо типу мушу то мушу але сам думаю що це брєд і типу мене вирішили останній раз "надоумити". А фішка в тому, що дана інстанція як я зрозумів неслабо заробляє на людях які хочуть будуватись відсилаючи їх збирати від генпідрядників необхідіні документи які відповідно просто так ніхто не дає. Навіть у них на столі де є зразки блінків, документів ніде я не побачив просто "повідомлення" яке мені потрібно було подати. От такі от пироги.

 

Хто що скаже з приводу моїх думок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так як у мене по площа будівництва менша 500 квадратів а отже довзол у на будівництво мені не треба було а лише написати повідомлення.

:(

Хм, откуда такая информация????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:(

Хм, откуда такая информация????

 

Вы видимо давно не заглядывали в этот раздел:)

С 01.03.2010 действует норма, согласно которой получать разрешение ГАСИ не нужно (на форуме об этом уже много написано).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы видимо давно не заглядывали в этот раздел:)

С 01.03.2010 действует норма, согласно которой получать разрешение ГАСИ не нужно (на форуме об этом уже много написано).

 

Спасибо :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...