Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бамбукові обої на фальш-балках

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Роблю з г/к фальш-балки на кухні. Купив бамбукові обої для їх подальшого обклеювання.

 

Одне питання цікавить: в мене в цих балках 10 точкових світильників, які як знаєте нагріваються. Не зашкодить це бамбуковим обоям??? Чи робити якість відступи (проблематично і не гарно) від точкових світильників до самих обоїв???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зробіть в балках вентотвори,бо щойно прийшов від замовника,якому рік назад клеїв бамбукові обої,в місцях підвищеної температури вони повздувалися,прийдеться переклеїти.Деревина є деревина,від перепаду температури змінює лінейні розміри.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вентотвори не проблема зробити...

 

але цікавить саме місця прилягання обоїв до точкових світильників...там десь градусів 60-70 точно є

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут я пас,но вважаю,що нагрівання малої площі не зробить великої шкоди.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене в цих балках 10 точкових світильників, які як знаєте нагріваються. Не зашкодить це бамбуковим обоям??? Чи робити якість відступи (проблематично і не гарно) від точкових світильників до самих обоїв???

Нельзя точечные светильники с галогенками на дерево. Если экономки тогда можно. У меня на кроноспане эксклюзив стоят горизонтально на потолке в углах 4 точечных с галогенками на 20 Вт подключенные через диммер (типа ночника), так когда включаешь на макс. диммер то через пол часика кроноспан нагревается так, что начинает "пахнуть". Думал какие-то радиаторы к корпусу точечника прикрутить для большего отвода тепла, потом плюнул и ничего делать не стал т.к. все равно на макс. никогда не включаю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

значить прийдеться робити якысь окайомки мыж свытильниками і бамбуком...

 

не думаю, що 12,5мм вологостійкий г/к весь прогріється

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня дизайнер на 2 обьектах использовал зеркальные окантовки на точечные светильники. Может, я думаю, для такого случая
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що за окантовки??? може маєте яке фото?

 

С зеркала вырезается кружок или ромб понравившиеся конфигурации с отверстием под точку нужного диаметра и приклеивается к потолку или к месту светильника, а потом ставится точка. Я в Епике кстати такого плана светильники видел уже с точками. Но там зеркало малого диаметра было. У нас на БУСЕЛе вырезали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

значить прийдеться робити якысь окайомки мыж свытильниками і бамбуком...

 

не думаю, що 12,5мм вологостійкий г/к весь прогріється

Возьмите кусок гипса и приклейте бамбук, просверлите отверстие, вставьте точку с галогенкой на 30 Вт и включите на пару часиков, при этом сзади точку чем-то прикройте, наприпер коробку какую и посмотрите на сколько нагреваться будет!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в цих балках 10 точкових світильників, які як знаєте нагріваються.

 

 

я заменил лампочки в точечных светильниках на экономки с цоколем G13 и подходящего диаметра... дорогие, зараза, но не греются.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та ну...принципово не сприймаю і не купую економки, не маю жодної в домі/квартиры і не збираюся купувати...

 

буду вирізати окайомки....гіпс сам практично не нагрівається, просто відступлю від окантовки точкових світильників до бабмуку 1-2 см - і все норм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Роблю з г/к фальш-балки на кухні. Купив бамбукові обої для їх подальшого обклеювання.

 

Интересная идея. А можно фото когда будут готовы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та ну...принципово не сприймаю і не купую економки, не маю жодної в домі/квартиры і не збираюся купувати...

 

буду вирізати окайомки....гіпс сам практично не нагрівається, просто відступлю від окантовки точкових світильників до бабмуку 1-2 см - і все норм.

 

Такой риторический вопрос,а почему когда ставят галогенки в мебель - не сильно "парятся" по поводу нагревания окружающего ДСП. Вопрос для дискусии:):):)

Змінено користувачем Burulka33
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мебельные проветриваються и охлаждаються,а балка из гипса герметичная получаеться,да и бамбук капризен,т.к. в отличие от любых обоев и пробки касаеться к приклееваемой поверхности не всплошную,а точечно,соответственно держиться слабее.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...