Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пластмасова каналізаційна труба у дренажі з щебня...

gokostik

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня друзі!

Завдяки нашому супер форуму я зробив ось такий трьох-сеційний септік:

 

PA280131.JPG

 

Він буде присипатися землею десь в 50 см.

 

Тепер повстало питання з дренажем після третьої камери (у всіх трьох камерах дно забетоновано).

я вивів от таку трубу з насвердленними дирками:

 

PA280135.JPG

 

а в яму насипав багато щебня великої фракції:

 

PA280133.JPG

 

Як правильно присипати цим щебнем трубу - адже коли він буде просідати - то може поламає мою трубу? І ще питання чи слід обматувати цю трубу нитканкою чи тільки сам щебінь поверсі?

 

Дренажне поле буде більше - це тільки його початок - труба заходить далі і там також буде щебінь.

 

І останнє притання - про вентиляційну трубу - вона має проходити через цей дренаж? щоб бактерії під землею також дихали? :) чи просто входити в третій камері, і виходити на даху будинку?

 

Порадьте будь-ласка! :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можна було трубу не дирявити на 360*, а тiльки знизу, щоб не збирала дощ

 

Дякую! :) це було логічно але я не додув :) ну нічо там ще багато буде труби добре шо всю не напортив ;) цю накрию салафанчеком :) вона доречі так і сильніша буде.

Як на рахунок вентиляційної труби звідки має бути вхід?

Може зверху цю трубу вже пісочком присипати?

Чи ще в мене була ідея покласти на неї половинку азбестової труби по типу це щит :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....я вивів от таку трубу з насвердленними дирками:....

Труба немного неправильная - отверстия д.б. только внизу трубы.

Обмотать геотекстилем, любым нетканым синтетическим материалом....

Сверху щебень не нужен.

 

Вентиляция должна обходить септик:

 

o4istn_sooruzh_8.jpg

 

(ссылка устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вентиляция должна обходить септик:

 

А вентиляция самого септика? тем бактериям ведь тоже нужен воздух или это две разных трубы для вентиляции для дренажа и для септика?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вентиляция самого септика? тем бактериям ведь тоже нужен воздух.....

С точностью до наоборот. В септике анаэробные бактерии, а в дренаже - аэробные.

 

Будет полезным почитать статьи Ратникова.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щебень (а не трубу) нужно обмотать геотекстилем - иначе через некоторое время щебень забьется землей.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обмотать геотекстилем - обязательно. Раз уж наделали сверху дырок, то можете положить просто сверху клеену, тогда дождь в нее попадать не бу, но эт не обязательно. И купите песок, лучше речной, засыпте трубу, с верхом, а потом уже сыпте щебень, так он падая не нанесет вреда трубе.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Дренажну трубу вже частково засипав, дякую за поради - я її згори обклеїв таким собі міцненьким скотчем-лентою.

 

 

 

TheSeptik.jpg

 

Друзі, а чи можна ось так влаштувати вентиляцію? :)

Вибачаюся за таке собі образотворче мистецтво :) але я думаю логіку можна вловити :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....Друзі, а чи можна ось так влаштувати вентиляцію? :).....

Конечно, можно!

Но лучше сделать правильно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....to Олександр Korni - а чим так гірше?

 

Уже отвечал:

С точностью до наоборот. В септике анаэробные бактерии, а в дренаже - аэробные.

 

Будет полезным почитать статьи Ратникова.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

InSan так зробив? чи все ж обійшов септик?

to Олександр Korni - а чим так гірше?

 

В камерах произойдет разряжение воздуха за счет их объема, а так сугубо 110 труба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буду делать септик. Нарисовал такую схему. Может найдете ответы, которые вас интересуют.

Для того, чтобы стоки из 1-ой и2-ой камеры выходили светлыми в 3-ю, важно перекрыть доступ кислорода, иначе 3-я камера быстро забьется и Вам придеться затем все разрывать и чистить.

Удачи!

816731565_2.jpg.6a7dc941bb0f9926bb08dd6f72d90ddc.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....Вибачаюся за таке собі образотворче мистецтво .....

Ваше искусство идёт наперекор Закону.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваше искусство идёт наперекор Закону

 

Про цей закон я чув) тільки я собі уявляю, шо все буде саме так як я намалював бо це ніякі не сполучені сосуди - це окремі камери з переливами на різних рівнях.

І все буде відбуватися ось так - в першу камеру натікла нова "водичка" і витіснила зайву в другу камеру звідти така сама кількість перебігла в третю з якої такий самий об’єм перетік у дренаж.

У всіх камерах буде різний рівень води. На мою думку :)

 

От якби ми подавали би воду з третьої камери в першу то у всіх камерах був би однаковий рівень води - вона трималася б на такому рівні як вхід у першій камері.

 

...пройшло пять хвилин...

От ще раз передивився :))) ну не вірю я в таку фізику :) і в ці їхні закони :) піду завтра набирати воду в септик для тесту

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я бы сверху эту трубу чем-то прикрыл - от от песка-грунта сверху, и от осадков, а может и пенопластом от промерзания. а геотекстиль, имхо, надо там, где труба собирает фильтрат и отводит его, а не наоборот, рассеивает Змінено користувачем Varfolomey
граммю ошибка
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я бы сверху эту трубу чем-то прикрыл - от от песка-грунта сверху, и от осадков, а может и пенопластом от промерзания. а геотекстиль, имхо, надо там, где труба собирает фильтрат и отводит его, а не наоборот, рассеивает

 

ну промерзнути воно точно не промерзне бо я його троха глибоко закопав :) ...а чим таким можна накрити? :) які у кого ідеї? звичайний пінопласт у землі кажуть не довго пролежить? чи це не так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почемуто никто не сказал о другом законе.

По ходу на фото видны два бетонных столба.. один из них - опора ЛЭП - второй, судя по наклону - поддеживающий палец..

не думаю что проверяющий РЭС будет в восторге

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почемуто никто не сказал о другом законе.

По ходу на фото видны два бетонных столба.. один из них - опора ЛЭП - второй, судя по наклону - поддеживающий палец..

не думаю что проверяющий РЭС будет в восторге

 

то просто такий ракурс на фото - до стовпа більше метру. Септик буде засипаний землею 50 см. Як його знайде перевіряючий? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то просто такий ракурс на фото - до стовпа більше метру. Септик буде засипаний землею 50 см. Як його знайде перевіряючий? :)

 

работа проверяющего не выискивать септики, а проверять соблюдение норм.. их (нормы) пишут прежде всего для Вашей безопасности..

Учтите что на столб постоянно давит масса провода, и она егог (столб) "тянет".. может подумать об усилении опоры?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Учтите что на столб постоянно давит масса провода, и она егог (столб) "тянет".. может подумать об усилении опоры?

 

та опора і стовп лише додатково присипаються грунтом - я їх не відкопував ні краплинки ;).

Дякую за підказку, але з тим все ОК.

 

Я все ж таки прислухався до Ваших слушних порад, і сьогодні пустив вентиляцію від дренажу повз септик.

Дякую усім за увагу до теми!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буду делать септик. Нарисовал такую схему. Может найдете ответы, которые вас интересуют.

Для того, чтобы стоки из 1-ой и2-ой камеры выходили светлыми в 3-ю, важно перекрыть доступ кислорода, иначе 3-я камера быстро забьется и Вам придеться затем все разрывать и чистить.

Удачи!

2 вопроса по вашей схеме

 

зачем показаны вент трубы( с заглушками) в 1 и 2 камере если они по вашему не нужны.

и куда в таком случае будут уходить газообразный метан?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 вопроса по вашей схеме

 

зачем показаны вент трубы( с заглушками) в 1 и 2 камере если они по вашему не нужны.

и куда в таком случае будут уходить газообразный метан?

 

1. это не вент.трубы, а тех.трубы. для удаления пленки, которая образуется.

2. метан будет уходить через фановую трубу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...