Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Про ліцензованих будівельників

NikolayII

Рекомендовані повідомлення

Доброго часу! Цікавить шлях можливого вирішення натупного питання.

Я чув, що для того, щоб приступати до будівництва треба зазначити ген.підрядника, тобто будівельну організацію з ліцензією, яка буде виконувати всі будівельні роботи, але цікавлять нюанси, що можна назвати "будівельними роботами"? якщо хтось заб"є мені цвях без ліцензії, то будинок мені не приймуть в експлуатацію???? бригада будівельників у мене є хороша, і багато роботи зможу і вмію виконувати сам, а як щось і не вмію, то навчусь:lol:. звичайно саме складне типу електрики, опалення, частково кладка стін і плит перекриття, стропова система то буде робити моя бригада, але тут запара, у них нема ліцензії і ЗОВСІМ нема бажання брати головняк на одне місце з її отриманням.

Хто порадить, як мені збудувати будинок і здати його в експлуатацію без ліцензованих робітників? Буду дуже вдячний за розгорнуті відповіді з "нюансами" і всіма підводними каменями. Можна в ПП. ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго часу! Цікавить шлях можливого вирішення натупного питання.

Я чув, що для того, щоб приступати до будівництва треба зазначити ген.підрядника, тобто будівельну організацію з ліцензією, яка буде виконувати всі будівельні роботи, але цікавлять нюанси, що можна назвати "будівельними роботами"? якщо хтось заб"є мені цвях без ліцензії, то будинок мені не приймуть в експлуатацію???? бригада будівельників у мене є хороша, і багато роботи зможу і вмію виконувати сам, а як щось і не вмію, то навчусь:lol:. звичайно саме складне типу електрики, опалення, частково кладка стін і плит перекриття, стропова система то буде робити моя бригада, але тут запара, у них нема ліцензії і ЗОВСІМ нема бажання брати головняк на одне місце з її отриманням.

Хто порадить, як мені збудувати будинок і здати його в експлуатацію без ліцензованих робітників? Буду дуже вдячний за розгорнуті відповіді з "нюансами" і всіма підводними каменями. Можна в ПП. ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!;)

 

Почитайте форум - знайдете відповіді на всі свої питання.

Коротко: маєте можливість будуватися господарським способом, тобто самі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитайте форум - знайдете відповіді на всі свої питання.

Коротко: маєте можливість будуватися господарським способом, тобто самі.

 

та я шукав і нічого конкретного не знайшов...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго часу! Цікавить шлях можливого вирішення натупного питання.

Я чув, що для того, щоб приступати до будівництва треба зазначити ген.підрядника, тобто будівельну організацію з ліцензією, яка буде виконувати всі будівельні роботи, але цікавлять нюанси, що можна назвати "будівельними роботами"? якщо хтось заб"є мені цвях без ліцензії, то будинок мені не приймуть в експлуатацію???? бригада будівельників у мене є хороша, і багато роботи зможу і вмію виконувати сам, а як щось і не вмію, то навчусь:lol:. звичайно саме складне типу електрики, опалення, частково кладка стін і плит перекриття, стропова система то буде робити моя бригада, але тут запара, у них нема ліцензії і ЗОВСІМ нема бажання брати головняк на одне місце з її отриманням.

Хто порадить, як мені збудувати будинок і здати його в експлуатацію без ліцензованих робітників? Буду дуже вдячний за розгорнуті відповіді з "нюансами" і всіма підводними каменями. Можна в ПП. ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!;)

 

1. Маєте право будуватися без підрядника з ліцензією - госпспособом (Див. Типові регіональні правила забудови).

2. Див. тут, а потім читайте "Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів" (затверджено ПКМУ від 8 жовтня 2008 р. №923 (у редакції ПКМУ від 20 травня 2009 р. №534).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...