Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Схема армування перекриття

nazar_ko

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть розібратися зі схемою армування перекриття. Питання наразі не стоїть як армувати і особисто я не питаю такої поради, а лише пояснення наявної схеми. Дякую за розуміння.

 

У атачменті два малюнки: на першому власне схема цілого поверху та на другому вирізаний кусочок що мене цікавить. Хочу наперед сказати що на малюнках є вертикальний розрив - це результат неякісного сканування.

 

На другому малюнку бачимо дві арматури під номерами 5 та 6.

З арматурою 5 майже все ясно - нитка арматури лежить у нижньому шарі бетону і працює на розтяг, кінці загнуті. Тут перше питання - кінці повинні бути загнуті у вертикальній чи горизонтальній площині?

З арматурою 6 ніби здогадуюсь, та хочеться бути впевненим на всі 100%. Отже мої здогади: середня частина арматурної нитки 6 (259 см) лежить у тій же площині що і арматура 5 і зв'язана з нею поздовжньою арматурою і також працює на розтяг. Далі частина арматури (15 см) гнеться, питання - під прямим кутом чи під кутом 45 градусів як на малюнку?

Далі частина арматури (80 см) іде у верхньому шарі бетонної плити. Тут треба подумати - якщо у центрі плита хоче прогнутися донизу і розламатися у нижній площині, то у місці опирання плити на стіну вона намагається вигнутися в інший бік і розламатися у верхній площині. Отже ті 80 см тут також працюють на розтяг і саме для цього там запроектовані. Чи правильно я мислю? Поправте якщо не так.

Далі кусочок арматури 22 см загнутий донизу і призначений щоб під час провисання плити арматура залишалася на місці і за рахунок роботи її на розтяг утримує плиту від провисання.

 

Та мене не покидає думка що це все я сам придумав і можливо арматура вся лежить в одній площині і гнеться лише горизонтально. Та чомусь тоді я не бачу змісту у цих згинах.

 

Якщо хтось може підтвердити чи спростувати мої здогади прошу допомогти.

1.thumb.jpg.50e6d459b0a49a377293b90d87d4345a.jpg

2.thumb.jpg.28065cca83bc3a59057a1ede7f3f2a8c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На другому малюнку бачимо дві арматури під номерами 5 та 6.

З арматурою 5 майже все ясно - нитка арматури лежить у нижньому шарі бетону і працює на розтяг, кінці загнуті. Тут перше питання - кінці повинні бути загнуті у вертикальній чи горизонтальній площині?

З арматурою 6 ніби здогадуюсь, та хочеться бути впевненим на всі 100%. Отже мої здогади: середня частина арматурної нитки 6 (259 см) лежить у тій же площині що і арматура 5 і зв'язана з нею поздовжньою арматурою і також працює на розтяг. Далі частина арматури (15 см) гнеться, питання - під прямим кутом чи під кутом 45 градусів як на малюнку?

Далі частина арматури (80 см) іде у верхньому шарі бетонної плити.

У вас по проекту арматура А240С? такие петли делают только для гладкой арматуры. Концы в верх загибайте в нижней арматуре.

По поводу арматуры номер 6 вы верно догадались -средняя часть вверху, изгиб 45 градусов. Только ещё нужно её чередовать с нижней так чтобы общий шаг получился между ними 150мм. По чертежу они каждая с шагом 300мм показаны, логично будет если вы их будете чередовать.

У вас перекрытие вместе с поясом заливается одновременно, поэтому хвостики 6 арматуры заходят в него.

Я бы заменил А240С на А400С или А500С. В рифлёной арматуре загиб на 180 градусов делать нельзя, только лапки под углом 90градусов.

Почему в штампе нет подписей? Кто отвечать будет?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас по проекту арматура А240С? такие петли делают только для гладкой арматуры. Концы в верх загибайте в нижней арматуре.

В проекті я не знайшов яка то має бути сталь. Згадується лише то, що арматура до 7 мм гладка, а від 8 до 12 мм ребриста.

На базі металу де збираюсь купувати арматуру у прайсі написано "Арматура А400-А800". Швидше за все її і буду брати.

По поводу арматуры номер 6 вы верно догадались -средняя часть вверху, изгиб 45 градусов. Только ещё нужно её чередовать с нижней так чтобы общий шаг получился между ними 150мм. По чертежу они каждая с шагом 300мм показаны, логично будет если вы их будете чередовать.

У вас перекрытие вместе с поясом заливается одновременно, поэтому хвостики 6 арматуры заходят в него.

може ви мали на увазі "средняя часть внизу"? далі зі всім написаним погоджуюся.

Я бы заменил А240С на А400С или А500С.

Так і буде мінімум А400

В рифлёной арматуре загиб на 180 градусов делать нельзя, только лапки под углом 90градусов.

За це дякую, та я й смутно собі уявляю як гнути арматуру 12-у в польових умовах.

 

Почему в штампе нет подписей? Кто отвечать будет?

Ніхто нічого не заповнював. Як є так і будуюся власними силами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

може ви мали на увазі "средняя часть внизу"? далі зі всім написаним погоджуюся.

Так і буде мінімум А400

Cорри, да имел ввиду что средняя часть внизу.

12 арматуру с помощью трубы можно гнуть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 арматуру с помощью трубы можно гнуть.

справді просто, вроді навіть знав колись та забув. дякую що підказали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 років потому...
Розміром підвальному кімнати 2.2*3.3м. чи достатньо 1 сітки з арматури 10мм. і кроком 15см. щоб залити перекриття монолітне, на ньому буде розміщуватись комірчина. Товщига бетон 10см.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розміром підвальному кімнати 2.2*3.3м. чи достатньо 1 сітки з арматури 10мм. і кроком 15см. щоб залити перекриття монолітне, на ньому буде розміщуватись комірчина. Товщига бетон 10см.

Я бы сделал ф12 А400С шаг 15х15 см. Лучше толщиной 15 см!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим краще більша товщина?

ТРЕЩИНОУСТОЙЧИВОСТЬ! + меньше деформаций - оно связанно и так понятно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене може вийти макс. 12см. товщина, повяжу сітку, а посередині дам усилення типу ригеля.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...