Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Когда ж ее выгребать то?

Natysik

Рекомендовані повідомлення

Подскажите, пожалуйста: у меня две ямы, в одну проведен перелив. Ямы из бетонных колец. На данный момент стоят деревянные крышки и посмотреть уровень можно. Возникают вопросы: 1. До какого уровня должна дойти "кака" относительно слива и переливной трубы, когда уже нужно откачивать? 2. Хочу закрыть бетонными крышками и как я тогда буду следить за уровнем? Как я узнаю что пора выкачивать? (экстремальные моменты прошу не обсуждать :) ) И уще вопрос по бактериям: какие и где лучше покупать? Засыпать их прям в унитаз?

Ребят, прошу не кидать камнями и не "стебатся" в мой адрес за то что чайник. :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Откачивать либо раз в год, либо если уровень поднимется по подводящей (той что с дома в септик заходит) трубы. Бактерии в рабочем септике не обязательны - они туда попадают естественным путем (через унитаз).

 

Крышки купите пластиковые - и поднимать легче и стоят почти столько же. По нагрузке смотрите - как правило 2 тонны держат.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, пожалуйста: у меня две ямы, в одну проведен перелив. Ямы из бетонных колец. На данный момент стоят деревянные крышки и посмотреть уровень можно. Возникают вопросы: 1. До какого уровня должна дойти "кака" относительно слива и переливной трубы, когда уже нужно откачивать? 2. Хочу закрыть бетонными крышками и как я тогда буду следить за уровнем? Как я узнаю что пора выкачивать? (экстремальные моменты прошу не обсуждать :) ) И уще вопрос по бактериям: какие и где лучше покупать? Засыпать их прям в унитаз?

Ребят, прошу не кидать камнями и не "стебатся" в мой адрес за то что чайник. :(

 

Тут я теж чайник. Але важливі поради:

- у прийомному колодязі повинний стояти на переливній трубі трійничок з перфорацією, щоб, як Ви влучно зауважили, кака не забивала другий колодязь, який виконує дренажну функцію;

-тенісний м'ячик, який плаває всередині вертикальної перфорованої труби, замкне контакти, наприклад, пожежного ревуна, сповістив Вам про необхідність відкачки септику;

-обов'язково встановіть фанову трубу, щоб не пахло;

-викачку каналізації я здійснюю вібраційним насосом через садовий шланг у кротячі нори. Ця ідея моєї дружини - справжній переворот в утилізації побутових стоків. Це не тільки очищення септику, але й дієва боротьба з кротами, ефективне підживлення рослин - і ніякого запаху!!! ОТАКОЄОТ! ОТ!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут я теж чайник........ Це не тільки очищення септику, але й дієва боротьба з кротами, ефективне підживлення рослин - і ніякого запаху!!! ОТАКОЄОТ! ОТ!

А ещё добавить забыли - здравствуйте глисты всех видов, по всему участку!!!!!

Правильно писал кто-то из наших -"...... Это моя земля и я не хочу, что бы она была засрана....!!!"

 

Чо тут добавить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ещё добавить забыли - здравствуйте глисты всех видов, по всему участку!!!!!

 

Нарешті одружився старий холостяк. Його друзі - рибалки запитують:

"Так довго і прискіпливо вибирав, вона - гарнюсінька?"

- Ні, сташна потвора.

"Молоденька?"

-Ні, стара карга.

"Багата?"

-Ні, бідна, як церковна миша.

"Гаряча у ліжку?"

-Ні, колода колодою.

"Веде господарство?"

-Ні, нечепура.

"Так, чому ж ти її вибрав???"

-Хлопці, Ви не уявляєте, яких коропців я ловлю на її глисти!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-викачку каналізації я здійснюю вібраційним насосом через садовий шланг у кротячі нори. Ця ідея моєї дружини - справжній переворот в утилізації побутових стоків. Це не тільки очищення септику, але й дієва боротьба з кротами, ефективне підживлення рослин - і ніякого запаху!!! ОТАКОЄОТ! ОТ!

 

А якщо кроти зроблять "дренажні нори" з приймальною зоною у вашому водоносі? Можливо, в них теж знайдуться "кмітливі дружини"? :D

І самі в безпеці, і "вода по кругу"...

Частіше робіть аналіз на аміак!

 

П.С. Звісно, жарт!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо кроти зроблять "дренажні нори" з приймальною зоною у вашому водоносі? Можливо, в них теж знайдуться "кмітливі дружини"? :D І самі в безпеці, і "вода по кругу"... Частіше робіть аналіз на аміак!

П.С. Звісно, жарт!

 

Якби Ви мали не такий агресивний характер, то певне б товаришували з кротами. А вони б Вам розповіли, що не риють ходи глибше 1 - 1,5 метра тому, що харчуються хробаками, а ті в свою чергу на велику глибину не заповзають. Гнізда для потомства кроти, правда, риють до 3-4 метрової глибини таким чином, що залити їх не можливо. Висновок Глибина застосування такого бездоганного біологічного засобу боротьби з кротами, як власне г.... не перевищує глибини септику, тому не шкодить природі більше, ніж вже збудований вигріб.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якби Ви мали не такий агресивний характер, то певне б товаришували з кротами. А вони б Вам розповіли, що не риють ходи глибше 1 - 1,5 метра тому, що харчуються хробаками, а ті в свою чергу на велику глибину не заповзають. Гнізда для потомства кроти, правда, риють до 3-4 метрової глибини таким чином, що залити їх не можливо. Висновок Глибина застосування такого бездоганного біологічного засобу боротьби з кротами, як власне г.... не перевищує глибини септику, тому не шкодить природі більше, ніж вже збудований вигріб.

 

Не переймайтесь! Я не агресивний! Я у своєму житті, навіть, крота не образив! :D Це в мене гумор такий (чорний!)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ещё добавить забыли - здравствуйте глисты всех видов, по всему участку!!!!!

Правильно писал кто-то из наших -"...... Это моя земля и я не хочу, что бы она была засрана....!!!"

 

Чо тут добавить?

 

Во придумали !

Вы живете на своем участке, утилизируете в кротовьи норы СВОИ какашки ( каким-то образом уже переработанные бактериями и проч. ). Вопрос: - каким образом Вы "разводите" "глистов всех видов " по своему участку ?

Второй вопрос: а почему ЭТО Вас так сильно волнует, если по сути источником этих " глистов всех видов " являетесь Вы же ???:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во придумали !

Вы живете на своем участке, утилизируете в кротовьи норы СВОИ какашки ( каким-то образом уже переработанные бактериями и проч. ). Вопрос: - каким образом Вы "разводите" "глистов всех видов " по своему участку ?

Второй вопрос: а почему ЭТО Вас так сильно волнует, если по сути источником этих " глистов всех видов " являетесь Вы же ???:D

Глисты вроде как чевяки норки не роют.Заразиться можно яйцами глистов,а они уже похоронены под землёй.Мой дядя давно когдато использавал норы для слива с умывальника и кухни - появилась горка земли,он раскопал и туда сливной шланг засунул.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, спасибки всем за советы :Rose: А про норы это супер! Нуно будет подумать :)

 

Только не перепутайте, а то если из нор вместо кротов метростроевцы повылазят...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рассматривать слив кротам как способ утилизации воды после септика не стоит. Во первых зима - во вторых объем сброса. В третьих не надежно - кроты опалубку не ставят, стены нор не бетонируют - не надежный способ, замоется нора и все - куда воду девать?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рассматривать слив кротам как способ утилизации воды после септика не стоит.

 

Как-то раз у армянского радио спросили: "Правда ли, что аспирин является действенным контрацептивом?" - "Правда." - "А как его использовать - до или после?" - "Вместо".

 

Так и тут:не "после септика", а "вместо септика".

 

Главное - любовь к искусству!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рассматривать слив кротам как способ утилизации воды после септика не стоит. Во первых зима - во вторых объем сброса. В третьих не надежно - кроты опалубку не ставят, стены нор не бетонируют - не надежный способ, замоется нора и все - куда воду девать?

 

Побутові відходи на ~97-99% складаються з води. Ще не замилися старі ходи, нові кроти вже нарили. За день кріт прориває 50 метрів ходів. За 3 роки боротьбу з кротами виграти ми не можемо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Побутові відходи на ~97-99% складаються з води. Ще не замилися старі ходи, нові кроти вже нарили. За день кріт прориває 50 метрів ходів. За 3 роки боротьбу з кротами виграти ми не можемо.

Мне говорили, что разделить выход из туалета и ванной+кухня в разные колодцы, "чистая" вода при хорошем дренаже в колодце отлично впитывается, его почти не надо откачивать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне говорили, что разделить выход из туалета и ванной+кухня в разные колодцы, "чистая" вода при хорошем дренаже в колодце отлично впитывается, его почти не надо откачивать.

 

Нормальный септик сделать, и не надо ничего делить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...