Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Погляньте на проект будь-ласка.

NikolayII

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім часу!!!

Ось вирішив через деякий час вступати у лави непрофесійних (а хто і професійний) будівельників практиків)))

Для початку розробив проект плану будинку, зараз коротенька специфікація:

Розмір 9х9 +гараж, цокольного поверху не передбачається. фундамент залізобетонний монолітний, пиріг з низу вверх: 10см (ширина 80см) пісчана подушка, 30см(ширина 80 см) підошва з залізобетону, 80см(ширина 40см) моноліт, а на рівні землі на висоту 60 см ФБС 24.4.6.т і поверх блоків на 30 см армопояс висота підземної частини 120 см надземної 90 см, всього 150 см.

Зовнішні стіни першого поверху з газоблоку АЕРОК 400мм, класти блоки буду на спеціальний клей, (доречі хто який порадить, щоб менше тепла випускав, я поки дивлюсь на Ферозіт 140, хоча можна і на фірменний АЕРОК подивитись:roll:)внутрішні газоблок 300, висота стелі 2.42 потім 22 см армопояс і на нього пустотні плити. Загальна висота стелі 2.64. Другий поверх зовнішні стіни АЕРОК 300 мм внутрішні 200мм(на ребро;)), висота стелі 2 поверху 2 метри біля стіни і 3 в найвишій частині, тобто має бути ніби мансарда, але не як у всіх8-) дуже висока, але мені подобається, як на мене поверх який закінчується на висоті 80 см то замало навіть для стільчика... на верхній ряд блоків сейсмопояс і на нього мауерлат. також з коридору 2-го поверху буде вихід на балкон і відкриту терассу яка буде над гаражем. конструкція даху двускатна(хоч і на фото 4 скатна, але я просто не зміг її намалювати двоскатною:unknown:), матеріал покрівлі бітумна черепиця.

Взагалі проект планується як ДУЖЕ бюджетний, тому гарних фасадних вигинів, еркерів, арок, і складної конструкції даху нема...

В кого які думки і пропозиції?

На всі питання по проекту буду відповідати побічно, бо думок багато, а викласти їх в одному повідомленні важко.

1068036925_1.thumb.jpg.7a52e70a23209f495efbe525a1f4b1af.jpg

2087295297_2.thumb.jpg.81e0ab3e121fe23b5b0bc69ab8a41a1f.jpg

109708343_1.thumb.jpg.48113348551aa368c1f145709b22ad1e.jpg

240879552_2.thumb.jpg.03d652ad635bd4ba56bbde65a9c0a0df.jpg

1854944747_3.thumb.jpg.d38ec900398e86361978132284bbf52a.jpg

1903835746_4.thumb.JPG.1fb9c6a743327806351e2fa3113d1f28.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мое мнение до потолока на первом 2,64 это мало. Будет ощущение что потолок давит на голову. Сейчас идут в основном 3м. И зачем Вам такая большая кладовка 12 м, при этом зал 17 м. Тамбур маловат, не развернетесь.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перший раз бачу, щоб цоколь робили з ФБС блоків. І навіщо? Це ж треба їх привезти, кран арендувати, зайві витрати.

Чому не можна зробити просто монолітний фундамент, на 150-200мм вищий за рівень землі і все. Висота 2,67 чи щось таке, дійсно замала, ну хоча б 2,8 зробіть. А взагалі то, це не проект, а думки. Проект - це документ, в якому відображені всі будівельні рішення. І після уважного ознайомлення із таким документом, як правило, не виникають питання: "А де поставити арматуру?", "А чому балка не влізає", "А чому позначка підлоги в різних кімнатах різна?" та таке інше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за поради.

Я ж написав, що це намітки, я їх зараз тут обшліфую, потім вже з цим піду до архітектора і будем все прораховувати. на рахунок кладової, то це насправді буде мій кабінет, але я його буду писати в документах як кладовка. а ширина тамбура обумовлена шириною плити перекриття 1.50, я самобудом займатись не хочу, і буду платити архітекторам і інженерам конструкторам, щоб розрахувли всі навантаження і креслення. В кого ще які думки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за поради.

Я ж написав, що це намітки, я їх зараз тут обшліфую, потім вже з цим піду до архітектора і будем все прораховувати. на рахунок кладової, то це насправді буде мій кабінет, але я його буду писати в документах як кладовка. а ширина тамбура обумовлена шириною плити перекриття 1.50, я самобудом займатись не хочу, і буду платити архітекторам і інженерам конструкторам, щоб розрахувли всі навантаження і креслення. В кого ще які думки?

 

Мне планировка понравилась. Как раз что-то подобное назревает у меня, только зеркальное отображение и кухню с гостинной объединить. Про высоту потолков уже сказали, но если её увеличить, то придется удлинять место под лестницу, а значит на этот размер увеличится ширина дома. Если не удлинять место под лестницу, то придется делать или выше ступеньки, что не очень комфортно, или вместо ровной площадки между этажами тоже делать ступени.

 

Если есть возможность сделать зеркальное отображение, сделайте пожалуйста. Может что-то ляжет в основу моих хотелок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вход в гараж из дома не хотите? Мож под лестницей, либо в котельню.

 

Логично, конечно. Я бы сделал обязательно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вход в гараж из дома не хотите? Мож под лестницей, либо в котельню.

 

Нажаль ніяк не вийде, під сходами дуже не комфортно буде проповзати в гараж:pardon:

а на рахунок дзеркала зараз сяду і перероблю))) куди вислати креслення?:beer:

зараз може в процессі ще і якийсь еркер придумаю:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нажаль ніяк не вийде, під сходами дуже не комфортно буде проповзати в гараж:pardon:

 

Мені здається, узимку краще з сумнівним комфортом зайти у теплий гараж ніж скакати через подвір'я. Чи під час дощу (хоча, навіс може зарадити). Моя думка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нажаль ніяк не вийде, під сходами дуже не комфортно буде проповзати в гараж:pardon:

зараз може в процессі ще і якийсь еркер придумаю:o

 

Предполагаю, что уровень пола гаража будет ниже, чем уровень пола в доме, поэтому можно сделать несколько ступеней под основной лестницей в сторону гаража вниз, тем самым дверной проем в гараж получится нормальной высоты

Нажаль ніяк не вийде, під сходами дуже не комфортно буде проповзати в гараж:pardon:

а на рахунок дзеркала зараз сяду і перероблю))) куди вислати креслення?:beer:

зараз може в процессі ще і якийсь еркер придумаю:o

 

Если не сложно, то вышлите на адрес vickovdnepr(собака)i.ua

Заранее спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Предполагаю, что уровень пола гаража будет ниже, чем уровень пола в доме, поэтому можно сделать несколько ступеней под основной лестницей в сторону гаража вниз, тем самым дверной проем в гараж получится нормальной высоты

 

А як ви це собі уявляете?Вхід з будинку на рівні 1 метр максимум в який треба буде просто пролазити,вихід в гараж на рівні 40 см потім мінімум дві сходинки щоб зповзти якраз на шляху машини і все це заради небажання на 4 сикунди пройтись під дощем?:lol:Я щось собі дуже важку уявляю таку картину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як ви це собі уявляете?Вхід з будинку на рівні 1 метр максимум в який треба буде просто пролазити,вихід в гараж на рівні 40 см потім мінімум дві сходинки щоб зповзти якраз на шляху машини і все це заради небажання на 4 сикунди пройтись під дощем?:lol:Я щось собі дуже важку уявляю таку картину.

Возможно, вы меня не совсем правильно поняли.

Допустим, уровень пола в гараже ниже уровня пола в доме сантиметров на 40.

Высота от уровня пола дома до промежуточной площадки на лестничном марше 140-150 см, что не комфортно для высоты дверного проема. Но можно углубиться на 40 см в доме и сделать несколько ступеней вниз, в стороны двери в гараж. В итоге дверь будет высотой 180 см.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возможно, вы меня не совсем правильно поняли.

Допустим, уровень пола в гараже ниже уровня пола в доме сантиметров на 40.

Высота от уровня пола дома до промежуточной площадки на лестничном марше 140-150 см, что не комфортно для высоты дверного проема. Но можно углубиться на 40 см в доме и сделать несколько ступеней вниз, в стороны двери в гараж. В итоге дверь будет высотой 180 см.

 

такі да!!!!!ЗОЛОТА ГОЛОВА:beer:

а я про цей варіант не подумав... але всерівно я собі це важко уявляю, я не будівельник, і може на наш хлопський розум здається все круто, але прийдеть будівельники а перед цим проектувальники і скажуть "ні друже, так не вийде..." Загалом дякую за ідею, буду намагатись перетворити її в реальність.:\"\":

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

полностью согласен..... запомните одну вещь.. там где вы проводите много времени должно быть большим..а там где мало... маленьким.... а кладовка в 12 м.. хороша разве что для маленького магазина..))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

полностью согласен..... запомните одну вещь.. там где вы проводите много времени должно быть большим..а там где мало... маленьким.... а кладовка в 12 м.. хороша разве что для маленького магазина..))

 

Выше писалось, что это будет не кладовка, а кабинет. Вполне нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Извините, вы просили покритиковать... (вы просите песен , их есть у меня..)

зачем вообще строить дом ? если делать такие маленькие комнаты ? Вы же не хрущевку строите (про высоту потолков даже промолчу)... кладовка как раз отличного размера, особенно при правильном размещении стелажей. Почему у Вас такая масюпусенькая кухня? нет я понимаю экономия... и все такое...но добавте по осям по паре метров и дом заиграет всеми красками... и кстати зачем вам навес над гаражом? или у Вас участок 4 сотки? кстати навесик в копеечку влетит ...

Так ладно... извините не хотела... просто как-то накатило.. удачи в Ваших начинаниях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, за допомогу в підтримуванні теми.Доречі, шановний vickov, зараз вже закінчую креслення дзеркального проекту для Вас, і доречі, сам більше схиляюсь до нього і напевне буду робити саме його. зараз викладу креслення і одразу вишлю на вказану Вами адресу. Цей проект буде вже більш ґрунтовно доопрацьований, бо перший це "проба пера", а в цьому вже враховані всі нюанси, такі як розкладка плит перекриття. двері і вікна можна буде ставити в довільних місцях і в любій кількості.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Извините, вы просили покритиковать... (вы просите песен , их есть у меня..)

зачем вообще строить дом ? если делать такие маленькие комнаты ? Вы же не хрущевку строите (про высоту потолков даже промолчу)... кладовка как раз отличного размера, особенно при правильном размещении стелажей. Почему у Вас такая масюпусенькая кухня? нет я понимаю экономия... и все такое...но добавте по осям по паре метров и дом заиграет всеми красками... и кстати зачем вам навес над гаражом? или у Вас участок 4 сотки? кстати навесик в копеечку влетит ...

Так ладно... извините не хотела... просто как-то накатило.. удачи в Ваших начинаниях.

 

В кожного свої бажання і вподобання, я завжди згадую фразу з кінофільму "Кавказская пленница" (Есть желание купить дом, но не имею возможности, есть возможность купить осла, но не имею желания):D

Мораль такова, что б наши желания совпадали с нашими возможностями:good:

Як писав шановний К2 :"аппетит приходит во время еды". і в цьому випадку можна ніколи не зупинитись:unknown:Я і так починав з коробки 6х8 і вже дійшов до 9.2х9. треба вчасно зупинитись!!!І на мою думку це зовсім не мало.

А на рахунок навісу над гаражем, то там буде терасса на всю площу гаража на яку буде вихід з балкону який буде над котельнею та тамбуром.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если не сложно, то вышлите на адрес vickovdnepr(собака)i.ua

Заранее спасибо!

 

Вислав.

Розміщу ще тут

1PRINT.thumb.jpg.098c03412700287e62b8e73960bb487a.jpg

2PRINT.thumb.jpg.715faf23394485b11c303bc163a04603.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...