Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Догляд за молодими саджанцями

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Маю вже порядка 30 молодих дерев (2-3роки). Як правильно їх підживлювати??Чим/коли і скільки??? НА зиму чимось підживлювати???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Необхідно оцінити їх стан. Восени рекомендують калійні та фосфорні добрива (категорично заборонені азотні). Власне я дивлюсь на кожне дерево і роблю висновок по кожному. А от після листопаду обробляю 1% розчином бордоської суміші та актарою.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Необхідно оцінити їх стан. Восени рекомендують калійні та фосфорні добрива (категорично заборонені азотні). Власне я дивлюсь на кожне дерево і роблю висновок по кожному. А от після листопаду обробляю 1% розчином бордоської суміші та актарою.

Азотные не запрещены, на сколько я понял - в них просто нет смысла сейчас - яблоньки их конечно потребят, но про запас - -и будет вс е это дело в клетках разлагаться в течении зимы. А Азотные удобрения в земле - -долго не лежат - -и разлагаются на простые соединения без всякой пользы для садовода и растений. Соответственно - не то что бы это та к вредно - -скорее бесполезно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дерева за цей рык дали гарний ріст...молоді пагони виросли по 0,5-0,8м. Формую помаленько крону. НА декількох є по 1-2 яблука
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Азотные не запрещены, на сколько я понял - в них просто нет смысла сейчас - яблоньки их конечно потребят, но про запас - -и будет вс е это дело в клетках разлагаться в течении зимы. А Азотные удобрения в земле - -долго не лежат - -и разлагаются на простые соединения без всякой пользы для садовода и растений. Соответственно - не то что бы это та к вредно - -скорее бесполезно.

Не согласен. Азотные удобрения стимулируют рост зеленой массы, а осенью растения наоборот ее сбрасывают, дабы отправиться на зимний покой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...