Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання по стіновому матеріалу.

NikolayII

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім здоров'я! Ось вирішив будувати будинок і думаю про вибір стінового матеріалу. Зараз зупинився на газоблоках заводу Аерок по 540 гривень за куб з доставкою. Хто скаже які блоки з якого заводу чим відрізняються. Думаю класти на клей. Також вирішив ззовні утеплювати теплою штукатуркою фірми ТЕПЛОВЕР товщиною 5 см., вона підходить для газоблоків своєю здатністю пропускати повітря зі стіни але не впускати вологу і холод з вулиці. Скільки років простоїть така стіна якщо планую перекриття пустотними панелями. Будинок 1.5 поверховий мансардний. Пишуть,що газоблок має 25 циклів замерзання-розмерзання. А що потім? Розсипеться? Якщо теплою штукатуркою я захищу його від зовнішніх факторів то скільки тоді його термін?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проведіть техніко економічне порівняння кількох варіантів на стіну, наприклад :

Кератерм, поротерм, це є крупні керамічні блоки, а також порівняйте варіант з стіною з керамічної пустотілої цегли товщиною кладки 380 мм + 60 мм екструдованого пінополістиролу + облицюв.американська цегла товщ.65мм.

Звісно газобетон чи пінобетон не є супер матеріалом через його гігроскопічність, та й що то таке газобетон =) ? То ж просто цемент, забийте в пошук - "технология изготовления газобетона"...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго всім здоров'я! Ось вирішив будувати будинок і думаю про вибір стінового матеріалу. Зараз зупинився на газоблоках заводу Аерок по 540 гривень за куб з доставкою. Хто скаже які блоки з якого заводу чим відрізняються. Думаю класти на клей. Також вирішив ззовні утеплювати теплою штукатуркою фірми ТЕПЛОВЕР товщиною 5 см., вона підходить для газоблоків своєю здатністю пропускати повітря зі стіни але не впускати вологу і холод з вулиці. Скільки років простоїть така стіна якщо планую перекриття пустотними панелями. Будинок 1.5 поверховий мансардний. Пишуть,що газоблок має 25 циклів замерзання-розмерзання. А що потім? Розсипеться? Якщо теплою штукатуркою я захищу його від зовнішніх факторів то скільки тоді його термін?

Дякую!

 

1. Марка по морозостойкости 25 циклов соответствует примерно 80-100 годам эксплуатации :) И потом он не рассыпется, а снизится несущая способность (прочность материала) сверх какого-то допустимого значения (точно не помню какого, это надо смотреть методику испытаний на морозостойкость).

2. Под перекрытие обязательно армопояс по периметру.

3. "Утепление" штукатуркой - фикция. Газобетон достаточно защитить от непосредственного воздействия атмосферных факторов несколькими сантиметрами обычной паропроницаемой фасадной штукатуркой.

4. Вот на газобетоне желательно не экономить какую-то 20-ку на кубе, а брать хорошего качества - точных размеров для кладки на клей, маркой по плотности не выше Д500 (толщины 400 мм будет достаточно для стены без утепления) и прочностью не ниже В2,0.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Марка по морозостойкости 25 циклов соответствует примерно 80-100 годам эксплуатации :) И потом он не рассыпется, а снизится несущая способность (прочность материала) сверх какого-то допустимого значения (точно не помню какого, это надо смотреть методику испытаний на морозостойкость).

2. Под перекрытие обязательно армопояс по периметру.

3. "Утепление" штукатуркой - фикция. Газобетон достаточно защитить от непосредственного воздействия атмосферных факторов несколькими сантиметрами обычной паропроницаемой фасадной штукатуркой.

4. Вот на газобетоне желательно не экономить какую-то 20-ку на кубе, а брать хорошего качества - точных размеров для кладки на клей, маркой по плотности не выше Д500 (толщины 400 мм будет достаточно для стены без утепления) и прочностью не ниже В2,0.

 

Так я ніби і не беру газоблоки невідомого виробника. фірма Аерок є доволі авторитетним виробником газоблоків на Укріїні і не тільки. постійний контроль якості і не погані показники геометричної точності. гарантія якості і великий вибір рекомендованої літератури по використанню вселяють довіру до виробника. а на рахунок штукатурки я так само думав, а потім подумав, якщо можна ЩЕ більше утеплити конструкцію стіни (енергоносії зараз аж занадто дорогі, щоб їх не економити...) то чому б не звернути увагу на "теплі" штукатурки?!? в кого є досвід роботи з даними сумішами? а армопояс звичайно буде, і не один а цілих три. перший на цоколі з фундаментних блоків (фундамент монолітний залізобетон шириною 80 та висотою 110 см на утрамбованій піщаній подушці, цоколь 60 см ФБС та 20 см армопояс) другий по першому поверху під плитами на висоту 22 см і третій вже на мансарді, до нього вже буде прилаштований мауерлат. дізнався, що газоблоки дуже погано переносять любі деформації фундаменту або ще якоїсь частини стіни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...