Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібно перепланувати та перебудувати мій дачний будинок

solod68

Рекомендовані повідомлення

Маю дачний будинок,але хочу його перепланувати та перебудувати-своїх фантазій не маю,знань в будівництві також,маю тільки деякі побажання!Дайте пораду!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю дачний будинок,але хочу його перепланувати та перебудувати-своїх фантазій не маю,знань в будівництві також,маю тільки деякі побажання!Дайте пораду!

 

Обратитесь к нормальному архитектору!!!:)

Принесите ему все свои хотелки и будет Вам счастье.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А з чого побудовано будинок? Які його параметри, побажання щодо перепланування, перебудови?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А з чого побудовано будинок? Які його параметри, побажання щодо перепланування, перебудови?

 

Будинок триповерховий-2 та 3 поверх зроблені майже повністю.Розміри 6.7 на 5.5.Немає кухні,санвузла,зате всунули гараж всередину:fool:.Побажань багато але ...сам не можу зліпити !Якщо зацікавить можу кинути фотки або показати вживу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А з чого побудовано будинок? Які його параметри, побажання щодо перепланування, перебудови?

 

Забув(sorry)-удинок з цегли,дах з шиферу(убогий) також потрібно переробити та замінити!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обратитесь к нормальному архитектору!!!:)

Принесите ему все свои хотелки и будет Вам счастье.

 

Якщо є можливість дайте координати НОРМАЛЬНИХ(без понтів) архітекторів!Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо зацікавить можу кинути фотки або показати вживу.

Так цікаво було б подивитися на фотки.

А в якому районі знаходиться будинок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так цікаво було б подивитися на фотки.

А в якому районі знаходиться будинок?

 

Будинок знаходиться в р-ні 3 шлюзу(біля села Вишеньки)!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю дачний будинок,але хочу його перепланувати та перебудувати-своїх фантазій не маю,знань в будівництві також,маю тільки деякі побажання!Дайте пораду!

 

З приводу фантазій Вам дійсно до архітектора треба йти, але архітектор може тільки зробити Вам ескіз, планування (якщо архітектор гарний, якщо ні, то консультуючись із...), візуалізацію, підказати у питаннях щодо розташування будинка (якщо новобудова) на ділянці, та таке інше.

 

А от прийняти правильне конструктивне рішення може тіки конструктор. Зробити так, щоб дах не впав Вам на голову під час сну, стіни не вкрилися щілинами і стеля не привисала до підлоги, та ще й бажано, щоб це конструктивне рішення було таким, щоб не довелось знімати останні труси

:D:D:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

архітектор може тільки зробити Вам ескіз, планування (якщо архітектор гарний, якщо ні, то консультуючись із...), візуалізацію, підказати у питаннях щодо розташування будинка (якщо новобудова) на ділянці, та таке інше.

может, вы путаете архитектора с дизайнером? существует не только стадия Э

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

может, вы путаете архитектора с дизайнером? существует не только стадия Э

 

Я не путаю архитектора с дизайнером, просто я не все возможности первого назвал, а акцентировал внимание на том, что при реконструкции роль архитектора значительно меньше чем конструктора, поэтому я и сказал, что обращаться надо за конструктивной частью проекта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...