Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Щенки немецкой овчарки (ВЕО)

Lilya

Рекомендовані повідомлення

и я хочу собаку!!!

или Лабродора или Московскую сторожевую или Алабая, и очень нравится Английский бульдог, но он оч болезненный и толку от него нет...

подскажите что выбрать ... еще на птичке видел чёрную овчарку...тоже понравилась...

а есть собаки которые на волка похожи? (кроме Лаек)

 

Лабрадор і Московська сторожова, Алабай кардинально різні породи, призначення, темперамент і характер. Ви маєте визначитись чого Ви хочете і чекаєте від собаки.

Лабрадор шикарна собака-компаньйон, ваше дитя і "хвостик", але не охоронець ні в якому разі, максимум - обгавкати і ВСЕ. Агресія по відношенню до людини - порок породи.

Решта названих вами порід мають зовсім інше призначення і інший характер і вимоги до тієї ж дресури.

Вівчарка досить універсальна собака в плані охорони і стосунків з хазяїном.

Просто подумайте і вирішіть що вам потрібно, які якості у собаки і яку функуцію щоб вона несла, і, виходячи з цього, коло Вашого пошуку звузиться.

 

Я щасливий власник лабрадора, але для охорони нашого майбутнього будинку ми плануємо завести іншу собаку. Тобто в ідеалі їх буде 2 :D

 

Успіхів!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

старша дівуся - красааааааааааааааааааааа

 

менша кумедна така, але теж красива!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и я хочу собаку!!!

или Лабродора или Московскую сторожевую или Алабая, и очень нравится Английский бульдог, но он оч болезненный и толку от него нет...

подскажите что выбрать ... еще на птичке видел чёрную овчарку...тоже понравилась...

а есть собаки которые на волка похожи? (кроме Лаек)

 

К концу ноября ожидаются сеттеры ирландские..

мамка уже пузом по полу волочит..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...