Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

выбор раздвижных дверей балкон

Smelyy

Рекомендовані повідомлення

Две нельзя "спарить". Есть система, например Profilco PR-35 так вот к 2рел. или 3рел. рамам, можно приставить еще одну рельсу.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

wow4yk, рассмотрите еще вариант цельностеклянной раздвижки.

Типа этого варианта:

(ссылка на изображение устарела)

Конструкция не является герметичной. Стекло 8мм закаленное. Если есть возможность(место), может разъезжаться в противоположные стороны.

Рельса крепиться вверху либо на проем, либо в проем. Внизу только направляющая.

Кстати говоря, ТС Smelyy установил у себя в квартире именно такой вариант, только у него одна часть глухая, а вторая сдвигается. По ширине у него немного уже, чем Ваш проем, а высота такая же.

Стекло может быть прозрачным или матовым, или с пескоструйным рисунком. Вариантов много!

А по цене есть варианты дешевле, чем в алюминии.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6000 - це напевно в нас рахували систему Альтест (Болгарія) з триплексом.

То забіг був в якусь нонейм канторку по дорозі. Грецький, кажись profilco.

 

Добавлено через 31 минуту

Але алюмінієва розсувка в кімнаті ІМХО не дуже пасує.

 

лучше ПВХ портал.

 

Пвх це вже получається утеплений варіант, думаю і ціна відповідна. Здається мені що пвх буде і виглядати масивніше, а хотілось максимально світлопрозору і легку як в прямому смислі так і на вигляд :) Можна також подумати щось ближче до "суцільно склянної", але ціна і функцональність залишаються важливими факторами.

 

Загалом, перегородка ще й буде закриватись зі сторони вітальні шторами чи жалюзями.

 

Добавлено через 42 минуты

А хтось натякав що перший пост був "завеликий" ;)

 

Спробую додати ще деталей, щоб було зрозуміло, що я від цих дверей хочу.

 

На лоджії ще є кладова, в якій вже заплановано розмістити в майбутньому повнорозмірну морозильну камеру і також там зберігати драбину, а згодом додасться мабуть і інший домашній "непортіб". З погляду на це, хотілось отримати "максимальне відкривання" або/і можливість легкого тимчасовго демонтажу, щоб пронести щось габаритне. Наскільки розумію, алюмінєві розсувні створки, має бути легко демонтувати власними силами.

Старався отримати побільше створок і кожна на своїй полозі, щоб отримати максимальний можливий по ширині прохід у відкритому стані. Тому надаю перевагу трьохстворчастим, над двохстворчастими. Пропонували мені ще 4 створки на 3 полози, але тоді макс можливий прохід 1/2 пройому на вдіміну від 2/3 коли 3-3.

Також, хотілось отримати конструкцію, яка дає вибір відкривання, як зліва напрво, такі справа наліво - ще не визначились з розміщенням дивану у вітальні навпроти цієї перегродки, але так виглядє, що потрбіно буде мати можливість потрапляти на лоджію як і в "правій половині" проєму так і в "лівій"., а можливо і по центру. Тому розглядаю варіант ВСІХ рухомих створок, і щоб була можливість скласти всіх їх як в одну строну так і в іншу.

 

Добавлено через 21 минуту

wow4yk, рассмотрите еще вариант цельностеклянной раздвижки.

Типа этого варианта:

 

Конструкция не является герметичной. Стекло 8мм закаленное. Если есть возможность(место), может разъезжаться в противоположные стороны.

Рельса крепиться вверху либо на проем, либо в проем. Внизу только направляющая.

Кстати говоря, ТС Smelyy установил у себя в квартире именно такой вариант, только у него одна часть глухая, а вторая сдвигается. По ширине у него немного уже, чем Ваш проем, а высота такая же.

 

Цікаве і гарне рішення. Але, як писав вище, хочу уникнути глухих створок - ця конуструкція передбачає три рухомі стоврки які складаються "в одну"? Контуркцію можу розмістити тільки в проємі.

 

Добавлено через 6 минут

Потрапляла на очі, мабуть і на цьоум форумі, ще й конструкція "склянної гармошки", але тоді відкриті стоврки будуть "вилазити" з проєму, як і у випадку відкривних, що також мені не підходить з деяких причин. Та і ціна її мабуть зовсім інша.

 

Добавлено через 44 минуты

Обратите внимание на возможность низкого(утапливаемого) порога.

Мабуть це залежить від вибраного профілю чи системи. Ну загалом не хочеться заради заниженого порогу, заплатити в два рази більше за всю конструкцію. Щось мені підказує, що питання про можливість заниженого поргу в "розсувних балконах" по львівських конторах буде вводити їх в ступор :)

Я подумав про цей нюанс ще з самого початку, і вирішив піти шляхом самостійного можливого втоплення порогу - спочатку ставлю консткруцію на теперішню стяжку, а потім роблю підлогове покриття. В результаті з обох сторін підлога буде піднята на 3-3.5 см. Є якісь підводні камені в такому підході ?

 

ko&ko, дякую що нагадали щераз про цей нюанс - глянув на мої нотатки по профілях :good:. Нехай форумчани поправлять мене, якщо маю хибні дані або дивлюсь не на те. Загальна висота трьохполозної рельси provedal ex60/06 - 45 мм, alutech AYPC 100.0109 - 35 мм.

Тепер, бачу, що алютех мені ніби більше підходить... :) А що там по іншим алюмінєвим профілям з трьохполозною рельсою ?

Ще один нюанс, бачу що вони не семетричні в перерізі - треба буде подумати якою стороною краще розвернути до паркету, а якою до плитки.

 

Добавлено через 23 минуты

Зы. Роллики должны быть обязательно металлические и двойные!

А можете мені, як делитанту, пояснити на пальцях чи малюнку, що значить подвійні ролики? А зверху створки також ролики ідуть? До них також якісь строгі вимоги?

Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вариантов ручек и замков множество, поставьте конкретную задачу.

 

Ну спробую пояснити :)

 

Наскільки розумію, в розусвних алюмінєвих контрукціяїх, ті що бачив в розсувних вікнах, фіксація і одночасно "запирання" краійніх створок відбувається защіпками, які врізають в профіль створки з "внутрішньої" сторони і вони здійснють зчеплення з "рамою". Поправте, якщо неправий. Тобто, в прямому смислі ціього слова, вікна закриваються з внутрішньої сторони, так що їх неможливо відкрити із зовні, як і звичайні металопластикові вікна.

Мені таке не підходить - я хочу мати можливість зсунути (відкрити) створки зі сторони лоджії, після того як вони кимось були повністю розсунуті(закриті) зі сторони вітальні і навпаки. Накрайняк можна взагалі без будь-яких ручок-замків, але якось некошерно. Мені буде достатньо просто чіткої фіксації крайніх створок в закритому стані (повністю розгорнуті двері). Хоча, варіант додаткового запирання дверей зі сторони вітальні так, що їх не можливо відкрити зі сторони лоджії, був би бонусом, але в жодному разі не заміною.

 

Іншими словами, якщо провести аналогію з дверима у санвузол, то фіксація дверей в закритому положенні, як і відкривання, відбувається з двох сторін дверною ручкою, а в "нормальних санвузлах" (траплялись і ненормальні :)) є "бонус" - зі сторони санвузла можна щей додатково заперти двері так, що їх неможливо відкрити з іншого боку (гачок, засув і тд.). А є також варіанти дверей в санвузлах (напр. в моїй зйомній квартирі :)), в яких немає двосторьонньої ручки, а є тільки гачок зі сторони санвузла, яким одночасно і закривають і запирають двері з середини - це аналог того, що пропонується в стандартних розсувних вікнах.

 

Підозрю, що коли почну питати про це "виробників стандартних розсувних вікон", то вони спробують впарити мені варіант "в лоб", з тою ж запірною фурнтіурою що і для вікон - поставити одну стандартну защіпку на одній крайній створці зі сторони вітальні, а другу защіпку на другій крайній створці зі сторони лоджії... :) :no:

 

Хух... надіюсь пояснив ... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаве і гарне рішення. Але, як писав вище, хочу уникнути глухих створок - ця конуструкція передбачає три рухомі стоврки які складаються "в одну"? Контуркцію можу розмістити тільки в проємі.

 

Добавлено через 6 минут

Потрапляла на очі, мабуть і на цьоум форумі, ще й конструкція "склянної гармошки", але тоді відкриті стоврки будуть "вилазити" з проєму, як і у випадку відкривних, що також мені не підходить з деяких причин. Та і ціна її мабуть зовсім інша.

 

Если Вашу конструкцию нужно располагать ТОЛЬКО в проеме, то либо гармошка, либо, как минимум 1/3 будет глухая.

Гармошки в цельностеклянных то же есть, стоимость ее сравнительно дороже, чем обычная раздвижка. При этом она будет из 4-х частей, каждая по 56см. Там ведь несущая стена, по идее, если и будет выглядывать, то совсем немного.

Или же раздвижная система, как я показывала, но деленная на три части,одна глухая. При открытии остается 1500мм прохода. Но при таком раскладе все три части будут находится в параллельных плоскостях (как в шкафах-купе). Зазоры между стеклами +/- 3см (в зависимости от системы).

Просто у Вас высота проема такая, что не каждую систему можно предложить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если согласились на трехрельсовую систему, то вот вот ваше решение. Раздвижная холодная система Зенит (Донецк) Стар 2000. Трехрельсовая система. Порог (низкий) состоит из двойной рельсы+одинарная рельса. Высота порога 13мм. Для такого порога пол должен быть идеально ровный (в уровне по горизонтали). Створки для такой высоты ставить усиленные. Единственное что заполнение должно быть 14мм. Ручка устанавливается на створку с 2-х сторон и соответственно открывать можно с 2-х сторон, ручки установить на крайние левую и правую створки. Открывание возможно как слева-направо, так и справа-налево, средняя створка сама по себе открываться не может (см. горизонтальный разрез), только с какой то из створок (левой или правой).

Теперь распечатывайте разрезы и вперед по фирмам. Будут вопросы пишите здесь, поможем.

1880873017_(2000).thumb.png.fff75092783a61801251705162fdb4cc.png

1170176327_(2000).thumb.png.303fab1ecc6270b131a67300d586d56b.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата:

Сообщение от ko&ko

Зы. Роллики должны быть обязательно металлические и двойные!

А можете мені, як делитанту, пояснити на пальцях чи малюнку, що значить подвійні ролики?

 

Як правило створка знизу опирається на два ролика. Наскільки зрозумів, то треба просити щоб поставили 4 ролики в сумі, типу двох спарених (в алютеху 8RU/03) ?

 

Добавлено через 13 минут

Вывод. Если исполнитель такого не практиковал, то лучше и не стоит. Сделайте 3-х рельсовую и не будет проблем. По поводу высоты не бойтесь все будет нормально, но только с усиленной створкой (см. чертеж второй). Мы делали из такой системы створку 1700х2700мм, получилось конечно очень хиленько, но заказчик остался доволен. Я лично остался не доволен. Можете посмотреть фото у нас на сайте fs-bud.at.ua/index/razdvizhnaja_sistema_quot_star_2000_quot/0-40 Система была зенит "стар 2000", у них есть усиленная створка (только под заполнение толщиной 14мм - это стеклопакет 4-6-4), у алютеха нет.

По безопасности лучше поставить закаленные стекла. Стоимость обычного стекла от закаленного отличается в пределах 30%.

 

На фото це зі взичайного профілю, не підсиленого ?

 

Створки для такой высоты ставить усиленные. Единственное что заполнение должно быть 14мм. Ручка устанавливается на створку с 2-х сторон и соответственно открывать можно с 2-х сторон, ручки установить на крайние левую и правую створки. Открывание возможно как слева-направо, так и справа-налево, средняя створка сама по себе открываться не может (см. горизонтальный разрез), только с какой то из створок (левой или правой).

Теперь распечатывайте разрезы и вперед по фирмам. Будут вопросы пишите здесь, поможем.

 

Ну те що середня створка не може відкриватись сама по собі це розумію.

 

А вот потреба використання підсиленого профілю дещо лякає - і зашклення потребує товстішого, і полоза приставна і загальна ціна мабуть зросет немало.

Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як правило створка знизу опирається на два ролика. Наскільки зрозумів, то треба просити щоб поставили 4 ролики в сумі, типу двох спарених (в алютеху 8RU/03) ?

 

2 ролика будет достаточно.

 

 

На фото це зі взичайного профілю не підсиленого ?

 

Створки усиленные. Хотите не усиленные делайте сверху глухую фрамугу.

 

А вот потреба використання підсиленого профілю дещо лякає - і зашклення потребує товстішого, і полоза приставна і загальна ціна мабуть зросет немало.

 

Стоимость будет самая дешевая из всех вариантов которые вам могут только предложить в данной конструкции. Единственное что стеклопакеты 4-6-4 (с закаленных стекол, ну если безопасные хотите) могут немного стоимость потянуть. Но это будет дешевле чем вам предлагают цельностекляную с 8мм закаленным стеклом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створки усиленные. Хотите не усиленные делайте сверху глухую фрамугу.

Мабуть створки всетаки поділю - ніби і дешевше получається і безпечніше , та й буде відповідати "візерунку" зашклення лоджії :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормальная высота для раздвижки внутри помещения. Зачем там фрамуга?

Руслан! А что за "мазахизм" тройную рельсу делать из 2+1:(? По моему, целое море решений в любой системе.:beer:

wow4yk!

1. На створке ролики только внизу 2шт. Но сама тележка состоит из 2 роликов. Многие умельцы ставят одинарные ролики, так дешевле естественно.(См.рис)

2. В Вашем варианте, все равно какой стороной рамы и куда ставить. Утопить порог самостоятельно получиться только с одной стороны из за конфигурации рамы.(См.рис)

3. Не заморачивайте себе голову усиленной рамой, ник чему она в этом варианте.

4. По ручке. Оптимальный вариант: ручка-защелка внутри и снаружи просто ручка(можно с замком). (См.рис)

5. По заполнению, примените безопасное стекло. Смысла в с\пакете, опять не вижу.

Это все мое Имхо):)

 

ЗЫ) А вот с этим доп.профилем, мы "топим" любую раздвижную раму. (См.рис)

PR-26-206.jpg.257d0a39fd43521aac28104c20860f89.jpg

1003073873_PR-26.jpg.234a46c587853c564304fe7f638ebd24.jpg

1880358712_PR-26-.thumb.jpg.f3e7e74d22b06ec7989c4a0987ac0600.jpg

PR-35-507.jpg.07c8351366611d3a287c054b57b0e725.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормальная высота для раздвижки внутри помещения. Зачем там фрамуга?

Руслан! А что за "мазахизм" тройную рельсу делать из 2+1:(? По моему, целое море решений в любой системе.:beer:

wow4yk!

1. На створке ролики только внизу 2шт. Но сама тележка состоит из 2 роликов. Многие умельцы ставят одинарные ролики, так дешевле естественно.(См.рис)

2. В Вашем варианте, все равно какой стороной рамы и куда ставить. Утопить порог самостоятельно получиться только с одной стороны из за конфигурации рамы.(См.рис)

3. Не заморачивайте себе голову усиленной рамой, ник чему она в этом варианте.

4. По ручке. Оптимальный вариант: ручка-защелка внутри и снаружи просто ручка(можно с замком). (См.рис)

5. По заполнению, примените безопасное стекло. Смысла в с\пакете, опять не вижу.

Это все мое Имхо):)

 

ЗЫ) А вот с этим доп.профилем, мы "топим" любую раздвижную раму. (См.рис)

 

Дякую за інфу. Наскільки зрозумів на малюнках profilco. Полазив по їх каталогу - непоганий вибір по профілях (pr35, pr32, pr26), заодно і офіційного представника у Львові тама надибав :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Нормальная высота для раздвижки внутри помещения. Зачем там фрамуга?

 

...Не заморачивайте себе голову усиленной рамой, ник чему она в этом варианте.

 

Для высоты 2300мм, обычная створка будет "жидковата". Хотя смотря с чем сравнивать, если со шкафом-купе, то будет нормально.

 

...Смысла в с\пакете, опять не вижу.

 

Так стеклопакет никто не предлагает, просто под усиленную створку только такое (14мм) заполнение идет.

 

...Руслан! А что за "мазахизм" тройную рельсу делать из 2+1:(? По моему, целое море решений в любой системе.:beer:

 

В какой например системе есть такой низкий (13мм) порог? В алютехе есть, но он у них только на 2 рельсы.

 

...В Вашем варианте, все равно какой стороной рамы и куда ставить. Утопить порог самостоятельно получиться только с одной стороны из за конфигурации рамы.(См.рис)

 

...А вот с этим доп.профилем, мы "топим" любую раздвижную раму.

 

Недостатки такого порога:

-дополнительные работы по "утоплению" в пол

-сбор мусора.

 

 

И самое главное стоимость Profilco будет на порядок дороже Зенита.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Недостатки такого порога:

-дополнительные работы по "утоплению" в пол

-сбор мусора.

 

... спочатку ставлю консткруцію на теперішню стяжку, а потім роблю підлогове покриття. В результаті з обох сторін підлога буде піднята на 3-3.5 см.

 

З мусором думаю справлюсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

wow4yk! Ну тогда уж, рассмотрите PR-35. В отличии от PR-26, стоить должна на + 5% дороже вся конструкция, а удовольствия на все 100%. В PR-35 специальная вставка в рельс идет, створка катается как по "маслу". Просто супер, рекомендую!:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порахував Зенітовську розсувку на трьох направляючих з триплексом і ручками з ключиком - орієнтовно 5000 грн.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порахував Зенітовську розсувку на трьох направляючих з триплексом і ручками з ключиком - орієнтовно 5000 грн.

 

Можна детальну пропозицію в приват.

Крім Зеніту, в інших профілях можливі пропозиції ? Чи з іншими профілями Ви не працюєте ?

 

Триплекс - яка товщина скла ?

Хто підкаже мінімальну можливу товщину гартованого скла - не хочетья, щоб створки получались дуже важкими через велику вагу скла.

Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я особисто більше спеціалізуюся по пластику, а також мій постачальник ТМ Корса пропонує Альтест (але він дорожчий), тому Зеніт рахував не особисто я, а мої колеги й колишні постачальники, яким я цілком довіряю в питаннях якості.

Детальну пропозицію візьму вже завтра й надішлю Вам.

Знаю що рахувався триплекс з двох трійок, підсилені ролики й стулки.

Вага 1 м кв. скла 4 мм приблизно 10 кг, триплексу 3*3*1 - приблизно 15 кг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может вместо триплекса лучше 6мм закаленное поставить? Дешевле будет, да и бутылки можно будет слегка бросать в него. И если даже разобьется, то на мелкие кусочки, которые не смогут никого травмировать.

Триплекс 3.3.1 по прочности равняется стеклу 3мм.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно и калёнку, но не думаю, что будет дешевле, прийдётся закупать на стороне + достака и т.п.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно и калёнку, но не думаю, что будет дешевле, прийдётся закупать на стороне + достака и т.п.

Моя перегородка получиться, як міжкімнатні двері по суті, тому зашклення хочеться безпечне, або триплекс або гартоване.

 

 

Порог (низкий) состоит из двойной рельсы+одинарная рельса. Высота порога 13мм.

 

Подумав над варіантом порогу на фінішне підлогове покриття..., всетаки буду топити як і казав вище. Поріг буде лягати на стяжку вітальні, ставити поверх запланованого паркету чи масиву не хочу (нюансів хватає), ставити на плитку лоджії також не вийде - стяжка-відкоси вже підігнані, тай стяжка на лоджії, під плитку з підігрівом, "плаваюча".

 

Такщо втоплення порогу на 3-3.5 см з ОБОХ сторін досить акутальне.

Змінено користувачем Валерий Валентинович
п 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

wow4yk, рассмотрите еще вариант цельностеклянной раздвижки.

У нас подобные варианты (Штакузит, 10 мм калёнка) от 8000 грн.

Змінено користувачем Валерий Валентинович
п 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И самое главное стоимость Profilco будет на порядок дороже Зенита.

 

Наразі на p26 мені озвучили ціну в районі 6000 грн з гартованим склом 6мм.

Двостороння ручка (втоплена), з однієї сторони "защелка".

Як і передбачав, пробували мені спочатку навязати варіант односторонніх ручок-защіпок на різні сторони, на крайніх створках :)

 

Обіцяли ще порахувати на pr35.

 

Порахував Зенітовську розсувку на трьох направляючих з триплексом і ручками з ключиком - орієнтовно 5000 грн.

 

Детальну пропозицію візьму вже завтра й надішлю Вам.

 

Коли отримаю обіцяну вище пропозицію ;), ще пару знайду і буду думати... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата:

Сообщение от Ruslan R

Створки усиленные. Хотите не усиленные делайте сверху глухую фрамугу.

 

Мабуть створки всетаки поділю - ніби і дешевше получається і безпечніше , та й буде відповідати "візерунку" зашклення лоджії

 

Більшість, з ким спілкуюсь, за варіант без фрамуги - скло від верху донизу :)

 

Буде вона здеся.

IMG_5059_S.thumb.jpg.a6686b6ce81578c902351092e15133e8.jpg

 

Мабуть домалюю собі перегородку на фото щоб прикинути як виглядає :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Більшість, з ким спілкуюсь, за варіант без фрамуги - скло від верху донизу :)

 

Это потому что усиленные створки есть только в Зените. Значит с кем общаетесь - они просто не работают с Зенитом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно и калёнку, но не думаю, что будет дешевле, прийдётся закупать на стороне + достака и т.п.

Каленка (ESG) всегда дешевле триплекса(VSG), да и легче.:)

 

Добавлено через 2 минуты

Більшість, з ким спілкуюсь, за варіант без фрамуги - скло від верху донизу :)

 

Буде вона здеся.

[ATTACH]192569[/ATTACH]

 

Мабуть домалюю собі перегородку на фото щоб прикинути як виглядає :)

Посмотрел на фото проема и напрашивается "гармошка" с того же холодного алминия. Порог так же возможно "утопить", да и 100% открытый проем получиться. Когда будите иметь на руках предложения по раздвижкам, сообщите. Посчитаем еще "гармошку", может не сильно большая разница получится в цене.

 

Добавлено через 3 минуты

Это потому что усиленные створки есть только в Зените. Значит с кем общаетесь - они просто не работают с Зенитом.

Да, ну? Усиленные створки имеем так же.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...