Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

здать дом

Александр 0507

Рекомендовані повідомлення

Добрый день!

Строился в Киеве в 2006 году Архитектор сделал проект, были все согласования и разрешение на строительство. Получил техпаспорт БТИ в 2007 году. В 2008 Пытался сдать дом через исполком, потом поменялось процедура сдачи через ГАСК. В ГАСКЕ сказали надо писать заявление и приложить кучу бумаг на продление разрешение на строительство в связи с этим решил подождать. Подскажите какие дальнейшие действие по сдачи дома 310 метров в эксплуатацию

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день!

Строился в Киеве в 2006 году Архитектор сделал проект, были все согласования и разрешение на строительство. Получил техпаспорт БТИ в 2007 году. В 2008 Пытался сдать дом через исполком, потом поменялось процедура сдачи через ГАСК. В ГАСКЕ сказали надо писать заявление и приложить кучу бумаг на продление разрешение на строительство в связи с этим решил подождать. Подскажите какие дальнейшие действие по сдачи дома 310 метров в эксплуатацию

 

А пойти по упрощенной процедуре не пробовали (Постановление КМУ от 09.09.2009 №1035)?

Или по стандартной процедуре: Постановление КМУ от 08.10.2001 года №923. Разрешение ГАСК все равно уже не нужно,а значит и продлевать нечего.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По упрощенной процедуре не пробовал. Я вообще хочу понять, куда мне следует сейчас обращаться и какой оптимальный порядок сдачи дома

Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По упрощенной процедуре не пробовал. Я вообще хочу понять, куда мне следует сейчас обращаться и какой оптимальный порядок сдачи дома

Спасибо

Пробуйте по упрощенной схеме. Инспекции ГАСК надо представить:

 

2) на приватні житлові будинки садибного типу, дачні та садові будинки загальною площею до 350 кв. метрів включно з господарськими спорудами і будівлями загальною площею до 150 кв. метрів включно:

 

-документ, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій розташована приватна будівля;

-довідку про погодження прийняття приватної будівлі в експлуатацію, видану на підставі рішення виконавчого органу сільської, селищної, міської ради за формою згідно з додатком 3;

-технічний паспорт приватної будівлі, виданий бюро технічної інвентаризації;

-звіт про проведення технічного огляду на відповідність приватної будівлі державним стандартам, будівельним нормам і правилам, нормативним актам з пожежної безпеки, санітарному законодавству, що діяли на момент закінчення будівництва, складений організацією, яка має відповідну ліцензію, і погоджений з органом державного пожежного нагляду та державною санітарно-епідеміологічною службою;

 

Предполагая, что Вы строили дом без подрядной организации, технический осмотр делать в любом случае. При упрощенке не надо продлять разрешение инспекции, извещать ее, подписывать акт приемки в эксплуатацию. Добавится штраф и плата за сертификат соответствия.

Начните с обследования дома проектной организацией, имеющей лицензию.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...