Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стяжки....

Nobel

Рекомендовані повідомлення

В кімнатах, де підлога знаходиться над першм (теплим) поверхом - буду робити звичайну стяжку (пісок, цемент, керамзіт, добавка Sika BV 3M).

 

Цыкавить питання "теплих" (не пыд теплу підлогу) стяжок, тобто коли нижній поверх під кімнатою - холодний. В мене під частиною кімнат першого поверху - підвали (там по плану +7+10) і під кабінетом на другому поверсі - гараж (взагалі не буде опалюватися).

 

Перекриття - панелі.

 

Планую пінопласт 3см(ПСБ-25) + стяжка 3см (пісок, цемент, керамзіт, добавка Sika BV 3M). потім підкладка і ламінат. На першому поверсі в кухні і залі буде плитка...

 

 

 

Панелі досить таки рівні + периметр в кімнатах рівний, перепад +/- 1см на всій кімнаті

Особливо грубий заливочний пиріг робити не можу, так як висота кімнат невелика....

 

 

От питання:

1. чи буде достатньо міцна така стяжка?

2. Чи не буде холодно?

3. Сітку армуючу використовувати не дуже хочу...чи можна обійтися без армування

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планую пінопласт 3см(ПСБ-25) + стяжка 3см (пісок, цемент, керамзіт, добавка Sika BV 3M).

 

ІМХО 3 см занадто мало. Мені говорили що поверх пінопласту треба не менше 6 см армованого сіткою, бо потріскається. Також не знаю чи виправдане комбінування керамзіту та пінопластового прошарку. НЯЗ роблять або з керамзітом або з пінопластовою підкладкою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то може простіше зробити керамзитову стяжку товщиною 6-7 см? без пінопласту?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 см - мало. Я клав собі у спальнях 12 см ЕППС, але то було аж занадто багато. А у інших кімнатах поклав 5 см ЕППС.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то може простіше зробити керамзитову стяжку товщиною 6-7 см? без пінопласту?

 

Думаю, що іншого варіанту не лишається

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ми маемо 6-7 см на стяжку з утепленням,то я б зробив 2 см 35 пінопласту та 4-5см бетону з наповненням мілким щебнем.По теплу це набагато краще ніж керамзіт,тай міцність буде добра,робив так не раз.Пінопласт обов"язково накрийте плівкою,а попри стіни також покладіть смужки пінопласту,щоб не було звязку стяжки з стінами.Для найкращої якості розчин робіть 1:4,маяки виставляйте по лазеру.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...