Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пропоную організувати конкурс-рейтинг у темі «Как мы строимся»

burguy30

Чи необхідний конкурс серед забудовників форуму?  

36 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

нище,навожу плюси,якщо дана річ буде зроблена:

 

1.сам форум, своїм існуванням ,надае людям, які його відвідують багато корисноі інформаціі.за це ,вже вкотре, дякую його засновникам!

Але!якщо якась річ хороша,то навколо неі крутиться дуже багато інформаціі.

Так справи виглядають і з форумом.

Форум мае якусь структуру,орієнтуючись у цій структурі ми можемо знайти те що нас цікавить,наприклад використати пошук,або орієнтуючись на рейтинг створених віток-який будуеться за якоюсь системою-математично.зрештою кожен для себе відпрацьовує свою систему відбору інформаціі.

На мій погляд ресурс сайту не відображае повною мірою корисність тоі чи іншої інформаціі на даний момент для того чи іншого користувача форуму.вірніше відображае з певною величиною затрат часу.(наголошу -йде мова про користність!)інакше не можливо.можливо тільки максимально наблизитись до ідеалу.

У випадку з темою" як ми будуемся",щоб знайти щось цікаве-потрібно прочитати чимало описів забудов форумчан. Для цього потрібно багато часу!

Організація конкурсу,де самі форумчани голосують (і при чому треба забезпечити від зловживань),дасть можливість бачити кращі з кращих,а отже з точки зору затрат часу і цінності інформаціі також!

це був перший аргумент

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2.голосувати і вносити себе в номінацію пропоную заборонити.тут ще один плюс.

Кожен із забудовників форуму-бачучи себе в рейтингу,чи не бачучи- зможе оцінити себе зі сторони!

обективність!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А звёздочки возле тем, разве не рейтинги показывает?

 

 

якщо ви заглянете на останню сторінку теми,там також буде вітка з 5-ма зірочками

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рейтинг темы и так есть

 

 

який?

якщо у вас більше повідомлень і переглядів-ви на першому місці?

складання цих факторів не завжди е обективним

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3.конкурс можна прикріпити до часового періоду,наприклад ,найкраще будівництво року!

Що породить здоровий дух змагальності і конкурентності на форумі!

 

і ще щодо зірочок

100 віток з 5 ма зірочками

як визначити 10-ть найкращих?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

який?

якщо у вас більше повідомлень і переглядів-ви на першому місці?

складання цих факторів не завжди е обективним

 

справа-вверху есть "оценить тему". там звездочи и выставляются. если бы все активно ей пользовались - то это и был бы норм. рейтинг, наверное.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это будет не конкурс строителей, а конкурс писателей. Хотя кто интересно пишет-визуализирует - того и читают больше.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я уже несколько попыток предпринимал и писал авторам пожелания по структурированию и систематизации...

За последние пол-года понял, что это практически реализовать невозможно - проще будет создать новый ресурс.

На это нужно время и группа активистов. Вопрос в том, кто сможет войти в актив? Думаю, что немногие... Я, например, точно нет, потому как если этим заниматься, то нужно систематически это делать, а так, "кавалерийскими набегами" задачу не решишь...

Опять же у каждого своя шкала ценностей и критерии соответственно разные. И цели тоже... Одни хотят построить дом за имеющиеся у них деньги (и это правильно), другие хотят построить дом такой, каким они хотят его видеть (при этом денег на все нет, но планы их заработать есть), третьи строят то, что им предлагают (и не считают деньги при этом)...

Я отношусь ко второй категории...

Посему можно попробовать "пробить" администраторов форума на что-то небольшое (для начала)... Скажем завести раздел "ТЕХНОЛОГИИ", где все могли бы выкладывать свои соображения по тем или иным этапам строительства (Темы: "как рыть котлован", "как делать опалубку", "как готовить арматурный каркас" и т.п...)...

Это было бы хорошим информативным подспорьем...

 

А голосовать за лучшую стройку (или постройку) не получится объективно... тут пока я писал это сообщение, уже появилось новых 7 мессаджей... И действительно, многие будут голосовать за ПРЕДСТАВЛЕНИЕ, а не за сам объект...

Так что лучше (как по мне) откатывать технологии строительства... (мож я не совсем в тему...)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

справа-вверху есть "оценить тему". там звездочи и выставляются. если бы все активно ей пользовались - то это и был бы норм. рейтинг, наверное.

 

якщо всі активно будуть користуватись ,усі теми будуть мати 5 зірок,а отже інформативного змісту нести не будуть

Змінено користувачем burguy30
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО вы усложняете все.

Поиск по форуму, поиск с использованием поисковых серверов - самое эффективное решение для быстрого поиска нужной информации. Главное уметь им пользоваться, там не все так просто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это будет не конкурс строителей, а конкурс писателей. Хотя кто интересно пишет-визуализирует - того и читают больше.

 

вміння правильно писати,викладати фото.....

по своій природі і є вмінням правильно викладати інформацію

конкурс передбачить оцінювання старань форумчан,які затрачають на це час

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рейтинговость тем со звёздочками, кстате очень часто,не вызывает ни малейшего интереса т.к те кто определяют её рейтинг, имеют своё субъективное мнение. Часто не разделяемый с остальными участниками форума. Тут я согласен с Игорем что для перенимания опыта, нужен спец раздел по отдельным видам работ. Раздел "Как мы строимся" наверное для того и сувщестует чтобы каждый кто стоится мог поделиться соими успехами или поражениями в стройке. У кого то это получается писать красиво, у кого кого то нет. А то, что рейтинговые строительства остаются в конце страниц - значит лишь то, что ничего нового пока не произошло. Либо то, что мы переехали и живём счастливо! Но это уже другая история:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО вы усложняете все.

Поиск по форуму, поиск с использованием поисковых серверов - самое эффективное решение для быстрого поиска нужной информации. Главное уметь им пользоваться, там не все так просто.

 

пошук як на форумі так і в інтернеті(знаю ,що ви часто на нього зсилаетесь) це математичний алгоритм,в який потрібно ввести початкові дані.ви правильно кажете-головне вміти правильно шукати!правильно вводити дані!

але природа кожного з нас така,що ми по різному усе робимо,в тому числі щось шукаемо.

також!не усе математика.наявність самого форуму-поняття по своій природі синтементальне.у кожного меньше -більше,та все ж присутьне.

якщо узяти нашу голову і порівняти з компютером,тобто з кількістю опрацювання алгоритмів за одиницю часу,то можливості компютера будуть дуже далеко "внизу"!

що цим хочу сказати,багатство "голів"-думок,сприйняття світу створить рейтинг з мільйонів алгоритмів і чим більше буде зареестрованих,тим "багатшою" буде цифра в рейтингу !

ось наприклад,алгоритм з зірочками не дозволяе показати найкращих

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А то, что рейтинговые строительства остаются в конце страниц - значит лишь то, что ничего нового пока не произошло. Либо то, что мы переехали и живём счастливо! Но это уже другая история:)

 

так власне я і про це!

е активність на зараз чи немае

якщо немае,я повинен присвятити багато часу,щоб знайти найповнішу інформацію,прочитати вітку на останній сторінці

а якщо буде рейтинг,то я зможу іі побачити на першому місці,ну принаймі не у кінці

ну наприклад мій досвід

 

ось це будівництво "К2, Музычи - проект "Виктория" (с изменениями)"(к2 не подумайте ,що підлизуюсь)

і будівництва "AndrejKiev" стали для мене взірцями ще до того як "зарееструвався"

але перед тим я стільки усього перечитав,а мій час дорого коштуе

не важливо які стіни були у цих будинків,які вікна....

важливий підхід до справи

це мае відобразити рейтинг

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я уже несколько попыток предпринимал и писал авторам пожелания по структурированию и систематизации...

За последние пол-года понял, что это практически реализовать невозможно - проще будет создать новый ресурс.

На это нужно время и группа активистов. Вопрос в том, кто сможет войти в актив? Думаю, что немногие... Я, например, точно нет, потому как если этим заниматься, то нужно систематически это делать, а так, "кавалерийскими набегами" задачу не решишь...

Опять же у каждого своя шкала ценностей и критерии соответственно разные. И цели тоже... Одни хотят построить дом за имеющиеся у них деньги (и это правильно), другие хотят построить дом такой, каким они хотят его видеть (при этом денег на все нет, но планы их заработать есть), третьи строят то, что им предлагают (и не считают деньги при этом)...

Я отношусь ко второй категории...

Посему можно попробовать "пробить" администраторов форума на что-то небольшое (для начала)... Скажем завести раздел "ТЕХНОЛОГИИ", где все могли бы выкладывать свои соображения по тем или иным этапам строительства (Темы: "как рыть котлован", "как делать опалубку", "как готовить арматурный каркас" и т.п...)...

Это было бы хорошим информативным подспорьем...

 

А голосовать за лучшую стройку (или постройку) не получится объективно... тут пока я писал это сообщение, уже появилось новых 7 мессаджей... И действительно, многие будут голосовать за ПРЕДСТАВЛЕНИЕ, а не за сам объект...

Так что лучше (как по мне) откатывать технологии строительства... (мож я не совсем в тему...)

 

щодо структури

вже тут писав

якщо ми будемо на форумі відображати інформацію у всіх бажаних формах-згодом сам пошук буде у нас замати дуже багато часу,плюс ,це складно технічно

 

щодо способів будівництва і використання матеріалів

у вас Ігоре газоблок у мене цегла

е можливість у організаторів сайту,хай розділяють цей момент по розділах

але!

я у вас вже писав!ваша "справа",ваше будівництво,ваш підхід е оригінальними(ясно на мій погляд)

і у цьому цінність!

як це підкреслити?щоб усіх скористались вашими помилками і досвідом?

а коли ви завершити будівництво,так само будете настільки активними ,щоб бути на першій сторінці?)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4.найкращим за підсумками якогось періоду можна вручати нагороди,чи якісь привілеї на сайті!

 

наша присутність на форумі приносить якись результат,в тому числі і фінансовий- власникам.

ми натомість-отримуем інформацію,завдяки тому ,що власники організували правильний іі збір.

ми також можемо впливати на збір інформаціі,ясно найкращі з нас впливають найбільше.

то чому наякращі не заслуговують на "приз"

колись людям вручали грамоти)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4.найкращим за підсумками якогось періоду можна вручати нагороди,чи якісь привілеї на сайті!

 

наша присутність на форумі приносить якись результат,в тому числі і фінансовий- власникам.

ми натомість-отримуем інформацію,завдяки тому ,що власники організували правильний іі збір.

ми також можемо впливати на збір інформаціі,ясно найкращі з нас впливають найбільше.

то чому наякращі не заслуговують на "приз"

колись людям вручали грамоти)

 

ИМХО, совершенно справедливо, наверное, победит Ольчак. Но значит ли это, что ее стройка лучшая? Или две категории сделать - за информативность (полезность, новизну) и за литературность.:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО, совершенно справедливо, наверное, победит Ольчак. Но значит ли это, что ее стройка лучшая? Или две категории сделать - за информативность (полезность, новизну) и за литературность.:rolleyes:

 

що таке ринок,ринкова економіка,"благами" якохі ми усі успішно користуемся?

це коли споживачі голосують своіми покупками за той чи інший товар або послугу,визначаючи їх присутність чи не присутність.

які фактори сприяють "покупці"?

дуже багато факторів!

ось ці фактори і будуть визначати рейтинг у нас,в тому числі фактор інформативності і літературності.

і ніякий сайт іх ніколи не опише поодинці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що таке ринок,ринкова економіка,"благами" якохі ми усі успішно користуемся?

це коли споживачі голосують своіми покупками за той чи інший товар або послугу,визначаючи їх присутність чи не присутність.

які фактори сприяють "покупці"?

дуже багато факторів!

ось ці фактори і будуть визначати рейтинг у нас,в тому числі фактор інформативності і літературності.

і ніякий сайт іх ніколи не опише поодинці.

 

Щоб був ринок потрібні покупці а не "покупці". Тобто, рейтинг буде наближатись до дієвого лише якщо платити за голосування. Це як купівля книги чи журналу - найбільш рейтингові - ті що найбільше купуються (або ті що найбільше копіпейстяться).

Може зробити СМС голосування? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб був ринок потрібні покупці а не "покупці". Тобто, рейтинг буде наближатись до дієвого лише якщо платити за голосування. Це як купівля книги чи журналу - найбільш рейтингові - ті що найбільше купуються (або ті що найбільше копіпейстяться).

Може зробити СМС голосування? ;)

 

в даному випадку ми будемо платити своіми "зусиллями"

по собі суджу,якщо щось не виклече у мене "задоволення"

фіг на кнопку нажму))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5.найкращі,вибрані-внаслідок голосування великої кількості відвідувачів(а це не просто нажимання на кнопки,більшість тут перебувае "переймаючись")приверне увагу різних продавців будівельного ринку,що знову таки корисно для власників сайту!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО, совершенно справедливо, наверное, победит Ольчак. Но значит ли это, что ее стройка лучшая? Или две категории сделать - за информативность (полезность, новизну) и за литературность.:rolleyes:

 

 

ваша відповідь привернула мою увагу до цього будівництва.

прочитав вітку Ольчак.

враження?дуже двоякі!не кажу що е погані,але чогось на душі не весело.

вітка дуже сподобалось з літературноі сторони,мало там будівництва ,за те багато "життя"!вітка підтверджуе,що "боятись" не потрібно-власне у будівництві!

е там багато недомовок (авторка і сама згодом пише про це),не адекватне сприйняття критики...

тим не менше,цю вітку я б відніс до кращих!

але що я зауважив(це вже більше у тему)

ольчак створила великий резонанс на форумі,привернула увагу до форуму багатьох людей,заставила іх відкритись і залишитись тут!

для власників форуму це велика користь!

і що ми бачимо!?неймовірна кількість подяк від зареестрованих!

а як адміністрація форуму виразила подяку?!!!!?

людині потрібно було затратити чимало зусиль,щоб таке вийшло у іі вітці,а адміністрація ніяк ій не "зреагувала".

бачимо ще один аргумент за рейтинг

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бачимо ще один аргумент за рейтинг

У меня к Вам очень серьезный вопрос: Вы уже начали строиться, или только собираетесь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...