Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Крашеный шифер на срубе или "О шифере"-2 серия :)

Крышник

Рекомендовані повідомлення

Я смотрю из фото вы уголки не срезали...

Коньки устанавливал сам. За день поставил 10 штук, 2 штуки на утро следующего, это с учетом того, что работал болгаркой - углы подрезал прямо на крыше, муторно, но возможно...

 

С подрезанными углами смотрится немного живее...

Но подрезание углов на крыше - тот еще велосипед, наскакался нормально. :)

 

_konek.jpg

 

Конек тоже из шифера. Он заказывается на заводе вместе с листами. Состоит из двух частей :правой и левой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А доска 25 не тонковата под шифер не будет прогибаться?может лучше брусок 50х50.п.с.интересуюсь ибо тоже буду крыть крашеным только большим шифером.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конек тоже из шифера. Он заказывается на заводе вместе с листами. Состоит из двух частей :правой и левой.

[994437.jpg[/img]

 

долго думал , почему -левая и правая ?:)

но так и не додумал:)

в чем заковыка.? конек шо , из двух частей ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правая и левая различаются, т.к. шифер с одной стороны имеет скос внутрь, с другой наружу. Крыша имеет две стороны, стало быть одну нужно "перевернуть". В итоге у вас должно быть парное количество левых и правых половинок... Также коньки на краях имеют некоторую выпуклость, чтобы перекрыть соседа...

 

долго думал , почему -левая и правая ?:)

но так и не додумал:)

в чем заковыка.? конек шо , из двух частей ?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правая и левая различаются, т.к. шифер с одной стороны имеет скос внутрь, с другой наружу. Крыша имеет две стороны, стало быть одну нужно "перевернуть". В итоге у вас должно быть парное количество левых и правых половинок... Также коньки на краях имеют некоторую выпуклость, чтобы перекрыть соседа...

 

подробнее можно , как отличить левую и правую часть

спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чего их отличать, вы если будете покупать - то парами. Одна левая, другая - правая. А по месту и сами все поймете, на крыше вы не положите их "неправильно".

Это из разряда купить ботинки - один левый, другой правый, что их отличия описывать? Надевай, да носи. :beer:

 

подробнее можно , как отличить левую и правую часть

спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подробнее можно , как отличить левую и правую часть

спасибо

 

Я вів би мову про нижню половинку і верхню. Нижня має впадинку, верхня - горбик. Вкладаються спочатку усі нижні, потім усі верхні.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вів би мову про нижню половинку і верхню. Нижня має впадинку, верхня - горбик. Вкладаються спочатку усі нижні, потім усі верхні.

 

от якби ще й на фото показали ;)

наприклад, це яка половина ?www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=704558&postcount=2

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от якби ще й на фото показали ;)

 

Так будь-ласка

1141487956_.JPG.c067266594f84254433fceea5ce6818d.JPG

1526838250_.JPG.5316ac227508d5b1abd64b7be95d352a.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ув.Togo,а подскажите-ка какой сейчас Вы предлагаете крепёж под коричневый шифер?

Просто пару лет назад Вы нам продавали 120 мм-вые саморезы с чёрными резиновыми подкладками, а вот недавно ребята показывали с коричневыми закрывающимися пластиковыми подкладками, которые с их слов тоже закончились(перестали комплектовать).

Собственно вопрос: что есть на сегодня по крепежу? Мы просто доделываем козырьки и часть крепежа с резиновыми шайбами осталась, но признаться честно несильно-то их хочется использовать. За два года на основной кровле большая их часть сильно потрескалась и потихоньку начинает разлазиться:( Может вовсе не использовать никаих шайб,а просто недокручивать крепёж по принципу недобитого гвоздя?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ув.Togo,а подскажите-ка какой сейчас Вы предлагаете крепёж под коричневый шифер?

Просто пару лет назад Вы нам продавали 120 мм-вые саморезы с чёрными резиновыми подкладками, а вот недавно ребята показывали с коричневыми закрывающимися пластиковыми подкладками, которые с их слов тоже закончились(перестали комплектовать).

 

Дійсно, з 2009 року пропонується шуруп з поліпропіленовою прокладкою і з ковпачком під колір листа, і сьогодні вони є на складі, тому інформація про відмову від комплектації не відповідає дійсності.

 

Собственно вопрос: что есть на сегодня по крепежу? Мы просто доделываем козырьки и часть крепежа с резиновыми шайбами осталась, но признаться честно несильно-то их хочется использовать. За два года на основной кровле большая их часть сильно потрескалась и потихоньку начинает разлазиться:( Может вовсе не использовать никаих шайб,а просто недокручивать крепёж по принципу недобитого гвоздя?

 

Теоретично, у Вас є чотири варіанти кріплень:

1. придбати нове кріплення з кольоровою підкладкою

2. використати "старе" з гумовою підкладкою

3. недокручувати шуруп без підкладки

4. недобивати цвях без підкладки

Усі ці варіанти можна використати на практиці, але моє ІМХО це варіант 2.

Так, п/п підкладка більш довговічна ніж гумова, але ж гумова у Вас вже є, і до того ж ми також маємо будиночок накритий в 2008 році, на якому використовувалась саме гумова прокладка і таких проблем як у Вас не спостерігаємо, тут, можливо, питання в тому, що прокладка пережата при закручуванні шурупа, зверніть увагу, шуруп повинен закручуватись до легкого торкання прокладки, шифер повинен звисати на кріпленні а не притискатися ним на відміну від наприклад, МЧ.

Рішення за Вами.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
стали резать и укладывать сей шедевр.Так он мягче чем асбестовый,легко ломается,какойто в разрезе слоенный как будто много слоев бумаги склеенной цементным раствором.По нем страшно ступать.Спецы из чего он состоит?? вроде шифер а на ондулин похож больше.дом накрыл а страшно.ощущение что он на краске держится.

DSCF8002.thumb.JPG.ff943371812f1f0507e726083bc3851a.JPG

DSCF8006.thumb.JPG.824a8e8a0578be673f5312bdf0ce690e.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стали резать и укладывать сей шедевр.Так он мягче чем асбестовый,легко ломается,какойто в разрезе слоенный как будто много слоев бумаги склеенной цементным раствором.По нем страшно ступать.Спецы из чего он состоит?? вроде шифер а на ондулин похож больше.дом накрыл а страшно.ощущение что он на краске держится.

 

вот это да:unknown: действительно интересно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

від менеджера заводу чув, що нібито сировину (самі волокна як я розумію) закуповують в Японії

хоча в таке важко повірити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стали резать и укладывать сей шедевр.Так он мягче чем асбестовый,легко ломается,какойто в разрезе слоенный как будто много слоев бумаги склеенной цементным раствором.По нем страшно ступать.Спецы из чего он состоит?? вроде шифер а на ондулин похож больше.дом накрыл а страшно.ощущение что он на краске держится.

 

Мало того,я взял маленький кусочек и положил на ноч в воду,так он набрался воды полностью и стал в руках ломаться как пресованная бумага.тоесть стал более крохким.Он действительно на краске держится но краска ето не панацея она тоже малость стала мягче после водяной ванночки.Я отвечаю если бы не краска шифер вбирал бы в себя воду и в мороз ему был бы капец.А ведь иногда влага попадает и под внутреннюю сторону крыши,конденсат поддув снега и пр.там краски нет а есть мороз и что тогда??? пацаны прежде чем покупать ето неподобство,возьмите кусочек и подержите в руках и все станет яссно.Я придурок накрыл дом 200 метров.И стоит он не дешевле металлочерепицы.Легенда развенчана.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Легенда развенчана.:beer:

 

А теперь все кто причастен должны оправдываться и писать/доказывать,что это не так???

То что вы написали или просто бред или у Вас не Ив.-Фр. шифер.Могу с уверенностью об этом говорить,т.к. смонтировал не одну крышу из И.Ф.шифера....зиму перестояло,в воде мокло,в пожаре горело....из увиденного мной могу сказать,что материал отличный.

Вы у кого и что покупали,имена/адреса/документы/фото упаковки/фото крыши...и т.д...иначе это только болтовня.

Те кусочки,что на фото не И.Ф. шифер,цвет "не тот"!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мало того,я взял маленький кусочек и положил на ноч в воду,так он набрался воды полностью и стал в руках ломаться как пресованная бумага.тоесть стал более крохким.Он действительно на краске держится но краска ето не панацея она тоже малость стала мягче после водяной ванночки.Я отвечаю если бы не краска шифер вбирал бы в себя воду и в мороз ему был бы капец.А .:beer:

 

 

глупости, целую зиму несколько ИФ шиферин пролежало на открытом воздухе и ничо это по поводу намокание водой,

 

если его пилить болгаркой с кругом по металлу то круг изнашивается быстрее шифера :) - это по поводу твердости

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И стоит он не дешевле металлочерепицы.Легенда развенчана.:beer:

 

а этот момент Вы поняли только когда усомнились в качестве шифера, очень подозрительно, вы черепицу или ондулин не продаете ?

а о чем легенда была?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нуууу я бы про круг так не сказал. :)

 

Пилил его - подтверждаю, он мягче асбестцементного шифера.

Ломается тоже легче, это тоже факт. Руками лист поломать можно - я ломал и не раз, когда отдирал склеившиеся листы. :)

Фото с трещинами я выкладывал.

То, что он из слоев - это тоже факт, при желании можно разлоить какой то участок... я напилился его много, видны как в луковицы слои. :)

 

А вот как ведет себя в эксплуатации - буду смотреть...

дай Бог будет стоять. :) Думаю если по нем не бегать, не прыгать - будет жить. :beer:

Подкрашивать через N лет думаю и все будет нормал.

 

На счет мокроты внутр. стороны шифера - тожее правда, я фото выкладывал, рано утром изнутри его у меня была масса конденсационной влаги, которая капала с него. Но это летом было.

 

Вообще реально интересно про опыт откуда испытуемый кусочек шифера и как испытывался. Могу повторить эксперимент - только после отпуска недели через 2. :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мало того,я взял маленький кусочек и положил на ноч в воду,так он набрался воды полностью и стал в руках ломаться как пресованная бумага.тоесть стал более крохким.Он действительно на краске держится но краска ето не панацея она тоже малость стала мягче после водяной ванночки.Я отвечаю если бы не краска шифер вбирал бы в себя воду и в мороз ему был бы капец.А ведь иногда влага попадает и под внутреннюю сторону крыши,конденсат поддув снега и пр.там краски нет а есть мороз и что тогда??? пацаны прежде чем покупать ето неподобство,возьмите кусочек и подержите в руках и все станет яссно.Я придурок накрыл дом 200 метров.И стоит он не дешевле металлочерепицы.Легенда развенчана.:beer:

У меня тоже очень сильные сомнения по его эксплуатационным качествам. Я умудрился накрыть две крыши. Но теперь мне стало ясно, что лучше бы я этого не делал. Мне рабочие принесли конек, который рассыпался у них в руках. До этого товарищ, взял в руки обрезок и он лопнул у него в руках без всякого усилия. Я повелся на то, что здесь называли эко-дах шифером. И я приравнял надежность эко-даха к шиферу. Вот здесь то и была ошибка. Ясно что по прочности он явно уступает. А после более пристального рассмотрения самого материала, мне кажется, что это клеенный картон. Врезать красиво мансардные окна у вас тоже не получится, слишком высокая волна - 6,5 см. Но делать нечего крыши накрыты, остается только ждать и надеятся, что все будет нормально, но предчуствия нехорошие присутствуют

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так он мягче чем асбестовый,легко ломается,какойто в разрезе слоенный как будто много слоев бумаги склеенной цементным раствором.По нем страшно ступать.Спецы из чего он состоит??

 

Щільність азбестоцементних листів - 1,6-1,7 г/см3, щільність волокнистоцементних листів - 1,4-1,5 г/см3, при однакових розмірах волокнистоцементний лист легше ніж азбестовий. Показники міцності при цьому залишаються приблизно однакові і більше залежить від профілю хвилі ніж від матеріалу: мінімальне штампове навантаження для СХ профілю (по стандарту) - 160 кгс, реальні показники для Франківського азбестового листа 250 кгс, для волокнистоцементного 260 кгс, для СЄ профілю (європрофіль який зараз в Україну не постачається) - 360 кгс. Азбестовий лист твердіший і хрупкіший (і це підтверджено статистикою бою при транспортуванні). Протягом 50 років цемент може набрати ще максимум 10% міцності що в азбестових листах (а/ц), що в волокнистоцементних (в/ц).

З приводу розшарування (слоености). Так, Ви абсолютно праві, розшарування має місце. Технологія виробництва і для а/ц шиферу і для в/ц передбачає формування листа з шарів матеріалу, таким чином досягається "ефект віника" і знімаються напруги усадки при твердінні цементу. На в/ц листі розшарування більш помітне ніж на а/ц через відмінності в технології виробництва (штампування і прокатка). Технологія штампування дозволяє отримати на порядок вищу точність при формуванні листа ніж прокатка (в Україні таке новітнє обладнання є тільки у Франківську). Зверніть також увагу на те, що при штампуванні зовнішня поверхня листа гладка (без ребер жорсткості), на звичайному а/ц шиферу, зробленому прокаткою, такого отримати неможливо технологічно (листи без ребер будуть тріскатись). На гладкому листі водопоглинання менше ніж на шороховатому, також мох на такому листу з'являється пізніше через меншу кількість пор.

Сировина, що використовується при виробництві а/ц листа:

- портландцемент,

- вода,

- азбест хризотиловий.

Сировина, що використовується при виробництві в/ц листа:

- портландцемент,

- вода,

- целюлоза,

- мікрокремнезем,

- баріт,

- синтетичні волокна,

- хімічні домішки.

 

П.С. Не накручуйте себе, Україна споживає тільки близько 20% від Франківського виробництва волокнистоцементних листів, 80% іде на експорт. Заводи по виробництву в/ц листів також є в Німеччині, Франції, Італії, Голандії тощо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

від менеджера заводу чув, що нібито сировину (самі волокна як я розумію) закуповують в Японії

хоча в таке важко повірити

 

Систетичне волокно "Kuralon" дійсно постачають з Японії.

І саме це волокно визначає вартість в/ц листа в порівнянні з а/ц.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я отвечаю если бы не краска шифер вбирал бы в себя воду и в мороз ему был бы капец.

 

Будьте дуже обережні з такими висловлюваннями.

Так, в Україні дахів накритих цим матеріалом, які простояли більше 3-х років немає, але і за три досить морозні зими, чомусь жодному даху, який був покритий НЕФАРБОВАНИМ в/ц листом не настав "капець".

По стандарту, при 24-х годинному впливі стовпа води на зовнішню поверхню висотою 0,5м не повинно бути помокріння з внутрішнього боку.

Загалом, в/ц листи стандартизуються по тому ж стандарту, що і а/ц, тобто показники по ним повинні бути як мінімум не гірші, тому берем один листочок, веземо його в Київ на шиферний завод або в Укрметртестстандарт і віддаємо в лабораторію, послуга обійдеться близько 200 грн, але який ефект при негативних результатах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня тоже очень сильные сомнения по его эксплуатационным качествам. Я умудрился накрыть две крыши. Но теперь мне стало ясно, что лучше бы я этого не делал. Мне рабочие принесли конек, который рассыпался у них в руках. До этого товарищ, взял в руки обрезок и он лопнул у него в руках без всякого усилия. Я повелся на то, что здесь называли эко-дах шифером. И я приравнял надежность эко-даха к шиферу. Вот здесь то и была ошибка. Ясно что по прочности он явно уступает. А после более пристального рассмотрения самого материала, мне кажется, что это клеенный картон. Врезать красиво мансардные окна у вас тоже не получится, слишком высокая волна - 6,5 см. Но делать нечего крыши накрыты, остается только ждать и надеятся, что все будет нормально, но предчуствия нехорошие присутствуют

 

Шановний Юрій!

Один дах у Вас безпроблемно стоїть вже рік, матеріал на другий Ви замовили ще весною і майже півроку він "зберігався на складі" без оплати під "Ваше чесне слово". При цьому три рази довозився через те, що у Вас мінялася схема даху, і це товар, який ні з заводу, ні у мене вже чотири місяці пересічному покупцю придбати неможливо. За цей час заводська ціна піднімалася чотири рази, Вам за півроку я ціну підняв хоч раз? Чи можливо Ви не були попереджені про те, що матеріал знятий з виробництва? І чи не пропонував я Вам повернення коштів, або заміну на новий лист, коли моя машина приїхала до Вас на об'єкт і виявили бій листів. Насправді, Ви добре знали (саме тому, що я про це попереджав і неодноразово), що такої якості за такі кошти Вам вже не отримати, тому і покрили дах другий раз.

Договорюйте до кінця, через що виник скандал?

Юрій, я зараз також відверто жалкую, що остання партія СЄ профілю попала до Вас.

 

П.С. В шифері, який Ви брали висота хвилі не 6,5см, а 5см. Додаю фото даху з таким самим матеріалом як у Вас, який робила бригада Ніколая Крышника і при цьому з врізанням мансардних вікон у хвилю "6,5см" проблем не було.

copyP1000462.thumb.JPG.a250b96c1d28e82ed6405585ebbcef4c.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Івано-Франківський завод сьогодні виробляє також і азбестоцементний шифер довжиною 1м і 1.75м на нових лініях в кольоровому або нефарбованому варіантах. На вигляд а/ц лист і в/ц лист однакові, фарба використовується однакова і а/ц лист на 20% дешевше. Справді в/ц листи тільки починають використовуватися в Україні і 100% гарантії надійності на основі місцевого досвіду немає.

Вибір залишається, чи брати дорожчий матеріал з дещо кращими лабараторними характеристиками, чи перевірений і дешевший, в одному випадку Ви будете спокійні, в іншому будете володарями "ексклюзивного" даху (через малу кількість в/ц дахів сьогодні).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...