Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Резервна ємність для води

Fredy314

Рекомендовані повідомлення

У звьязку з вимиканням світла хочу зробити резерв води щоб коли світло є воду набирало а коли нема витрачало з резерву. 
Варіанти два або гідроаккумулятор - навіть на 100л уже коштуж від 3-х тис ( в мене зараз стоїть здається на 30л) ( в при цьому матиму не 100 а максимум 80л води зате з заданим тиском)
тоді як бочки з харчового тришарового пластику за ту-ж ціну можна взяти на 200л а з більше дешевшого пластику на всі 300.
зараз тимчасово прикрутив просто металеву бочку на 200л (вже була) через поплавковий клапан для заповнення і зворотній клапан для зливу - якщо чисто щоб в зливний бачок заповнювало коли світла нема то рішення нормальне, але для душу наприклад тиску вже недостатньо, та ще-й якщо світло не відклють то вона просто застоїться. зараз бочка на другому поверсі будинку, в кранах на першому вода тече більш-менш.

Поділіться вашими рішеннями і думками будьласка
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо ту бочку поставити на :

- другий поверх,

- горище  ?

Самотік, хоча й мінімальний, а все ж буде.

Помитися (просто) - можна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міняв глибинний насос, як резерв до крану поливу у дворі під'єднав бочку, яку поставив на дах альтанки. Норм, думав буде хуже. Можна і під душем помитися, хоч і не так комфортно. А от для стиралки тиску не вистачає, погано порошок з лотка вимиває. Бочка як резервний варіант піде, хоча в мене інвертор на 3 кВт і вода є завжди.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

інвертор в мене тільки на 700в для компа і в нього підздох аккум і замість пари годин тримає хвилин 20 (щось йому стало гірше) десь в дорозі вже генератор але це не те саме.

думаю дан тим шоб перенести бочку з другого поверху на горище (+3м) або додати насос для підвищення тиску але там крім інвертона ще з клапанами складно зрозуміти що куди підключити.

душ помітно просідає без світла, коли вода з бочки

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Запланував в квартирі автономне водопостачання. Бак 500 л, насос 900 Вт, сантехніка і батарея вже є, інвертор буде. Приїду з відпустки, змонтую.

Змінено користувачем ashim1990
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Fredy314 сказав:

але там крім інвертона

 Аварійний блок живлення INWERTON?   image.gif.ad82e97da686d762f8a3e97528bb1148.gif

9 хвилин тому, ashim1990 сказав:

інвектор буде

image.gif.04a86601fde031a72c0717f07762ae2a.gif
IMG_6674.thumb.jpeg.e2f3af56ecbf77bfde75024b06a985f2.jpeg

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Фрай сказал:

 Аварійний блок живлення INWERTON?   image.gif.ad82e97da686d762f8a3e97528bb1148.gif

весело, хвилин 5, а потім знову сумно. ну трохи криві в мене пальці, інколи промахуюсь не по тим кнопкам. могло бути гірше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, ashim1990 сказав:

Оце і усе?:pozor:

та то я хотів зробити зауваження, щоб вмикали автоцензор, а потім згадав що є такий бренд.

І хто зна, а раптом ви обидва сказали те, що хотіли сказати, а я тут повумнічаю. image.gif.439ca56079c9bed282c10d7c8615e98a.gif
а по темі ТС то на мій погляд якщо можете собі дозволити взяти максимально великий ГА то він полюбе буде кращим варіантом,

поки не випорожниться, звичайно.

Ще перевага та, що на відміну від просто ємності вода у ньому не застоїться і не пропаде, тобто не буде рости різноманітна біота.

ІМХО

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Фрай сказал:

І хто зна, а раптом ви обидва сказали те, що хотіли сказати, а я тут повумнічаю. image.gif.439ca56079c9bed282c10d7c8615e98a.gif

Це добре, коли на технічному форумі хтось переживає за український правопис.👍Я сам такий.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, ashim1990 сказал:

Запланував в квартирі автономне водопостачання. Бак 500 л, насос 900 Вт, сантехніка і батарея вже є, інвертор буде. Приїду з відпустки, змонтую.

А навіщо такий насос потужний в квартиру? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Fredy314 сказав:

гідроаккумулятор - навіть на 100л уже коштуж від 3-х тис ( в мене зараз стоїть здається на 30л) ( в при цьому матиму не 100 а максимум 80л води зате з заданим тиском)

ГА на 100 л не зберігає 80 л. А ще електрика може зникнути, коли заповнення ГА на мінімумі.

Як на мене, використовувати ГА як резерв не дуже ефективно та дорого.

Ємність на даху - дешевше, більше та може бути пасивною. Що є плюсом.

11 годин тому, Enot123h сказав:

А от для стиралки тиску не вистачає, погано порошок з лотка вимиває.

Ну якщо це єдина проблема - миючий засіб додаєься прямо в барабан.

Змінено користувачем maksym
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, maksym сказал:

ГА на 100 л не зберігає 80 л. А ще електрика може зникнути, коли заповнення ГА на мінімумі.

Як на мене, використовувати ГА як резерв не дуже ефективно та дорого.

Ємність на даху - дешевше, більше та може бути пасивною. Що є плюсом.

Згоден. В приватному будинку це зробити легко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, newbee2020 сказал:

А навіщо такий насос потужний в квартиру? 

Є і менш потужний, 305 Вт. Звичайно, при відключеннях довше буде працювати. Але і тиск видає в рази менший. Буду експериментувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, ashim1990 сказав:

Є і менш потужний, 305 Вт. Звичайно, при відключеннях довше буде працювати. Але і тиск видає в рази менший. Буду експериментувати.

Довше працювати - це не так очевидно. Бо кількість енергії для споживання (наприклад) 100л води через ГА буде +- однакова для насосів різної потужності. Але потужність критична для інверторів (живлення від акумуліторів). Пускові токи та все таке.

Тому невеличкий насос 0.3 квт саме то. Тиск 30-40 м - цілком достатньо для побуту.

І інеті гуляться насоси ще меншої потужності, але прайс щось не того, завеликий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Kate Soft сказав:

Для забезпечення постійного тиску краще використовувати гідроакумулятор, але якщо важливий об'єм води, пластикова бочка на 200-300 л є економним варіантом.

Очередной бот?

Вот смысл от этого?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, maksym сказал:

Тому невеличкий насос 0.3 квт саме то. Тиск 30-40 м - цілком достатньо для побуту.

Ні, в мене насос для підвищення тиску Speroni. Там всього 15 м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, ashim1990 сказав:

Ні, в мене насос для підвищення тиску Speroni. Там всього 15 м.

А шо за модель?

Бо, наприклад, Speroni KPM-BR, Speroni KFM дають 38 метрів при потужності 0.37 кВт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, maksym сказал:

Бо, наприклад, Speroni KPM-BR, Speroni KFM дають 38 метрів при потужності 0.37 кВт

Та це ж вихрові! Таке в квартирі тримати...:pozor: Тоді вже краще Водолій 0,5-16.

В мене Speroni SCRA 25/150-180. Чи буде працювати, невідомо. Я там робоче колесо клеїв...

Є ще така ідея. Насос 900 Вт - це AL-KO, аналог Grundfos MQ. Там 3 робочих колеса. Можна вийняти одне, замість нього вставку для фіксації, і підключити через ЛАТР. Складно, але потужність точно знизиться.

Змінено користувачем ashim1990
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...