Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

DEYE battery alarm

Анастасия Солодникова

Рекомендовані повідомлення

доброго дня, після встановлення інвертора Deye sun-6k з двома акумуляторами Deye SE-G5.1 стикнулись  з помилкою  яка виникає по невідомим причинам, на акумуляторі починає світитися лампочка Alarm, але сам інвертор працює та живить квартиру ( на інверторі помилки немає). Якщо зайти в додаток Deye Cloud, можна побачити код помилки 0100 та 00001, можливо хтось володіє інформацією по кодам помилок акумулятору, буду дуже вдячна за допомогу. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Анастасия Солодникова сказав:

доброго дня, після встановлення інвертора Deye sun-6k з двома акумуляторами Deye SE-G5.1 стикнулись  з помилкою  яка виникає по невідомим причинам, на акумуляторі починає світитися лампочка Alarm, але сам інвертор працює та живить квартиру ( на інверторі помилки немає). Якщо зайти в додаток Deye Cloud, можна побачити код помилки 0100 та 00001, можливо хтось володіє інформацією по кодам помилок акумулятору, буду дуже вдячна за допомогу. 

На сапорт напишіть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.09.2024 в 12:51, Анастасия Солодникова сказал:

доброго дня, після встановлення інвертора Deye sun-6k з двома акумуляторами Deye SE-G5.1 стикнулись  з помилкою  яка виникає по невідомим причинам, на акумуляторі починає світитися лампочка Alarm, але сам інвертор працює та живить квартиру ( на інверторі помилки немає). Якщо зайти в додаток Deye Cloud, можна побачити код помилки 0100 та 00001, можливо хтось володіє інформацією по кодам помилок акумулятору, буду дуже вдячна за допомогу. 

акуми видно через моніторинг інвертора

Логіка дій дуже проста - пишете до інсталятора, він до продавця, продавець до виробника - і все вирішується.

Якщо нема куди писати, ну напишіть мені, перевірим, подивимся логи, спробуєм вирішити - вартість 2000грн. Писати можна на вайбер 0972048038

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Dalet сказал:

акуми видно через моніторинг інвертора

Логіка дій дуже проста - пишете до інсталятора, він до продавця, продавець до виробника - і все вирішується.

Якщо нема куди писати, ну напишіть мені, перевірим, подивимся логи, спробуєм вирішити - вартість 2000грн. Писати можна на вайбер 0972048038

Дякую за Вашу пораду, спробую звернутися до інсталятора, якщо питання не вирішиться то обов'язково звернусь до Вас за експертизою та перевіркою логів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...