Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Deye інвертори гібридні (вирізано сюди про зелений тариф) тимчасово

dimmon

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть. До зеленого тарифу в мене Дея 12кв заряджала акум від сонця, хватало без проблем на акумах просидіти до 23 і зранку до сонця з 7 без проблем (але не просажував меньше 50%). Зараз підключаю ЗТ і зрозумів що ніякими налаштуваннями не можу зробити наступне: щоб Дея не заряджала акум від сонця, а все продавала, заряджав я сам з 23 по 7 ранку (нічний тариф), а на день, як і раніше щоб все в мене працювало на акумах тільки. Пробував різні налаштування і нічого, зараз в мене на Zero Export To Load стоїть, всеодно заряджає, якщо увімкнути Selling First там взагалі навіть з акумів продає, щоб такого не було треба вимкнути Time of use, але якщо його вимкнути, то неможливо зарядити від Grid акум ночкою. :( Чи то я вже перемудрив?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, dimmon сказав:

Підкажіть. До зеленого тарифу в мене Дея 12кв заряджала акум від сонця, хватало без проблем на акумах просидіти до 23 і зранку до сонця з 7 без проблем (але не просажував меньше 50%). Зараз підключаю ЗТ і зрозумів що ніякими налаштуваннями не можу зробити наступне: щоб Дея не заряджала акум від сонця, а все продавала, заряджав я сам з 23 по 7 ранку (нічний тариф), а на день, як і раніше щоб все в мене працювало на акумах тільки. Пробував різні налаштування і нічого, зараз в мене на Zero Export To Load стоїть, всеодно заряджає, якщо увімкнути Selling First там взагалі навіть з акумів продає, щоб такого не було треба вимкнути Time of use, але якщо його вимкнути, то неможливо зарядити від Grid акум ночкою. :( Чи то я вже перемудрив?

Які ж ви тут житрожопі, аж нудить!

 

  • Хаха 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, ЯД сказал:

Это называется оптимизация)

осталось только китайцам доказать почему и для чего их устройство должно поддерживать  такую хитросделанную оптимизацию. 

Ведь только в Украине ночной тариф может быть дешевле шаровой солнечной энэргии...

Змінено користувачем Leader9
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, ЯД сказав:

Это называется оптимизация)

Мені це нагадало «оптимізацію» супермена на мінімалках, який колотить понти і не соромиться отримувати субсидію.

Можно взяти й вище, депутани, що отримують компенсацію на житло маючи квартири у Києві і будинки у передмісті.

Риба гниє не з голови і не соромиться про це писати у соцмережах.

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:) ой та ладно, якщо є така функція чого не увімкнути? Але основне для мене це заряджати акум до 80-90% не до 100%, а так вміє тільки зарядка від Grid якщо включена Time of use, а від сонця завжди на 100% і так буде цілий день його довбати до 100%. Про це писав китайцям, щоб додали окреме налаштування Макс % заряду від сонця, типу додали в туду, але ж зрозуміло, шанси малі. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Фрай сказав:

Які ж ви тут житрожопі, аж нудить!

В поточній ситуації браку потужності в електромережах краще максимізувати експорт саме тому, що він знижує навантаження на мережу в яку ви єкспортуєте. Це більш ефективно ніж перехід в автономний режим, бо в автономному режимі ви зменшуєте нагрузку відсутністю власного споживання, а при експорті частково покриваєте ще і споживання сусідів... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, dimmon сказав:

Зараз підключаю ЗТ і зрозумів що ніякими налаштуваннями не можу зробити наступне: щоб Дея не заряджала акум від сонця, а все продавала, заряджав я сам з 23 по 7 ранку (нічний тариф)

який смисл в цьому?

Ну зарядили Ви 100 квт в ночі, виробили 200 вдень, все одо заплатять вам за 100. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Leader9 сказав:

То функціонал для двох інверторів...

двох китайських.. або для одного віктрона. но там з великою ймовірністю прийдеться потратитися на спеціаліста який то все налаштує, бо та техніка не для кінцевого користувача і трохи складнувато.

 

2 години тому, Фрай сказав:

Риба гниє не з голови і не соромиться про це писати у соцмережах.

 

цілком нормальна оптимізація, держава сама встановила правила і цінник зеленого тарифу, що не так. За кордоном всі так роблять при першій можливості. Єдине що наскільки я знаю наприклад в Німеччині заборонено продавати в мережу суто з акумулятора (на різниці тарифів нічного і денного) якщо немає сонця встановленого.

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Dmode сказав:

електромережах краще максимізувати експорт саме тому, що він знижує навантаження на мережу в яку ви єкспортуєте.

Я так и думал! image.gif.d4af2d1df00754a61e61e67c4fb5587d.gif

4 години тому, dimmon сказав:

щоб Дея не заряджала акум від сонця, а все продавала, заряджав я сам з 23 по 7 ранку (нічний тариф)

Це все робиться виключно для того, щоб мені було краще.

Як я міг так погано подумати за благодійників? :pozor:
з 22 року забув, що таке електрочайник, а кондєй не вмикав доки не встановив ДБЖ, мабуть дурень.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, shusta сказав:

який смисл в цьому?

Ну зарядили Ви 100 квт в ночі, виробили 200 вдень, все одо заплатять вам за 100. 

А зимою коли зарядили 200, а виробили 100? А літом, банально використовую мережу в часи коли немає піку споживання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Фрай сказав:

Я так и думал! image.gif.d4af2d1df00754a61e61e67c4fb5587d.gif

Це все робиться виключно для того, щоб мені було краще.

Як я міг так погано подумати за благодійників? :pozor:
з 22 року забув, що таке електрочайник, а кондєй не вмикав доки не встановив ДБЖ, мабуть дурень.

Вам краще? Не зрозумів. До чого тут благодійники? До чого тут депутати, риба?

Змінено користувачем dimmon
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До того, що живіть як хочете, але не варто писати про те як ви всіх хочете «поімєть», тим паче коли давно вже.

Тим паче, що ви не одинак, сам бачив СЕС на городі і переноску від сусіда на будинок і це ще тоді коли ціна за кіловат була смішна.

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Фрай сказав:

До того, що живіть як хочете, але не варто писати про те як ви всіх хочете «поімєть», тим паче коли давно вже.

 

Хто кого "поімєть"? Що за брєд? Поставити платно станцію, заплатити за лічильник, модеми, прождати 3 місяці обленерго. До цього так само перейти на 2-зонний законий тариф, щоб економити і вмикати стіралкі, псудомийкі нічкою і використовувати мережу в не пікові часи? І я "поімєть", ну щоб таке писати треба бути чуть дурачком. Не треба влазити в розмову, а просто проходити мімо, якщо нема що сказти по тємі.

Змінено користувачем dimmon
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, dimmon сказав:

А зимою коли зарядили 200, а виробили 100?

Зимою якщо споживання більше генерації профіт буде, але літом жодного тільки втрати на заряд/розряд

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, dimmon сказав:

Підкажіть. До зеленого тарифу в мене Дея 12кв заряджала акум від сонця, хватало без проблем на акумах просидіти до 23 і зранку до сонця з 7 без проблем (але не просажував меньше 50%). Зараз підключаю ЗТ і зрозумів що ніякими налаштуваннями не можу зробити наступне: щоб Дея не заряджала акум від сонця, а все продавала, заряджав я сам з 23 по 7 ранку (нічний тариф), а на день, як і раніше щоб все в мене працювало на акумах тільки. Пробував різні налаштування і нічого, зараз в мене на Zero Export To Load стоїть, всеодно заряджає, якщо увімкнути Selling First там взагалі навіть з акумів продає, щоб такого не було треба вимкнути Time of use, але якщо його вимкнути, то неможливо зарядити від Grid акум ночкою. :( Чи то я вже перемудрив?

Можна розрахувати так струм заряду батареї, щоб вона заряжалась після обіду. Тоді максимум генерації піде в ЗТ, заряд батареї буде не завжди повний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, dimmon сказав:

Хто кого "поімєть"? Що за брєд? Поставити платно станцію, заплатити за лічильник, модеми, прождати 3 місяці обленерго. До цього так само перейти на 2-зонний законий тариф, щоб економити і вмикати стіралкі, псудомийкі нічкою і використовувати мережу в не пікові часи? І я "поімєть", ну щоб таке писати треба бути чуть дурачком. Не треба влазити в розмову, а просто проходити мімо, якщо нема що сказти по тємі.

Тим паче, коли нічний тариф створений для стимуляції нічного споживання. Бо генерацію на електростанціях не прикрутиш на ніч, як гучність магнітоли.

А в нинішній ситуації: допоміг вночі (взяв), допоміг вдень (не береш, а продаєш).

А про вартість нічного та зеленого тарифу - то до нкрекп.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, dimmon сказав:

Підкажіть. До зеленого тарифу в мене Дея 12кв заряджала акум від сонця, хватало без проблем на акумах просидіти до 23 і зранку до сонця з 7 без проблем (але не просажував меньше 50%). Зараз підключаю ЗТ і зрозумів що ніякими налаштуваннями не можу зробити наступне: щоб Дея не заряджала акум від сонця, а все продавала, заряджав я сам з 23 по 7 ранку (нічний тариф), а на день, як і раніше щоб все в мене працювало на акумах тільки. Пробував різні налаштування і нічого, зараз в мене на Zero Export To Load стоїть, всеодно заряджає, якщо увімкнути Selling First там взагалі навіть з акумів продає, щоб такого не було треба вимкнути Time of use, але якщо його вимкнути, то неможливо зарядити від Grid акум ночкою. :( Чи то я вже перемудрив?

Home Assistant?

Тут наче хтось писав, що через нього обмежує струм заряду акумів, тіки я не пам'ятаю чи відносилось то до зарядку від сонця.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, dimmon сказав:

Поставити платно станцію, заплатити за лічильник, модеми, прождати 3 місяці обленерго. До цього так само перейти на 2-зонний законий тариф, щоб економити і вмикати стіралкі, псудомийкі нічкою і використовувати мережу в не пікові часи?

Ни нада, бо тільки прочитав і вже плачу, так мені жалько вас за перенесені страждання.

1 годину тому, dimmon сказав:

ну щоб таке писати треба бути чуть дурачком.

Не треба писати те що вище і вважати когось дурачком.

Коли alanek пише, (не дослівно), що вона щось заробляє чи накопичує літом аби компенсувати взимку при відсутності генерації то я це нормально сприймаю, а коли хтось купує дешево вночі і продає державі, читай платникам податків, дорого то краще мовчи!

Зелений тариф хто оплачує? Отож.

я ж не питаю яка потужність, може там мізер і нема про що говорити, зачепив саму проблему, а вона є.

Може доживем коли тут буде наведено порядок бо інакше отримаєм досвід Іспанії.

Високий тариф було запроваджено у середині 2000-х для нових сонячних потужностей (у 2008 вони становили 32 євроценти).

Станом на 2007 рік, сумарна кількість сонячних потужностей Іспанії становила 637 МВт, в 2008 — 3355 МВт, тобто, зросли в п'ять разів.

Швидка динаміка росту виплат забезпечила вимивання у 2012-му $10.6 мільярдів субсидій з бюджету, складаючи третину від вартості всієї виробленої електроенергії в країні при складовій частці сонячної генерації всього у 4-5 %.

Після багатомільярдних виплат, програма провалилась, залишивши країну у судових справах, недовірі до уряду та повною зупинкою розвитку сонячної енергетики в зв'язку з недовірою до уряду.

Як наслідок, у 2013 р. були прийняті реформи в сторону розвитку невідновних джерел електроенергії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Фрай сказав:

Ни нада, бо тільки прочитав і вже плачу, так мені жалько вас за перенесені страждання.

Не треба писати те що вище і вважати когось дурачком.

Коли alanek пише, (не дослівно), що вона щось заробляє чи накопичує літом аби компенсувати взимку при відсутності генерації то я це нормально сприймаю, а коли хтось купує дешево вночі і продає державі, читай платникам податків, дорого то краще мовчи!

Зелений тариф хто оплачує? Отож.

я ж не питаю яка потужність, може там мізер і нема про що говорити, зачепив саму проблему, а вона є.

Може доживем коли тут буде наведено порядок бо інакше отримаєм досвід Іспанії.

Високий тариф було запроваджено у середині 2000-х для нових сонячних потужностей (у 2008 вони становили 32 євроценти).

Станом на 2007 рік, сумарна кількість сонячних потужностей Іспанії становила 637 МВт, в 2008 — 3355 МВт, тобто, зросли в п'ять разів.

Швидка динаміка росту виплат забезпечила вимивання у 2012-му $10.6 мільярдів субсидій з бюджету, складаючи третину від вартості всієї виробленої електроенергії в країні при складовій частці сонячної генерації всього у 4-5 %.

Після багатомільярдних виплат, програма провалилась, залишивши країну у судових справах, недовірі до уряду та повною зупинкою розвитку сонячної енергетики в зв'язку з недовірою до уряду.

Як наслідок, у 2013 р. були прийняті реформи в сторону розвитку невідновних джерел електроенергії.

И кто им лекарь? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Фрай сказав:

Не треба писати

Ой, риба ж гниє не з голови. Зверніться спочатку до власників мегаватних полів, працює саме їх лоббі. 
А про Іспанію. Можливо регуляторна комісія була на сієсті, коли видавалося стільки нових пермітів на підключення до ЗТ? Невже нкрекп не має даних? А має, тому і знижує вартість згенерованих кіловат. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Фрай сказав:

Ни нада, бо тільки прочитав і вже плачу, так мені жалько вас за перенесені страждання.

Не треба писати те що вище і вважати когось дурачком.

Коли alanek пише, (не дослівно), що вона щось заробляє чи накопичує літом аби компенсувати взимку при відсутності генерації то я це нормально сприймаю, а коли хтось купує дешево вночі і продає державі, читай платникам податків, дорого то краще мовчи!

Зелений тариф хто оплачує? Отож.

я ж не питаю яка потужність, може там мізер і нема про що говорити, зачепив саму проблему, а вона є.

Може доживем коли тут буде наведено порядок бо інакше отримаєм досвід Іспанії.

Високий тариф було запроваджено у середині 2000-х для нових сонячних потужностей (у 2008 вони становили 32 євроценти).

Станом на 2007 рік, сумарна кількість сонячних потужностей Іспанії становила 637 МВт, в 2008 — 3355 МВт, тобто, зросли в п'ять разів.

Швидка динаміка росту виплат забезпечила вимивання у 2012-му $10.6 мільярдів субсидій з бюджету, складаючи третину від вартості всієї виробленої електроенергії в країні при складовій частці сонячної генерації всього у 4-5 %.

Після багатомільярдних виплат, програма провалилась, залишивши країну у судових справах, недовірі до уряду та повною зупинкою розвитку сонячної енергетики в зв'язку з недовірою до уряду.

Як наслідок, у 2013 р. були прийняті реформи в сторону розвитку невідновних джерел електроенергії.

Ви пишете якусь фігню.

"Бізнесмени" гектарами встановлюють панелі, щоб на цьому заробити, бо поки шо держава це дозволяє.

Сценарій продажу всього сонця і використання нічного тарифу вдень з ВЛАСНИХ придбаних за немаленькі ГРОШІ акумів можна організувати, як писали вище, за допомогою двох інверторів, наприклад. Які також КУПЛЯЮТЬ, а не отримують з якихось ваших податків.

Тимбільш держава запровадила нічний тариф, отже їй зручніше так для розвантаження системи. Вас яким боком чіпає, шо хтось в дозволений нічний тариф зарядить ВЛАСНІ акуми і буде енергію використовувати на власний розсуд?

Здається мені ви новин перечитали і тригеритись не по місцю.

Змінено користувачем beavis
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

"Бізнесмени" гектарами встановлюють панелі, щоб на цьому заробити, бо поки шо держава це дозволяє.

А я про що?

23 хвилини тому, Фрай сказав:

я ж не питаю яка потужність, може там мізер і нема про що говорити, зачепив саму проблему, а вона є.

У нас давно вже є лоббі яке тримає цілі поля і все це кришує, але ж і народ гаву не ловить.

Та все має свій кінець і свій початок, особливо коли бюджет дірявий і хвилює це в першу чергу тих хто від нього залежить.

Я вже залежу.

18 хвилин тому, ЯД сказав:

И кто им лекарь? 

Те ж саме рано чи пізно будемо казати і ми, бо у нас все набагато гірше.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Фрай сказал:

Ни нада, бо тільки прочитав і вже плачу, так мені жалько вас за перенесені страждання.

Не треба писати те що вище і вважати когось дурачком.

Коли alanek пише, (не дослівно), що вона щось заробляє чи накопичує літом аби компенсувати взимку при відсутності генерації то я це нормально сприймаю, а коли хтось купує дешево вночі і продає державі, читай платникам податків, дорого то краще мовчи!

Зелений тариф хто оплачує? Отож.

я ж не питаю яка потужність, може там мізер і нема про що говорити, зачепив саму проблему, а вона є.

Може доживем коли тут буде наведено порядок бо інакше отримаєм досвід Іспанії.

Високий тариф було запроваджено у середині 2000-х для нових сонячних потужностей (у 2008 вони становили 32 євроценти).

Станом на 2007 рік, сумарна кількість сонячних потужностей Іспанії становила 637 МВт, в 2008 — 3355 МВт, тобто, зросли в п'ять разів.

Швидка динаміка росту виплат забезпечила вимивання у 2012-му $10.6 мільярдів субсидій з бюджету, складаючи третину від вартості всієї виробленої електроенергії в країні при складовій частці сонячної генерації всього у 4-5 %.

Після багатомільярдних виплат, програма провалилась, залишивши країну у судових справах, недовірі до уряду та повною зупинкою розвитку сонячної енергетики в зв'язку з недовірою до уряду.

Як наслідок, у 2013 р. були прийняті реформи в сторону розвитку невідновних джерел електроенергії.

Там навіть гірше це все відбувалося. Багато іспанців продали майно та влізли в борги, щоб встановити потужні СЕС і розраховували забеспесити таким чином свої пенсії. А у підсумку залишились не з чим...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...