Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть знайти проект будинку

Тата Туся

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Мабуть остання, або передостання надія на цей чат, на Вас підписників знайти проект цього будинку.

Відомо що цей будинок не тільки був неодноразово збудований в Україні ( десь в черкаській області та вінницькій) а і є людина в цьому форумі яка я так розумію збудувала цей будинок також, я так розумію що мабуть одна і та людина що тут і що знайшли локацію на гугл.мапс в селі щасливе, бо в коментарях різних людина писала що зі знайомими купили поряд декілька ділянок для будівництва собі в селі щасливе, і в цей час вона в далекому 2011 році також запитувала за проект цього будинку.

Купити готовий проект нажаль зараз не можливо, а думаю як би ми вийшли на людину яка збудувала такий будинок, та можливо десь в кладові, чи ящику, шкафу, чи може на флешкі залишився робочий проект то вона також залишилось би задоволена що спустя багато років якусь суму коштів відбила би просто продажем проекту який їй більше потрібний.

Тому друзі, може хто допоможе знайти проект мрії, тут на форумі це була https://www.stroimdom.com.ua/profile/18231-agro222/

Можливо хтось тут є з села щасливе ( Київщина), та знає власників, або за винагороду готовий допомогти вийти на власників збудованого будинку ( знаходиться він на вулиці Львівська) ( якщо він там один, а не декілька) то також будемо дуже вдячні Вам. 

Нажаль! Не повірите не має більше жодного проекту який нам отак дуже сильно сподобався, нажаль ми такі молоді, але сучасний стиль що зараз в моді нам зовсім не цікавий, тому не потрібно говорити скільки зараз проектів є готових в продажі, знаєм, бачили, гуглили, але все це не то, нажаль...

Будемо вдячні за будь яку інформацію, звісно на самий крайній випадок вже розглядаємо проектування його з нуля 1 в 1, але поки маємо надію на силу інтернету

IMG_20240917_190513_428.jpg

IMG_20240917_190513_355.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гугл нашел 

Российский проект

m.facebook.com/story.php?story_fbid=475530885964319&id=100064086217087

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Тата Туся сказав:

Нажаль! Не повірите не має більше жодного проекту який нам отак дуже сильно сподобався, нажаль ми такі молоді, але сучасний стиль що зараз в моді нам зовсім не цікавий,

В цьому місці я плакав.

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, ЯД сказав:

ссийский проект

m.facebook.com/story.php?story_fbid=475530885964319&id=100064086217087

Не знаю. Щоб так сліпо хотіти сійський проект в Україні зараз, в 24 році. 

 

Що з ним може бути не так:

1. Ненормована кількість матеріалів. Бо це не поляки і не німці, щоб рахувати гроші на будівництво і на опалення 

2. Застарілі і нетехнологічні рішення. Бо суть сійських проектів - бути максимально застарілими, розрахованими на неякісні матеріали та некваліфіковану робочу силу 

 

Коротше кажучи - якщо хочете виховати в собі осіянина, знайдіть за будь-яку ціну осійський проект

  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, архітектор сказав:

Не знаю. Щоб так сліпо хотіти сійський проект в Україні зараз, в 24 році. 

 

Що з ним може бути не так:

1. Ненормована кількість матеріалів. Бо це не поляки і не німці, щоб рахувати гроші на будівництво і на опалення 

2. Застарілі і нетехнологічні рішення. Бо суть сійських проектів - бути максимально застарілими, розрахованими на неякісні матеріали та некваліфіковану робочу силу 

 

Коротше кажучи - якщо хочете виховати в собі осіянина, знайдіть за будь-яку ціну осійський проект

Та мне побоку как бы на этот проект и на "осиян" что бы это ни значило.

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

є погані проекти та гарні проекти і я до речі знайшла цей проект на українському сайті, хоча є підозри що це калька з руснявого, але не в цьому суть...приплітаючи національну українську ідею до цієї мізерної складової  відбувається приниження цієї ідеї, нівелювання її принципів

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, ЯД сказав:

Та мне побоку как бы на этот проект и на "осиян" что бы это ни значило.

То він "р" не вимовляє ))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, irina1969 сказал:

є погані проекти та гарні проекти і я до речі знайшла цей проект на українському сайті, хоча є підозри що це калька з руснявого, але не в цьому суть...приплітаючи національну українську ідею до цієї мізерної складової  відбувається приниження цієї ідеї, нівелювання її принципів

На вкус и цвет фломастеры разные.

Главное чтобы нравилось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, anabioz сказав:

Гукайте Вадіма, зараз дасть пропозицію на 56м2 в один поверх )))

Якщо вам раптом цікава моя думка щодо цього проекту, то я таке в реалі бачив )

Без кімнати на першому поверсі і з гвинтовою драбиною ))

Не вистачає тільки більярду під самим дахом )))

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Vitaliy67 сказав:

На вкус и цвет фломастеры разные.

Главное чтобы нравилось.

Погоджуюсь цілком...якщо людина не прислухається до порад фахівців, то це його особистий баг(( переконати, знайти раціо разом з замовником це работа фахівця і національні тут компоненти зайві...наши архи також можуть так намалювати, що виникає питання- що , вам поганого зробив за мої гроші ?))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну я пытался помочь ТСу. Как минимум есть название, уже проще искать где купить, может кто продает свою копию после постройки.

А если есть калька у наших - еще проще - с ними можно связаться)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я автор мабуть розумію на 100%, це діло власного смаку, і це добре що людина вибачте не теплична, ніде не написано що всі зобов'язані зараз будувати щось сучасне, щоб то плоскі покрівлі були, то великі вікна, чи ще що, я наприклад зовсім зараз не розумію людей які всі масово використовують графітний чи сірий колір скрізь - двері, покрівлі, рами вікон, підшиви і т.д, хіба це не тепличность? Я не вірю що всім це подобається прям сильно, бо коли до графітного кольору "в моді" був коричневий, то всі масово використовували його, тіки що робити коли в моді наступний буде наприклад жовтий колір??? Тому і з будинком так, якщо людині подобається цей варіант, я так розумію з оздобленням фасаду з цегли то я підтримаю цей вибір, єдине що побажаю якщо не вдасця знайти хто продасть копію проекту і будете замовляти індивідуальний проект то не попадіть на такі граблі як я. Я відносно не дорого заплатив за проект враховуючи площу ( проект робочий близько 1К в той час коли інші архітектори називали ціну навіть в 10 раз більше). Шукайте через знайомих, будущих сусідів, прорабів і т.д хто залишився задоволений, бо в моєму випадку ну це треш прям, велика кількість косяків, в ітогу коли я показав проект 1 будівельнику типу прораба він сказав що можна було і без проекту цього збудувати будинок, враховуючи що зроблений без геології при грунтових водах 1.8 і питання фундаменту з фбс під великим питанням то максимум що з проекту знадобиться це покрівля, але не точно, бо потрібно перераховувати після правильних вузлів стін все 🤦‍♂️ бо мій архітектор зробила при ширині фундаменту 50см, стіни 40см газоблок та 6см ( половинка) облицювальна цегла впритик до стіни, мало того що потрібний вент.зазор хоча би 3см, так ще й прораб каже що він наприклад не візьме на себе відповідальність мурувати повних 2 поверхи з цегли половинки. Тому на етапі проектування підійдіть серйозно до цього питання, якщо не знайдете готовий проект по якому вже будувалися люди і у них все добре 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, ykrbud сказав:

ніде не написано що всі зобов'язані зараз будувати щось сучасне, щоб то плоскі покрівлі були

Нє, ну балкон (з кучугурами снігу) на стелі вітальні - то набагато краще )

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, ykrbud сказав:

Я відносно не дорого заплатив за проект враховуючи площу ( проект робочий близько 1К в той час коли інші архітектори називали ціну навіть в 10 раз більше).

 

21 годину тому, ykrbud сказав:

 коли я показав проект 1 будівельнику типу прораба він сказав що можна було і без проекту цього збудувати будинок, враховуючи що зроблений без геології

 

21 годину тому, ykrbud сказав:

прораб каже що він наприклад не візьме на себе відповідальність мурувати повних 2 поверхи з цегли половинки.

Давайте пройдемося по логіці. На аватарці у вас фото триповерхового будинку в стилі 90-х. Вигляд максимально типовий для пострадянського простору. Подібне легко гуглиться на території СНД. 

Тепер щодо відповідності і ціни за роботу .

Якщо архітектор зробила вам цей проект за 1 тис у.о. , що по ціні приблизно як м2 площі. Це приблизно 1/300 частка вартості будівництва. Це так якби з літрової пляшки відлили половину чайної ложки. 

Чи відчутно це для будівництва - ні, не відчутно.

Відповідно, яка може бути відповідальність і досвід архітектора? Десь на рівні чайної ложки. З зарплатою в чайну ложку неможливо отримати високий рівень відповідальності і економічних, конструкційних знань.

 

Щодо прораба. Його зайнятість на об'єкті може тривати як від фундаменту до повної готовності під ключ, так і лише до етапу повної готовності коробки. Або ще менше.

Відповідальність більша, кількість грошей (закупка матеріалів, оплата роботи будівельників) вимірюється сотнею тисяч доларів, а може і не одною.

Це вже не чайна ложка, а повноцінна літрова пляшка. 

 

Тому архітектор фізично не могла в таких обставинах робити інакше. За копійки відповідати на сотні тисяч? Це чисто радянська, комуністична, планова економіка. Дати мінімальну зарплату. Як казали колись - вони роблять вигляд, що платять, а ми - що працюємо.

 

Відповідно такий запит породжує великий ринок пропозиції дешевих архітекторів, які не розуміють будівництво. Не знають ціни, економіки, готові закласти вагони матеріалів, бо ефективність від них ніхто не запитує. 

Аналогію можна провести з безкоштовним лікуванням, освітою. Або відпочинком в радянському санаторії. 

 

Таким чином, спосіб радянського чи пострадянського проектування і будівництва затягує вас в воронку, коли нас виході отримуєте ніщо інше, як типовий будинок з 90-х.

Який має таку кількість матеріалів (цегли, бетону), що можна було збудувати два. Незручні сходи, або занадто круті, або широкі і при цьому круті. Поєднання непоєднуваного. Високі димоходи, як у чотириповерхового будинку, багато коридорів, різні рівні на одному поверсі, великі кімнати, де неможливо зробити затишний інтер'єр, неефективне опалення і утеплення.

 

Все це - як вияв внутрішнього світу може бути для задоволення власних потреб і амбіцій. Але з точки зору ринку, то при такому підході він більше азійський ніж європейський

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...