Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Заміна фотоелементу на відкатних воротах

Offroad

Рекомендовані повідомлення

Автоматика  Roger, фотоелементи CELLULA 130, один щойно не витримав нерівної боротьби з дверима і крилом авто. Всюди пишуть, що ці датчики BGT вже не випускаються/завозяться, на заміну DESME A15. В мережі зустрічаю тільки продаж парами, тому питання:

1. Чи сумісні між собою датчики різних виробників?

2. Якщо так - чи продається окремо 1 фотоелемент?

3. Заміна - просто підключити і прикрутити датчик на місце старого? Полярність важлива?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитав мануал - це ми розбили передатчик TX, тому і 2 дроти, на прийомнику RX 5 контактів... Думав, що вони однакові всередині. Питання знімається, буду брати пару...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взяв на заміну найбюджетніші CoVi Security CS-15AB. По виконанню наче добротні, але то покаже лише експлуатація. Для проби спочатку поставив тільки передатчик TX (той що двоконтактний) замість мого розтрощеного - і автоматика запрацювала, тобто зв'язка фотоелементів з цього  китайського передатчика і італійського прийомника Cellula 130-RX працює коректно.

Ціна питання: DESME A15 (правонаступник моїх BFT Cellula 130) коштує 40 євро, CoVi Security взяв за 8,5 на Розетці з доставкою, або можна їх знайти за 6 на Промі

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21.09.2024 в 13:41, Offroad сказав:

Взяв на заміну найбюджетніші CoVi Security CS-15AB. По виконанню наче добротні, але то покаже лише експлуатація. Для проби спочатку поставив тільки передатчик TX (той що двоконтактний) замість мого розтрощеного - і автоматика запрацювала, тобто зв'язка фотоелементів з цього  китайського передатчика і італійського прийомника Cellula 130-RX працює коректно.

Ціна питання: DESME A15 (правонаступник моїх BFT Cellula 130) коштує 40 євро, CoVi Security взяв за 8,5 на Розетці з доставкою, або можна їх знайти за 6 на Промі

Дочекайтесь сонячної погоди. Тоді буде відомо чи все ок із китайчиком 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В інструкції до них вказано, що на сонці не працюють. Ворота в мене майже ідеально на північ, сонця там не буває, чекати доведеться довго

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...