Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сучасні стіни

Куркуль

Рекомендовані повідомлення

10 часов назад, andrey_ka сказал:

Ну халтурщиків та пох....їстів всюди вистачає. не думаю що це прям національна риса. В іншому разі там би всі будинки стояли облуплені , а дороги в колдобинах.  Все ж таки будівництво є будівництво , і їхні норми , думаю , мало чим відрізняються від наших. 

Поїдте і подивіться зблизька,там реально будинки облупленні і навіть зовні у набагато гіршому стані ніж більшість будинків в Україні,можу навіть попросити доньку сфоткати її будинок.А ось дороги такі кращі.

На рахунок халтурщіків розсмішили,там хазяї пісяють кіпятком від самого факту покращених стін чи наявності будинку,і їм глубоко похер зовнішній вигляд.Причому зовнішній вигляд не лише будинків в середині і назовні,а і їх самих.Моя жінка гуляючи з внучкою завжди безпомилково в толпі визначає українців і зними знайомиться,вгадайте як? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, мастерок сказав:

Моя жінка гуляючи з внучкою завжди безпомилково в толпі визначає українців і зними знайомиться,вгадайте як? 

www.instagram.com/reel/C_jNgUPOoX_/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Куркуль сказал:

Та ясно, тому бюджет є лише на зробити самому. А якщо декор, як на наведених мною картинках імітує нерівності,то може просто достатньо зробити не ідеально рівно!?))

Колись на форумі ціла тема була,тіпу "декоративка своїми руками",або можете знайти мою першу тему на цьому форумі "поклейка обоев,или сдадим дом к Новому году",Вам буде цікаво.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, shneider_vova сказал:

А потім при вимкненому верхньому світлі вмикається ото бра, і в боковому світлі стає видно, які "рівні" стіни. 

Ну покупать именно такое бра не обязательно, а во вторых "ровность стен" это наш фетиш.

Я перед ковидом ездил в Грецию, там снимали дом, стены как раз такие как на вашем фото, но за счет высоких потолков, фактурной плитки на полу и в целом большой площади смотрится отлично и не убого.

На второй день на стены в обще не обращаешь внимание.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

www.instagram.com/reel/C_jNgUPOoX_/

І це також є!У тому регіоні де мешкає дочка найбільші власники усього це родина Гереги,тому ця фамілія і на будинках,на машинах,на комбайнах,єлеваторах і т.д.Сам офігів як побачив, виходці з України,до наших Герег не мають жодного відношення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, що там з якістю в Канаді, а в Польщі все добре. Навіть, якщо ремонт робиться, виключно, через листування електронною поштою.

Мені подобались шпалери , але ніякої шовкографії та витребеньок. Не подобалась і не подобається венеціанка та декоративна штукатурка, якщо візерунок з викрутасами. Коли робився ремонт в квартирі (на фото), вирішено було пофарбувати стіни. Фарба не дешева(миється), поверхня вийшла не гладка, а в непомітні пупирки. Сподобалось. Якби робила новий ремонт, зробила б знов просте фарбування. Багету на стелі нема, то так будівельники відбили тоненьку стрічку на стіні. Яким чином робили не знаю, але ніде нема затікання одного кольору фарби на інший, наче під лінійку відбито. Ну і плінтус прилягає щільно до стіни.

Треба зрозуміти, чи є бажання, щоб очі були прикуті до стін, чи є намір зробити акцент на  меблі та деталі інтер'єру.

AF11EFFD-2D54-43E2-A8C1-F23A79E20CDF.jpg

B5776234-EC01-4F9A-B32F-1CAA26E354E6.jpg

1664294054412.JPEG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, мастерок сказав:

там просто піздец які криві стіни,стелі,підлоги,ужасні шпаклівки та покраска,якби хоча б десяту частину такого ужаса зробити в Україні,то як мінімум замовник би поламав руки і ноги виконцям.

Може замовнику пігулок попити?

15 годин тому, мастерок сказав:

Місцеві абсолютно цим не паряться

І правильно роблять.  

15 годин тому, мастерок сказав:

я до сих пір не можу себе нормально почувати в будинку дочки

Див. пункт 1.

3 години тому, DimaF сказав:

"ровность стен" это наш фетиш.

Фетишизм во всем, начиная от обуви, одежды и прически с макияжем, и заканчивая отношением к авто.

 

Murcia, España:

photo_2024-09-17_10-48-40.jpg

photo_2024-09-17_10-48-43.jpg

photo_2024-09-17_10-48-45.jpg

photo_2024-09-17_10-48-46.jpg

photo_2024-09-17_10-48-48.jpg

photo_2024-09-17_10-48-49.jpg

photo_2024-09-17_10-48-51.jpg

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС питав за вибір покриття стін власного будинку. Замість цього в тему вивалено купу фото якогось старого брудного  житла , явно призначеного в оренду. Пропала тема:pozor:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, мастерок сказав:

Моя жінка гуляючи з внучкою завжди безпомилково в толпі визначає українців і зними знайомиться,вгадайте як? 

 Не знаю , мабуть  дивиться , якщо не з брудним обличчям , не о обідраних штанях , не з пох....стичним поглядом зачить українець і можна знайомитись.

11 годин тому, мастерок сказав:

Поїдте і подивіться зблизька,там реально будинки облупленні і навіть зовні у набагато гіршому стані ніж більшість будинків в Україні,

Та ну нафіг  я , після вашого опису  в той бомжатник ні ногою.

Змінено користувачем andrey_ka
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 15.09.2024 в 23:00, Куркуль сказал:

 

На днях бачив відео української блогерки до дизайну,  яка критикувала марнотратні підходи в українських ремонтах (трекові світильники, двері прихованого монтажу і тд) - її порада щодо стін була: фарбуйте відразу стартову штукатурку і буде вам щастя - текстура справжньої стіни, трендова природність,а не штучна вилизаність. А що ви думаєте про це?

А що за блогерка? Я прям на 100500% погоджуюся:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, olenai сказав:

А що за блогерка? Я прям на 100500% погоджуюся:)

https://www.youtube.com/@CHURAKUSHA

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Куркуль сказал:

Дякую. Я до 22 читала одну російську блогерку в інсті, вона сама робить ремонт в тій квартирі, що живе, в тому числі, наскільки я пам'ятаю, сама штукатурить. Після цього ще додатково дряпає поверхню і фарбує, у неї насичений ягідний колір. Відповідно, всі сколи, плями і т.д. взагалі не проблема. Але ясно що естетика специфічна.

 

Ще бачила варіант клей для плитки під гребінку на стіну, і далі фарбувати.

 

Я подумую, що я хочу в наступній квартирі, і оця подряпана штукатурка мені дуже в душу запала. Або принаймні комбінація з нею.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, olenai сказав:

додатково дряпає поверхню і фарбує, у неї насичений ягідний колір. Відповідно, всі сколи, плями і т.д. взагалі не проблема

А пил у подряпинках не збирається? А через рік вдасться підібрати такий самий колір, щоб зафарбувати якусь пляму? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, olenai сказал:

 

 

Я подумую, що я хочу в наступній квартирі, і оця подряпана штукатурка мені дуже в душу запала. Або принаймні комбінація з нею.

Я щось подібне бачила в інстаграм, там називали цей узор "під мішковину", по суті спеціальною щіткою робили вертикальні і горизонтальні подряпини, потім фарбували зверху. Виглядало значно краще ніж під штукатурку, як на мене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, normal сказал:

А пил у подряпинках не збирається? А через рік вдасться підібрати такий самий колір, щоб зафарбувати якусь пляму? 

Пил 😳

Ну не знаю, мабуть раз на пару років можна пропилососити стіну. 

Для підфарбувань просто кольорують за тим самим рецептом. Коли воно із самого початку не ідеальне, не так страшно, що там щось вигоріло, а підфарбують свіжим. Ну раз на 10 років фарбувати наново. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

spacer.pngspacer.png

Ось так воно виглядає у неї. Я б навіть і підсвітку робила вздовж стіни. 

Змінено користувачем olenai
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...