Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сучасні стіни

Куркуль

Рекомендовані повідомлення

Задумався над тим яке фінішне оздоблення стін обрати в будинку.

Шпалери точно не хочу. Хочеться чогось і красивого і практичного і не дорогого.

От дивлюся відео як роблять стіни у США,  принаймні в масовій забудові, на гіпсокартоні замазали шви, пирснули нокдаун текстуру, пройшлися фарбою з пульверизатора і вуаля. І ніхто не париться і не бігає з правилом і проявичною лампою.

На днях бачив відео української блогерки до дизайну,  яка критикувала марнотратні підходи в українських ремонтах (трекові світильники, двері прихованого монтажу і тд) - її порада щодо стін була: фарбуйте відразу стартову штукатурку і буде вам щастя - текстура справжньої стіни, трендова природність,а не штучна вилизаність. А що ви думаєте про це?

Змінено користувачем Куркуль
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Куркуль сказал:

А що ви думаєте про це?

Скандинавский стиль как бы намекает)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Куркуль сказав:

На днях бачив відео української блогерки до дизайну,  яка критикувала марнотратні підходи в українських ремонтах (трекові світильники, двері прихованого монтажу і тд) - 

Ох  ці ж блогери , вона мабуть і не стрижеться та нігті не обрізає.

8 годин тому, Куркуль сказав:

фарбуйте відразу стартову штукатурку і буде вам щастя -

Десь я це вже бачив , а... згадав , в лікарнях совка та , мабуть , ще в громадських вбиральнях.  Як на мене , виглядає так собі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, andrey_ka сказав:

Ох  ці ж блогери , вона мабуть і не стрижеться та нігті не обрізає.

Десь я це вже бачив , а... згадав , в лікарнях совка та , мабуть , ще в громадських вбиральнях.  Як на мене , виглядає так собі.

А мені туалети нагадує сучасна плитка під мармур..

А що скажете про американський підхід до стін?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, DimaF сказав:

Скандинавский стиль как бы намекает)

Ну стіни я і так планую максимально наближені до білого. А от по покриттю щось не можу знайти іформацію, що там в скандинавів..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Куркуль сказал:

Ну стіни я і так планую максимально наближені до білого. А от по покриттю щось не можу знайти іформацію, що там в скандинавів..

Скорее всего какая то краска, хотя допускаю какой то суперсовременный аналог побелки.

А может и то и другое возможно.

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми так гіпсову штукатурку просто пофарбували в котельні. В гаражі ще так зробимо😃) В білому кольорі справді виглядає як побілка. В гаражі спробую сірий. Зробити можна все що завгодно, якщо вам ок, але сказати що це прям гарно і практично я не можу. І я не фанатка ідеальних стін. В решті будинку ми клеїли шпалери прямо на погрунтовану гіпсову штукатурку, цим рішенням цілком задоволені. Варіантів не так аж багато насправді. Ще роблять декоративну штукатурку і фарбують, кажуть що практично.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут все зависит от того , что хотите увидеть по итогу.

Теоретически можно сложить кирпичи и сразу занести мебель.

Все остальные действия связаны с расходом денежных средств.

Пока я вижу посыл как этих денежных средств потратить поменьше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Куркуль сказав:

А що скажете про американський підхід до стін?

Думаю все там рівно і під правило і при візуальному сприйнятті. Якщо ви спроможні зробити з гіпсокартону рівні стіни то можете точно так же замастити шви та фарбувати. Правда і матеріали мають бути не гірші по якості ніж в америці , а в нас з цим біда , ну якщо не за дурні гроші.

ПС.. Якщо у вас вже є стіни то ліпити гіпсокартон то , ІМХО ,  економічно недоречно. Дешевше вже поштукатурити , буде той самий гіпс тільки без швів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, Vitaliy67 сказав:

Тут все зависит от того , что хотите увидеть по итогу.

Теоретически можно сложить кирпичи и сразу занести мебель.

Все остальные действия связаны с расходом денежных средств.

Пока я вижу посыл как этих денежных средств потратить поменьше.

24 хвилини тому, andrey_ka сказав:

Думаю все там рівно і під правило і при візуальному сприйнятті. Якщо ви спроможні зробити з гіпсокартону рівні стіни то можете точно так же замастити шви та фарбувати. Правда і матеріали мають бути не гірші по якості ніж в америці , а в нас з цим біда , ну якщо не за дурні гроші.

ПС.. Якщо у вас вже є стіни то ліпити гіпсокартон то , ІМХО ,  економічно недоречно. Дешевше вже поштукатурити , буде той самий гіпс тільки без швів.

Вже є чорнова цементно-вапняна штуктурка. 

Думаю що робити далі. І звісно хочеться отримати максимальний результат вклавши мінімум счасу і коштів.

Дивлюся відео як пропонується робити в нас - 2 шари стартової шпаклівки, склополотно, фінішна шпаклівка.. А потім автори відео додають "ну для шпалер отак підійде, для фарбування пройдемося ще разок фінішем". А якщо ще сюди додати і декоративну шпаклівку то взагалі здається що по затратам простіше коробку збудувати ніж зробити перехід "штукатурка -> фарба". Я вважаю це ту мач, тому і привів приклад США, де все на багато простіше.

Досліджую що пропонує Пінтерест.

От наприклад, текстура

image.png.d8a91b00debfdd0f5cd6194d4e358063.png

Наче красиво, але в мене так бюджетний під'їзд 10 років тому зроблений. І чи не вийде так, що я нанісши таке лише зіпсую стіни..

Або ось іще приклад протилежний проявочній лампі

image.png.06b174baad55e0a7dbb1ea093b05e820.png

Це круто, чи сарай?

Змінено користувачем Куркуль
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У каждого свои представления о красоте.

У Вас две вводные бюджет и результат.

Так и определяйтесь в этих параметрах.

Сразу скажу, декоративные штукатурки, из правильных материалов и исполненные именно декоративщиками это ой как недешево.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, Куркуль сказал:

Це круто, чи сарай?

Я вам недаром написал про скандинавский стиль.

Зависит что вы к стенам приложите.

Если этот волосатый ковролин и уебищный пластиковый плинтус, то да, сарай.

А если так, то вполне)

spacer.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Vitaliy67 сказав:

У каждого свои представления о красоте.

У Вас две вводные бюджет и результат.

Так и определяйтесь в этих параметрах.

Сразу скажу, декоративные штукатурки, из правильных материалов и исполненные именно декоративщиками это ой как недешево.

 

Та ясно, тому бюджет є лише на зробити самому. А якщо декор, як на наведених мною картинках імітує нерівності,то може просто достатньо зробити не ідеально рівно!?))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, DimaF сказав:

Я вам недаром написал про скандинавский стиль.

Зависит что вы к стенам приложите.

Если этот волосатый ковролин и уебищный пластиковый плинтус, то да, сарай.

А если так, то вполне)

spacer.png

А потім при вимкненому верхньому світлі вмикається ото бра, і в боковому світлі стає видно, які "рівні" стіни. 

В мене виконані стіни по принципу ТС (правда, там було багато кривих рук, і повне нерозуміння з мого боку, як приймати роботу і що повинно бути). Я часом жалкую про такий підхід. А часом - просто сприймаю стіни як стіни, розуміючи, що так чи інакше їх треба оновлювати періодично.

Зараз би я робив по іншому (за наявності фінансового ресурсу)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самое тяжёлое это красиво сделать "не идеально ровно".

Декоративка на этом и построена.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, shneider_vova сказав:

А потім при вимкненому верхньому світлі вмикається ото бра, і в боковому світлі стає видно, які "рівні" стіни. 

В мене виконані стіни по принципу ТС (правда, там було багато кривих рук, і повне нерозуміння з мого боку, як приймати роботу і що повинно бути). Я часом жалкую про такий підхід. А часом - просто сприймаю стіни як стіни, розуміючи, що так чи інакше їх треба оновлювати періодично.

Зараз би я робив по іншому (за наявності фінансового ресурсу)

Якраз перечитую вашу тему)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Куркуль сказав:

Якраз перечитую вашу тему)

Ну от для прикладу, зараз сфоткав. Ще й масовість, яка затирається там, лапають чи сідають, вносить свої нюанси.

 

Звісно, в денному світлі та з перпендикулярним видом - картинка зовсім інша

 

IMG_20240916_201550.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Куркуль сказав:

Та ясно, тому бюджет є лише на зробити самому. А якщо декор, як на наведених мною картинках імітує нерівності,то може просто достатньо зробити не ідеально рівно!?))

 

Тут ключове "імітує" . Для нанесення декоративки стіну виготовляють , її роблять ідеально рівною , і тільки після цього починають творити (імітувати нерівності) + потрібно бути трохи художником . Тому воно і коштує дорого.  Якщо ви зробите зразу трохи криво то буде сарай.

ПС... Якщо ви в цьому не спеціаліст , краще за таке не братись. Або хоча б спочатку спробуйте десь у тихому темному кутку.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В квартирі зроблена декоративна штукатурка. Частину стін робив декоративщик. А частину я запропонував зробити тим хто стіни під декоративку готував. Так як декоративщик був не супер, а інші хоч і не декоративщики, проте на змаганні робили якнайкраще, то різниця вийшла суттєвою лише в ціні. Ну і взагалі через декілька років сім'я додає свої "візерунки" на стіни та й взагалі вони розмиваються від щоденного спостерігання особливо після ковідних часів.

Загалом декоративна штукатурка мені сподобалась тим, що покриття стійке до пошкоджень, забруднень і вологи. І виглядає пристойно навіть при непрофесійному виконанні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, andrey_ka сказал:

Думаю все там рівно і під правило і при візуальному сприйнятті. Якщо ви спроможні зробити з гіпсокартону рівні стіни то можете точно так же замастити шви та фарбувати. Правда і матеріали мають бути не гірші по якості ніж в америці , а в нас з цим біда , ну якщо не за дурні гроші.

ПС.. Якщо у вас вже є стіни то ліпити гіпсокартон то , ІМХО ,  економічно недоречно. Дешевше вже поштукатурити , буде той самий гіпс тільки без швів.

Ви абсолютно не вірно думаєте,там просто піздец які криві стіни,стелі,підлоги,ужасні шпаклівки та покраска,якби хоча б десяту частину такого ужаса зробити в Україні,то як мінімум замовник би поламав руки і ноги виконцям.Я там жив і працював на будівництві,тому знаю про що говорю.Місцеві абсолютно цим не паряться,я до сих пір не можу себе нормально почувати в будинку дочки,тому з кожним приїздом довожу до ума по одній кімнаті.

Змінено користувачем мастерок
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, мастерок сказав:

Ви абсолютно не вірно думаєте,там просто піздец які криві стіни,стелі,підлоги,ужасні шпаклівки та покраска,якби хоча б десяту частину такого ужаса зробити в Україні,то як мінімум замовник би поламав руки і ноги виконцям.Я там жив і працював на будівництві,тому знаю про що говорю.Місцеві абсолютно цим не паряться,я до сих пір не можу себе нормально почувати в будинку дочки,тому з кожним приїздом довожу до ума по одній кімнаті.

Ну халтурщиків та пох....їстів всюди вистачає. не думаю що це прям національна риса. В іншому разі там би всі будинки стояли облуплені , а дороги в колдобинах.  Все ж таки будівництво є будівництво , і їхні норми , думаю , мало чим відрізняються від наших. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, мастерок сказав:

Місцеві абсолютно цим не паряться

Дивився різні ролики і багато хто з наших хлопців-будівельників, що працюють там постійно акцентують на цьому увагу.

мабуть воно і правильно, навіщо паритись з тим, що всеодно не можуть зробити як треба? ))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, мастерок сказав:

Ви абсолютно не вірно думаєте,там просто піздец які криві стіни,стелі,підлоги,ужасні шпаклівки та покраска,якби хоча б десяту частину такого ужаса зробити в Україні,то як мінімум замовник би поламав руки і ноги виконцям.Я там жив і працював на будівництві,тому знаю про що говорю.Місцеві абсолютно цим не паряться,я до сих пір не можу себе нормально почувати в будинку дочки,тому з кожним приїздом довожу до ума по одній кімнаті.

Який дохід в Канаді штукатура і, наприклад, продавця в магазині? Він відрізняється в рази (якщо не кратно) як в Україні?

Моя подруга живе у Франції, її чоловік інженер, отримує 3000 євро, штукатур там більше не заробляє. Але так, живуть не з ідеально рівними стінами. Про з/п українського інженера годі й казати. Напевно тому й вимоги до будівельників вищі (суб'єктивно).

P.S. Порадьте штукатурів, Київ, 2-к квартира.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продавець в магазині 12-18 баксів в годину,любий будівельник,окрім сантехніків та єлектриків,30-50.Так як оплата погодинно,то ти пашеш як віл кожну секунду,я жодного разу не бачив щоб хоч один будівельник закурив чи просто став побалакати з колегою,усі наради ДО початку робочого часу.У каркасніку на 200 м2 усі стіни та стелі зашиваються ГК за 2 дні,за день він шпаклюеться,за день краситься,за тиждень заїджають хазяї.Про яку якість роботи можно говорити при таких темпах?Там максімум якщо між плінтусом і стіною влазять пальці,то підтягнув шпаклівкою на пів метра і через годину підкрасив ту пляму.І це я говорю про нові будинки з ціною від 500 000 баксів.

П.с.нема кого радити,більшість хлопців воюють,а ті що залишились і так мають повно роботи і на такій малий заказ не підуть.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...