Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Реле для UF радіостанцій, туди.

standov

Рекомендовані повідомлення

Піддивився у свинособак що вони використовують дві рації типу баофенга як засіб прокинути реле на дистанцію, виглядає дві рації спряжені на якусь частоту і на одній висить реле, натискання тангенти на рації викликає спрацювання реле на другому кінці. Я погуглив все що в голову прийшло, може хто натикався або має досвід або ідеї, дуже треба, можна в лічку. Чи може хто порадить контакти з ким проконсольтуватися 

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, US7IGN сказал:

краще дивіться в бік рішень на LORA

городить шось з нуля це запасний варіант, основний план використати то що там є завжди, рації там є завжди 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, standov сказав:

городить шось з нуля це запасний варіант, основний план використати то що там є завжди, рації там є завжди 

Там є світлодіод що можна програмувати і з нього знати сігнал на реле
або щось на AUX коннесторі але я не тримав у руках баофенг

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vbb сказал:

Там є світлодіод що можна програмувати і з нього знати сігнал на реле
або щось на AUX коннесторі але я не тримав у руках баофенг

тут більше питання в надійності, тобто треба шоб це реле не реагувало на перешкоди або сусідні канали, працювало залізобетонно лише від натисканні чогось на спареній рації. У випадку зі світлодіодом він наче як реагує на все що *схоже* на свій сигнал. тобто я от натурально знаю що з того боку таке є, але я не впевнений які там рації, може це фіча якоїсь конкретної моделі чи це якесь універсальне рішення яке наприклад кодує якусь послідовність в голосовий сигнал а на тій стороно розкодовує. була надія що може є щось таке готове в китайців але оскільки я в раціях дилетант то навіть не знаю шо гугліть. І спитати нема в кого )

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, standov сказав:

тут більше питання в надійності, тобто треба шоб це реле не реагувало на перешкоди або сусідні канали, працювало залізобетонно лише від натисканні чогось на спареній рації. У випадку зі світлодіодом він наче як реагує на все що *схоже* на свій сигнал. тобто я от натурально знаю що з того боку таке є, але я не впевнений які там рації, може це фіча якоїсь конкретної моделі чи це якесь універсальне рішення яке наприклад кодує якусь послідовність в голосовий сигнал а на тій стороно розкодовує. була надія що може є щось таке готове в китайців але оскільки я в раціях дилетант то навіть не знаю шо гугліть 

в аналоговому режимі таке можна через DTMF в цифровому або DMR можливо як адресний виклик (програмується ID рації а потім виклик на неї)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, vbb сказал:

в аналоговому режимі таке можна через DTMF в цифровому або DMR можливо як адресний виклик (програмується ID рації а потім виклик на неї)

ну я в теорії то розумію, мені щось готове аби напівготове  купити щоб не винаходити лісапед, бо наразі це концепція яку треба перевірити без витрачання зайвого часу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

може до FLASH написати, він також має канал на ТГ

https://www.stroimdom.com.ua/profile/1-flash/?wr=eyJhcHAiOiJmb3J1bXMiLCJtb2R1bGUiOiJmb3J1bXMtY29tbWVudCIsImlkXzEiOjE5NzA1OCwiaWRfMiI6Mzg2NTMzOX0=

Про зв'язок від Сергія Флеш

t.me/serhii_flash

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, standov сказав:

тут більше питання в надійності, тобто треба шоб це реле не реагувало на перешкоди або сусідні канали, працювало залізобетонно лише від натисканні чогось на спареній рації. У випадку зі світлодіодом він наче як реагує на все що *схоже* на свій сигнал. тобто я от натурально знаю що з того боку таке є, але я не впевнений які там рації, може це фіча якоїсь конкретної моделі чи це якесь універсальне рішення яке наприклад кодує якусь послідовність в голосовий сигнал а на тій стороно розкодовує. була надія що може є щось таке готове в китайців але оскільки я в раціях дилетант то навіть не знаю шо гугліть. І спитати нема в кого )

з чого ви взяли що там надійно? треба обирати або легко, або надійно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

взяли що там надійно? треба обирати або легко, або надійно.

бо було-би багато роботи для хірургів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.com-spec.com/selectone/npb/st_809b/st809b.htm

forums.radioreference.com/threads/controlling-a-relay-remotely-via-2-motorola-radios.396826/

як варіант на любе радіо

але так, в умовах РЕБ за надійнісь казати важко

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую, вже щось.
за надійність спрацювання мови немає особливо, зрозуміло що рєб, буде ще дротова версія, мова більше про надійність від помилкового спрацювання.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там для тебе вже давно все обговорили - forum.arduino.cc/t/vhf-ptt-trigger-for-relay-control/653747/22
Якщо ти не працював з баофенгом то на баофенгі можна налаштувати фільтр. Коли ти передаєш то чи перед початком передачі чи під час передачі передається тоновий сигнал, к результат ти чуєш тільки свою рацію та не чуєш коли розмовляють інші на тому самому каналі. Це як попередній фільтр до ардуіни.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, k-master сказал:

Там для тебе вже давно все обговорили - forum.arduino.cc/t/vhf-ptt-trigger-for-relay-control/653747/22
Якщо ти не працював з баофенгом то на баофенгі можна налаштувати фільтр. Коли ти передаєш то чи перед початком передачі чи під час передачі передається тоновий сигнал, к результат ти чуєш тільки свою рацію та не чуєш коли розмовляють інші на тому самому каналі. Це як попередній фільтр до ардуіни.

цікаво почитаю. Наразі я більше шукаю щось більш готове, або якийсь напівфабрикат який можна швидко доточити, бо якщо доведеться ардуіной щось детектити то я тоді буду думати в сторону NRF24 або тої самої лора і автономного рішення без рацій.

Знаючи рівень всього іншого в такій системі в москалів, я впевнений на 90% що вони щось готове заюзали, а я просто його не можу знайти. Тобто щось що втикається в порт аукс до рації і може після налаштувань рацій має працювати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, standov сказав:

цікаво почитаю. Наразі я більше шукаю щось більш готове, або якийсь напівфабрикат який можна швидко доточити, бо якщо доведеться ардуіной щось детектити то я тоді буду думати в сторону NRF24 або тої самої лора і автономного рішення без рацій.

Знаючи рівень всього іншого в такій системі в москалів, я впевнений на 90% що вони щось готове заюзали, а я просто його не можу знайти. Тобто щось що втикається в порт аукс до рації і може після налаштувань рацій має працювати.

Я не знаю як воно працює але на алі є купа пристроїв під назвою baofeng relay. Там як мінімум є світлодіод до якого можна спробувати прив'язатись і коли одна станція щось приймає то вона повинна якось натиснути РТТ кнопку щоб інша почала передавати. Може це воно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, k-master сказал:

Може це воно?

з того що я знайшов на алі то "репітер" (китайці чогось називають то реле-бокс), це кабель яким з'єднується два баофенга, один стирчить на вулиці а інший можно розмовляти в підвалі, тобто це не воно напряму але можливо його якось можна доопрацювати, буду дивитися

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, standov сказав:

шукаю щось більш готове, або якийсь напівфабрикат який можна швидко доточити

готове рішення.
DTMF або з рації передавати якщо є клавіатура або прикласти мобільник до мікрофону.
на кожне реле програмується кд 1-4 цифри.
це по любому надійнйше ніж детектити несучу

www.amazon.com/dp/B07L6H6BDQ/ref=sspa_dk_detail_1?psc=1&pd_rd_i=B07L6H6BDQ&pd_rd_w=toAYS&content-id=amzn1.sym.953c7d66-4120-4d22-a777-f19dbfa69309&pf_rd_p=953c7d66-4120-4d22-a777-f19dbfa69309&pf_rd_r=TA30QG9VE73QHZ46Q9DN&pd_rd_wg=NjLzS&pd_rd_r=851097ef-821d-474d-88b2-3af46ad8d325&s=industrial&sp_csd=d2lkZ2V0TmFtZT1zcF9kZXRhaWwy

image.thumb.png.f91ede98cb9fda9fd3823571839b3980.png

Змінено користувачем vbb
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, standov сказав:

з того що я знайшов на алі то "репітер" (китайці чогось називають то реле-бокс), це кабель яким з'єднується два баофенга, один стирчить на вулиці а інший можно розмовляти в підвалі, тобто це не воно напряму але можливо його якось можна доопрацювати, буду дивитися

можна і так (там є реле на замикання РТТ )
але знову ж через программування адресного виклику.


просто по несучій буду багато помилкових активацій

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 11.09.2024 в 13:00, standov сказал:

Піддивився у свинособак що вони використовують дві рації типу баофенга як засіб прокинути реле на дистанцію, виглядає дві рації спряжені на якусь частоту і на одній висить реле, натискання тангенти на рації викликає спрацювання реле на другому кінці. Я погуглив все що в голову прийшло, може хто натикався або має досвід або ідеї, дуже треба, можна в лічку. Чи може хто порадить контакти з ким проконсольтуватися 

нема головного-відстань?

 

можете оце подивитись

sklep-ecsystem.pl/manufacturer/elmes-elektronik?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwxY-3BhAuEiwAu7Y6s5lxUrh6h3X7yjKkeGLu1ERf_Nov9M8aV_wACLUJsn04-CnTJly0VBoCP0AQAvD_BwE

Змінено користувачем unreal1975
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11.09.2024 в 17:48, standov сказав:

цікаво почитаю. Наразі я більше шукаю щось більш готове, або якийсь напівфабрикат який можна швидко доточити, бо якщо доведеться ардуіной щось детектити то я тоді буду думати в сторону NRF24 або тої самої лора і автономного рішення без рацій.

Знаючи рівень всього іншого в такій системі в москалів, я впевнений на 90% що вони щось готове заюзали, а я просто його не можу знайти. Тобто щось що втикається в порт аукс до рації і може після налаштувань рацій має працювати.

знайшов мануал

 

ad22b04_4_manual.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...