Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

дбж,потрібна допомога(консультація)

АлонсоВівіро

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт, нам для армії дали Акумулятори*(BB Battery FTB100-12 12В 100Аh)(декілька штук), в нас є дбж Eaton 9SX 1000i Rack2U (9SX1000IR).

Так от, це дбж вже стареньке і його блок АКБ вже не тримає. я хочу переробити блок від цих(*) акб, чи можливий такий апгрейд.?

9SX 1000i R використовує блок батарей Eaton 9SX EBM 36V Rack2U (9SXEBM36R) тобто 3шт по 12в \ 9Аh.

Я думав переробити сам цей блок і вже його під'єднати до дбж. хто може допомогти з інформацією\ консультацією?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам потрібно вивести дроти щоб підключити зовнішні акумулятори. Дроти мають бути не тільки довшими, а і товстішими – щоб зкомпенсувати збільшення опору дротів. Нові акумулятори, ймовірно, приєднуються болтами, то ж треба обтиснути дроти кільцевими наконечниками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И я думаю что если родные на 9Ач то БЖД может иметь совсем маленький ток на заряд и новая 100А батарейка будет заряжаться вечность (

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, АлонсоВівіро сказав:

цікавить чи сам дбж вижеве після конекту з такими (100аh) акб

 

Та да, ему то что. Еси вольт сколько как и было, то это просто увеличение запаса 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

те що товстіший дріт, це зрозуміло. я хочу у старої голови( блок акб ) витягнути і підключити послідовно три штуку на 12 в 100

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, АлонсоВівіро сказав:

цікавить чи сам дбж вижеве після конекту з такими (100аh) акб

 

Старые аккумы в нем как соедены? Паралельно или последовательно? Или 3 это в запасе а в БЖД только 1?

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, ЯД сказав:

Старые аккумы в нем как соедены? Паралельно или последовательно? Или 3 это в запасе а в БЖД только 1?

3 шт по 12 в 9ач

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все, да, прочитал)

36в, и надо последовательно соеденять новые. Но тогда тут может быть дисбаланс. Обычно ставят балансиры - ещё устройство.

Или просто заряжать отдельно каждую по отдельности зарядкой (не от бжд) Минимизировать этот дисбаланс 

Хотя может там уже есть встроенный баланси (должен быть), и тогда все проще (если именно расколупать блок батареи и заменить 12В элементы)

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, ЯД сказав:

Все, да, прочитал)

36в, и надо последовательно соеденять новые. Но тогда тут может быть дисбаланс. Обычно ставят балансиры - ещё устройство.

Или просто заряжать отдельно каждую по отдельности зарядкой (не от бжд) Минимизировать этот дисбаланс 

от власне це і проблема. як це зробити. мені пропонують поставити діоди щоб акб не отримували напругу з дбж. і зарядний пристрій окремо на ці акб

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, АлонсоВівіро сказав:

от власне це і проблема. як це зробити. мені пропонують поставити діоди щоб акб не отримували напругу з дбж. і зарядний пристрій окремо на ці акб

 

Ват тут увы я не знаю (

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...