Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Скачки тиску в гідроакумуляторі

sampirate

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня всім. Маю наступну ситуацію: Замінив насос, налаштував реле тиску на увімкнення 1.3 вимкнення при 2.3 (гідроакумулятор 100л, тиск повітря 1.15). Насос накачує до 2.6, вимикається і тиск стає рівно 2.3 як встановлено на реле. Проблема в завеликій потужності нососа, який мені "нарекомендували" продавці, замінити реле чи змінити налаштування тиску? Підозрюю, що впарили надто потужний насос, який має "інерцію" чи як це назвати. В такому режимі за 4 місяці розірвало нову мембрану в гідроакумуляторі.
Буду вдячний за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В принципі діапазон в 1 бар досить незначний для мембрани. Вона повинна працювати і на більшому діапазоні тиску.

Різниця тиску на момент виключення дійсно може бути пов`язана з потужністю насоса. Особливо, коли манометр та реле стоять в різних місцях. Також може вплинути діаметр трубки на реле. Були випадки, коли цей діаметр зменшувався за рахунок відкладень.

А ще можна "придавити" витрату насоса арматурою. Прикрити кран за насосом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Манометр суміщений з реле тиску, трубку підключення реле я чистив коли замінював насос. Кран можна поставити після реле тиску? (думаю, це мало б бути безпечніше в разі коли хтось випадково його перекриє).
Читав, що можна поставити частотний перетворювач, але ціна питання доволі значна. Можливо ще є якісь регульовані редуктори чи ще щось таке? 
Судячи з усього, таки продали надто потужний насос. Що цікаво, що по моїх параметрах два продавці порадили однакову модель)

Змінено користувачем sampirate
апдейт
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, sampirate сказав:

Кран можна поставити після реле тиску?

Думаю, що це погана ідея. Реле та ГА повинні бути з "одного боку" від крану. Якщо і реле і ГА будуть "до крану" - втрачається його сенс (крану).

Якщо кран після реле та до ГА - хз як воно працювати буде. Бо тиск "до крану" та "після" буде різний і реле не "буде бачити" що там в ГА. Може виникнути циклювання якесь. Може і ні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, Сергей 31 сказав:

дельту делайте 1.5 бар. 

тиск увімкнення 1.3 нормальний, чи низький? Дякую за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, sampirate сказал:

тиск увімкнення 1.3 нормальний, чи низький? Дякую за відповідь.

Мало, к примеру дна нормального узора душевой лейки нужно 2 бара.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, sampirate сказав:

тиск увімкнення 1.3 нормальний, чи низький?

Думаю, це питання до користувача води, чи вистачає тиску для комфорту та нормальної роботи приладів.

Особисто в мене критичним елементом була газова колонка, для її нормальної роботи підняв тиск до 1.8.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...