Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Екоплитка

Mutant

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть чи хтось використовує плитку типу "екопарковка, не знаю як вона правильно називається.

Наскільки вона практична і безпроблемна?

Хочу зробити з такої заїзд на подвір"я.

12836776-Screenshot_2024-08-24_224003.png.d369b93ee63c53ecd0da9bb70d549641.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перше питання постійного поливу, бо при такій кількості бетону та такій спеки, трава будо "вигорати" дуже швидко.

Друге питання якості та вазі авто, що буде паркуватися.

На картинці воно красиво, в реаліях, "імхо", буде не дуже, з огляду на перше питання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, як вона під авто. А така плитка у нас покладена у парку. Все норм росте, хоча по ній діти бігають стадами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.09.2024 в 14:15, vsv-avto сказал:

Перше питання постійного поливу, бо при такій кількості бетону та такій спеки, трава будо "вигорати" дуже швидко.

Друге питання якості та вазі авто, що буде паркуватися.

На картинці воно красиво, в реаліях, "імхо", буде не дуже, з огляду на перше питання.

У мене ті самі питання, тому власне шукаю тих хто її реально використовує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я використовую з квітня 2024 на парковці+заїзд. Там де автівка стоїть постійно (одна автівка у нас майже не використовується), нічого не росте, но там де автівка щоденно виїзжає на роботу- більш-менш. Для себе вирішив що в наступну відпустку повибираю грунт з комірок на глибину 20-30 мм вниз від "нуля", щоб не було безпосереднього контакту колеса з коренями трави. І стригти як звичайний такий газон теж не можна, треба залишати набагато більшу висоту, бо трава дуже чутлива до вигорання в такий системі (на фото з поливом - спроби реанімації після підстригання до висоти англійських газонів, но все даремно, простіше досіяти). Також є деякі питання по прибиранню скошеної трави - граблі не працюють (дивись фото з двома автівками), найкраще купити повітродуйку. Ну і у породістих дівчат на підборах після коктейлів є суттєві складнощі у пересуванні по такий поверхні (можливо було варто зробити якусь окрему стежку для приїзжаючих панянок зі звичайного ФЕМу). Но за сумою переваг і недолікив вважаю для себе таку решітку більш прийнятним варіантом ніж звичайні ФЕМи.

Зображення WhatsApp, дата_ 2024-06-08 о 14.22.56_940802b9.jpg1840401700_WhatsApp_2024-05-1816_50.27_70647e22.thumb.jpg.9779c7d28dc66d717041686754a36089.jpg

Змінено користувачем Perforator21
  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

UPD: Автівки у мене всі досить легкі (найважча 1800 кг сухої ваги по паспорту) но за несучу здатність плитки особливо хвилюватися не варто. З агротехнікою набагато більше ньюансів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...