Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шукаю фахівців з монтажу сонячних панелей на дах будинку

ІгорГоня

Рекомендовані повідомлення

Шукаю фахівців, які зможуть змонтувати сонячні панелі на даху двоповерхового будинку у Вишгородському районі Київщини. Цикавіть саме монтаж панелей на дах, комутація та доведення кабелів до місця підключення до інвертора. Інвертор з АКБ вже інстальовані і працюють, також вже закуплені панелі. Немає систем кріплення, кабеля та фахівців.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та чого, раньше була ціна 100$ за встановлення кіловату панелей, зараз мабудь ще більше
тож таки заробляють
звісно якщо там 2 панелькі, то ніхто не поїде...
Але я ще пару місяців тому чув що хлопці розписані до листопада...

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, ІгорГоня сказал:

Немає систем кріплення, кабеля та фахівців.

Как в том анекдоте, нет сырья и кадров...))

Многие конторы не хотят ставить стороннее оборудование.

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, Фрай сказав:

Важке у вас завдання, люди заробляють на матеріалах більше ніж на монтажі.

Та я не проти коли люди заробляють. Аби легально. А завдання так, складне. Попит створив умови, при яких виконавці навіть не розглядають надання послуги з монтажу панелей. В них достатньо запитів на СЕС під ключ, коли і на матеріалах, і на монтажі можна заробити. Але я все ж намагаюсь знайти. Хоча вже думаю, чи не придбати мотузку, зажим, систему та не полізти на дах самостійно))) Але окрім того, що трохи сцикотно, так ще й в одного ніяк не вийде зробити роботу. Ну може профіль понакручувати получиться, а ось витягувати та кантувати 25 кг габаритні панелі по кровлі то вже нереально в одного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Vikingua сказав:

та чого, раньше була ціна 100$ за встановлення кіловату панелей, зараз мабудь ще більше
тож таки заробляють
звісно якщо там 2 панелькі, то ніхто не поїде...
Але я ще пару місяців тому чув що хлопці розписані до листопада...

Панелей не дві)) Їх буде 9 штук. Але 100 за кіловат це така дуже приблизна цифра. Вони кажуть 100 за квт, але мінмально 800, ось і все. Тото все що менше 8 квт - дорожче. Це тільки робота. Сюди додають ще матеріали, звісно зі своєю маржею і дехто особливо жадний додає ще й доставку - 100 баксів. Тобто за таку роботу просять приблизно 1500. Але ж і це ще не все. Бо зіткнувся з проблемою самої комунікації. Обіцяють надіслати розрахунки або додаткову інформацію і все, можно чекати вічність. Типу ти ж клієнт, то ти за нами ще побігай, повмовляй на тобі заробити))) А ще є персонажі, які кажуть, все ок, давайте зустрінемось і ви нам дасьте гроші на матеріали в розміри 460 баксів, а ми вам розписку і скріншот з дії)) Уявляю, скільки людей в такий нехитрий спосіб віддали гроші незнайомим людям і більше ніколи їх не побачать... То да, як сказав Фрай, знайти виконавців на таку роботу  - важке завдання. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, S_Vladimir_79 сказав:

Який кут нахилу покрівлі і з якого саме вона матеріалу?

кут нахилу приблизно 35 градусів, металочерепиця

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колись у 90-х був бум на масаж і помічник мого моториста з 3-го таксопарку перекваліфикувався у масажисти.

Гроші то він заробляв непогані, але масажист з нього був такий самий як і моторист. ))

А це зустрів електрика з свого ЖЕКу, він тепер фахівець по монтажу СЕС і теж такий же самий виконавець як був тоді при ЖЕКу.

При всьому при тому працювати все одно нема кому, домовляйтесь з різними і чекайте, хто перший приїде того і тапки. Інакше будете чекати до нових віників.

я своїм давав завдання ставити додаткові кріплення/розпорки на каркас панелів, звісно за додаткову плату, змусив свердлити отвори під кріплення, а не просто вкручувати як саморіз, кут нахилу даху 17 градусів, але все одно конструкція просіла донизу і це помітно, вітри ж які були.

А у вас дах 35 градусів то треба буде бути дуже уважним як і куди будуть кріпити.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...