Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вид обмеження "Зона надзвичайної екологічної ситуації"

VolodymyrVR

Рекомендовані повідомлення

Привіт!

Знаходив на форумі пару аналогічних запитань, але вони без відповіді. Писав в приватні повідомлення автору однієї теми, але він не відповідає нічого півтора тижня. То ж вирішив запитати знову.

Є ділянка. По ній держгеокадастр показує вид обмеження "Зона надзвичайної екологічної ситуації". Першим що я зробив, це запитав у продавця про це. Продавець каже, що не знає про що мова. Далі, пройшовши певний квест, я написав звернення в держгеокадастр з проханням дати роз'яснення що це таке на конкретній ділянці. Прийшла відповідь, що впродовж місяця вони надішлють мені відповідь. Впродовж блядь місяця.

Сусідні ділянки збудовані. Перевіряв ділянки навкруги щодо обмежень, по ним таких обмежень немає.

Скажіть, будь-ласка, чим може бути обумовлене таке обмеження (з урахуванням того, що навкруги все "чисто")? Якщо придбати ділянку з ним чи великі ризики того, що це обмеження стане поперек горла і від нього не можна буде позбутися? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, VolodymyrVR сказал:

чим може бути обумовлене таке обмеження

А кто его знает.

4 минуты назад, VolodymyrVR сказал:

Якщо придбати ділянку з ним чи великі ризики того, що це обмеження стане поперек горла і від нього не можна буде позбутися? 

Тоже самое.

Копайте держгеокадастр.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, DimaF сказав:

Копайте держгеокадастр.

А що саме копати? В сенсі питати в них за це обмеження (що я вже зробив, але місяць треба чекати) чи може є якісь послуги в них (нехай за гроші), де б можна було отримати більш детальну інформацію типу чого воно так і що з тим можна зробити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, VolodymyrVR сказав:

А що саме копати? В сенсі питати в них за це обмеження (що я вже зробив, але місяць треба чекати) чи може є якісь послуги в них (нехай за гроші), де б можна було отримати більш детальну інформацію типу чого воно так і що з тим можна зробити?

Понять что за обмеження и на что они - нельзя строить, или нельзя строить высотки. Типа такого. Но тут только через геокадастр 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас поряд пару років тому "раптово" на ділянки 01.02 ввели ось таку заборону і потім "раптово" включили їх на національного парку, і на цих ділянках можна зараз  поставити стул, стіл і палатку((

Як я зрозуміла, це обмеження було накладено превентивно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

02.09.2024 в 16:45, irina1969 сказав:

і на цих ділянках можна зараз  поставити стул, стіл і палатку((

Сумно. А якщо на ділянці вже щось побудоване, то на таку ділянку вже не можуть накласти подібного роду заборону?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, VolodymyrVR сказав:

Сумно. А якщо на ділянці вже щось побудоване, то на таку ділянку вже не можуть накласти подібного роду заборону?

Не підскажу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, VolodymyrVR сказал:

Сумно. А якщо на ділянці вже щось побудоване, то на таку ділянку вже не можуть накласти подібного роду заборону?

Постройки зарегистрированы!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, DimaF сказав:

Постройки зарегистрированы!?

Якщо ні, то наслідки наче зрозумілі.

Але якщо ви ставите таке запитання, то ймовірно ви хочете сказати, що якщо будівлі зареєстровані, то перевести землі в "парк" наврядчи вдасться? Хоча в нашій чудовій державі все можливо. 🙂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, VolodymyrVR сказал:

Хоча в нашій чудовій державі все можливо. 

Ага)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...