Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть визначитись з вент. каналами

AndryG

Рекомендовані повідомлення

Будинок 80 квадратів, 4 людини, котел газовий "вивід через стіну" в бойлерні. Ванна кімната і бойлера через стіну. Коробка зроблена без вентиляції в принципі. 

Планую зробити канал з кухні, другий з ванної кімнаті. В кімнатах припливні клапани.

Ще не розбирався детально з вентиляцією, а зараз припекло, поки дах перекривають, розібратися з виходом вентиляції.

Мені вистачить два канали (кухня +ванна/бойлерна) і фанова труба чи з бойлерної з котлом треба окремий канал, щоб газовики не вимагали тягнути ззовні окрему вентиляцію?

На гребні даху буде збірний короб з каналами висотою 50см. Всередину ставимо 150 мет. труби і простір забиваємо ватою? Фанову вивести крізь загальний "ковпак" на 10см вище.

Підкажіть, будь ласка, як воно робиться, бо часу вже нема читати тиждень, а на швидку руку тільки продали і лізуть з школу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я колись також мучався.. в результаті зробив в тех приміщеннях, санвузлі та кухні. 

На даху поставив проходки "вільпе" та під'єднав їх до вентрешіток у стелі гофрами 125 мм.. Виходів "вільпе" 3 шт, вентканалів - 4. Вийшло дешево та просто (під'єднував самостійно).

Будинок 109м.

В іншому будинку трохи більшої площини від забудовника лише два вентканали у санвузлах з виходами вільпе - мені трохи не вистачає.

 

Змінено користувачем sly
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.09.2024 в 16:07, AndryG сказал:

Мені вистачить два канали (кухня +ванна/бойлерна) і фанова труба чи з бойлерної з котлом треба окремий канал, щоб газовики не вимагали тягнути ззовні окрему вентиляцію?

З приміщення з газовим коплом обов'язкова повинна бути витяжка. І, наскільки я розумію, вона повинна бути лише для цього приміщення. 

я б на Вашому місці знайшов місцевого пічника та попитав би у нього. Перед подачею документів в газове господарство, а потім ще раз перед пуском газу пічник повинен приїхати та скласти акт про стан димоходів, без цієї бумажки документи не приймуть. До мене коли пічник приїжджав, то він лазив дивився на ті димоходи, де починаються та куди виводять.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, andry07 сказав:

З приміщення з газовим коплом обов'язкова повинна бути витяжка. І, наскільки я розумію, вона повинна бути лише для цього приміщення. 

я б на Вашому місці знайшов місцевого пічника та попитав би у нього. Перед подачею документів в газове господарство, а потім ще раз перед пуском газу пічник повинен приїхати та скласти акт про стан димоходів, без цієї бумажки документи не приймуть. До мене коли пічник приїжджав, то він лазив дивився на ті димоходи, де починаються та куди виводять.

Значить зупинимось на трьох каналах по 150 і фанова труба. Питання, чим її вивести.
Хлопці-виконавці зараз почнуть розказувати, що треба все вести сірою каналізацією...

Знайшов ще таку тему на форумі. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.09.2024 в 16:07, AndryG сказал:

фанова труба

Если дом в 1 этаж, то фанова не нужна.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, DimaF сказав:

Если дом в 1 этаж, то фанова не нужна.

Як я начитався, то фанова потрібна для вентиляції септика, щоб там мікробам краще жилося.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, AndryG сказал:

щоб там мікробам краще жилося.

Вы лучше не за здоровье микробов беспокойтесь, а про вентиляцию для себя))

Кухня, санузел, топочная - маст хев)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі в планах намутити з вентиляцією серйозно. Квартира навчила, що це зовсім не остаточне питання комфорту.
Хочу в житлових кімнатах зробити приточні клапани в стінах з відаленим керуванням + датчики CO2. Як дома нікого нема, то закриваємо притік до мінімуму і не витрачаємо тепло.
Була думка про два витяжні канали: кухня і ванна кімната+топочна. Та вчасно згадав, як тут на флорумі писали, що газовики змусили вішати бляшанку за вікно.

На даху короб хлопці взялися зробити, що дах перекривають. Залишилось пропиляти плити перекриття і прокласти утеплені канали. З чм, я так розумію, теж буде возні багато через конденсат.

Про дірки в перекриттях. Три дірки в перекриттях і п'ять в стінах - алмазних справ майстри виставляють цінник, що можна самому дриль купляти з коронкою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, AndryG сказал:

фанова труба

Я фанову трубу повернув на горищі і вивів в сторону через глуху стіну. Плюс з септика ще вентиляція окремо виведена. Бактерії живуть, на жаліються.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, AndryG сказал:

Хочу в житлових кімнатах зробити приточні клапани в стінах з відаленим керуванням + датчики CO2

я коли будував, так само фантазував. В кожній кімнаті заклав проводку під рекуператори. Через 3 роки, коли згадав про свої фанатазії, зрозумів, що воно абсолютно не критично.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, AndryG сказав:

в планах намутити з вентиляцією серйозно.

Серйозно це коли є якась централізована ПВУ - приток в спальні/вітальні/дитячі і витяжка з "грязних/технічних" приміщень. А ось ці всі "рекуператори" в стіну то, як на мене, до одного місця, або максимум на однокімнатну квартиру, але точно не на цілий будинок.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

02.09.2024 в 18:26, sly сказав:

я коли будував, так само фантазував. В кожній кімнаті заклав проводку під рекуператори. Через 3 роки, коли згадав про свої фанатазії, зрозумів, що воно абсолютно не критично.

Заклав виту пару до місць приточних клапанів, бо зараз відсутність нормального притоку повітря у квартирі саме критична хрінь. Хай краще вони лежать і не знадобляться, ніж навпаки.

Сьогодні обговорювали канали з майстром. Зійшлись на 4 канали по 150 квадратом в коробі 500х500 на гребні даху висотою 500. Питання стало "яка флюгарка"? Варіанти від простого купола до якихось наворотів з жалюзями. Хз, що і вибрати. Мені головне, щоб працювало нормально.

А ще запропонував зробити лаз на дах.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...