Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи використовувати водопідготовку для вуличної води

Domikv

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть чи варто робити вуличну воду (декілька кранів по периметру будинку) через систему водопідготовки (типу ecosoft)? Вода для миття машини, щось полити, руки помити, басейн дитячий набрати, можливо крапельний чи автополив буде. 

Боюся буде великий розхід фільтра і частий зкид сольоної води. Монтажна організація радить все виводити через водопідготовку, у сусідів вулична вода без очистки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Domikv сказав:

Підкажіть чи варто робити вуличну воду (декілька кранів по периметру будинку) через систему водопідготовки (типу ecosoft)? Вода для миття машини, щось полити, руки помити, басейн дитячий набрати, можливо крапельний чи автополив буде. 

Боюся буде великий розхід фільтра і частий зкид сольоної води. Монтажна організація радить все виводити через водопідготовку, у сусідів вулична вода без очистки.

Монтажна організація у вас просто молодці)) мабуть рослини ваші загинуть чи пару кранів раз в 7 років змінить прийдеться без очистки))

Я би ще добавив УФ лампу . Без неї на вулиці ніяк

А от після очистки води рослини точно недоотримають всього корисного..

А ви завжди на сусідів дивитесь?

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, МаТраС сказал:

Монтажна організація у вас просто молодці)) мабуть рослини ваші загинуть чи пару кранів раз в 7 років змінить прийдеться без очистки))

Я би ще добавив УФ лампу . Без неї на вулиці ніяк

А от після очистки води рослини точно недоотримають всього корисного..

А ви завжди на сусідів дивитесь?

Так у сусідів якраз без очистки. Багато хто пише, що форсунки автополиву забиваються і можуть бути проблеми з мийкою високого тиску типу керхер. Не знаю тому і питаю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Domikv сказав:

Так у сусідів якраз без очистки. Багато хто пише, що форсунки автополиву забиваються і можуть бути проблеми з мийкою високого тиску типу керхер. Не знаю тому і питаю

То пора***те витрати на засипку, сіль,викачку ями і почистити ті ваші речі. 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Domikv сказал:

Так у сусідів якраз без очистки. Багато хто пише, що форсунки автополиву забиваються і можуть бути проблеми з мийкою високого тиску типу керхер. Не знаю тому і питаю

Если можете себе позволить, то ставьте, что за вопрос?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, DimaF сказав:

Если можете себе позволить, то ставьте, что за вопрос?

мабуть питання, що подумають сусіди))
 спочатку берем спеців: лівих штукатурів,потім монтажників...а потім в останній момент біжим на форум совітуватись по косякам і остальному)
в мене особисто є товариші:  штукатури і маляри профі. працюють по диз. проектах , перфекціоністи. як розповідають, то диву даюсь з їхнього терпіння. але ж ціна то на 20% вища ***а і середньоринкової сайта Флеша)) а в нас ,як завжди: спасіте,помогіте, дайте бесплатну пораду,як розрулити.. починається :)

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Domikv сказав:

Так у сусідів якраз без очистки. Багато хто пише, що форсунки автополиву забиваються і можуть бути проблеми з мийкою високого тиску типу керхер. Не знаю тому і питаю

У мене також без фільтрів вулична вода, бо нема ніякого сенсу...форсунки на полив чистити треба по любому, забивається і зовні також, для бассейну це також не критично бо всеодно іде +ше і хімія, керхер??? Ну так у Вас же не автомийка)) у мене головною проблемою  води було залізо, так от на тротуарці нема від нього слідів, хоч вона у мене світла...єдине, що думаю поставити то фільтр грубої очистки і все на цьому

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене і в будинку стоїть лише  фільтр грубого очищення. Але така вода, все в нормі, включно з залізом. Тільки жорстка. І то лійку душа можу занурити раз в півроку в розчин якоїсь хімії, щоб пробити забиті отвори. А на вулиці взагалі цього не відчуваю. Форсунки автополиву, вперше, чистили років через 5 після встановлення і лише тому, що одну треба було змінити. Дивлюсь, що зараз будівельники все "професійніше" становляться. "Професійно" вимагають більше грошей з недосвідчених забудовників. Але все не можна знати та вивчити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, allanek сказав:

В мене і в будинку стоїть лише  фільтр грубого очищення. Але така вода, все в нормі, включно з залізом. Тільки жорстка. І то лійку душа можу занурити раз в півроку в розчин якоїсь хімії, щоб пробити забиті отвори. А на вулиці взагалі цього не відчуваю. Форсунки автополиву, вперше, чистили років через 5 після встановлення і лише тому, що одну треба було змінити. Дивлюсь, що зараз будівельники все "професійніше" становляться. "Професійно" вимагають більше грошей з недосвідчених забудовників. Але все не можна знати та вивчити.

хімія та називається - лимонна кислота. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, allanek сказав:

.Дивлюсь, що зараз будівельники все "професійніше" становляться. "Професійно" вимагають більше грошей з недосвідчених забудовників. Але все не можна знати та вивчити.

Водопідготовка для вуличної води то літня  " обов"язкова' опція, зимові - тепла/електрична водосточка та ганок🤣

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, МаТраС сказав:

хімія та називається - лимонна кислота.

З нею я чайник кип'ячу, кавамашину тільки зі спеціалізованою хімією

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, allanek сказав:

З нею я чайник кип'ячу, кавамашину тільки зі спеціалізованою хімією

я навіть унітаз обробляю нею. тільки розвожу попередньо в теплій воді і висушую унітаз по максимуму. емаль не деформується. самий кращий спосіб

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 хвилини тому, allanek сказав:

Дивлюсь, що зараз будівельники все "професійніше" становляться. "Професійно" вимагають більше грошей з недосвідчених забудовників. Але все не можна знати та вивчити.

тож я не дарма посовітував ще УФ лампу поставити))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Domikv сказав:

Вода для миття машини

Першу автівку в будинку я мив зі скважини (потім перед продажем довелося полірнути), другу - з міського водопроводу після фільтра грубої очистки (змін порівняно зі станом з салону не помітно).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, vadimv сказав:

Першу автівку в будинку я мив зі скважини (потім перед продажем довелося полірнути), другу - з міського водопроводу після фільтра грубої очистки (змін порівняно зі станом з салону не помітно).

в міського є норма до 7 жорсткості. якщо краплі на склі та лфп,то дуже сильно видно.

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, МаТраС сказал:

мабуть питання, що подумають сусіди))
 спочатку берем спеців: лівих штукатурів,потім монтажників...а потім в останній момент біжим на форум совітуватись по косякам і остальному)
в мене особисто є товариші:  штукатури і маляри профі. працюють по диз. проектах , перфекціоністи. як розповідають, то диву даюсь з їхнього терпіння. але ж ціна то на 20% вища ***а і середньоринкової сайта Флеша)) а в нас ,як завжди: спасіте,помогіте, дайте бесплатну пораду,як розрулити.. починається :)

Вибачте, про яких лівих штукатурів і монтажників мова?

Виходячи з Вашої відповіді форум не для того, щоб порадитись, а для сарказму та знущань? Невже хтось змушує відповідати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, Domikv сказав:

Боюся буде великий розхід фільтра і частий зкид сольоної води. Монтажна організація радить все виводити через водопідготовку, у сусідів вулична вода без очистки.

Шліть монтажну організацію в сад і робіть так як вам зручно. Мене також переконували при встановленні, та зробив на полив і альтанку без очищеної бо повна дурня поливати все тією «мертвою» водою, а мити машину то канєшна, тільки з осмоса інакше машині гаплик. image.gif.9850637e931109e08fd81f5161f69249.gif
 

Доречі, купив давно непогану мийку, краще керхера і не користуюсь, мені шкода поливати двір хімією, а без неї ця мийка шеляга не варта, не змиває.

набагато зручніше шлангом з пістолета, збиває грязюку, а не лако-фарбове покриття.

та то таке, кожному своє, а от регенерація у вас буде все одно за одним з двох показників - або обʼєм спожитого або час тому басейн можете набирати і очищеною

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Domikv сказав:

Вибачте, про яких лівих штукатурів і монтажників мова?

Виходячи з Вашої відповіді форум не для того, щоб порадитись, а для сарказму та знущань? Невже хтось змушує відповідати.

Я Вам дав відповідь н всі питання. Хоч і в доситьспецифічній формі) про штукатурів пам ятаємо. Проїхали

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

а мити машину то канєшна, тільки з осмоса інакше машині гаплик. image.gif.9850637e931109e08fd81f5161f69249.gif

Ну не гаплик канєшна, но у пацанів, які машину підкрашували і полірували були питання "шо це ви з машиною таке робили, що її нічим не відмиєш?"

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, Domikv сказал:

Підкажіть чи варто робити вуличну воду (декілька кранів по периметру будинку) через систему водопідготовки (типу ecosoft)....

Якщо є технічна можливість, підведіть два крани до лінії "вулиця", до та після водоочистки.

Тоді у Вас буде вибір. 

А щоб розуміти критичність "технічної" води, треба дивитись аналіз.

"Проект" у вкладенні🙂

 

IMG_20240825_235744.jpg

Змінено користувачем AleksZm
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, AleksZm сказав:

Якщо є технічна можливість, підведіть два крани до лінії "вулиця", до та після водоочистки.

Тоді у Вас буде вибір. 

А щоб розуміти критичність "технічної" води, треба дивитись аналіз.

"Проект" у вкладенні🙂

 

IMG_20240825_235744.jpg

Варік звичайно.5 кранів то не гроші.  Але тс ,коли купить солі по 600 грн кучу разів і засипки на 20 000. +за сервіс заплатить 4100. ,тоипроект на цьому закриється)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...