Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Торцовка DeWalt DWS773

paleksa

Рекомендовані повідомлення

10500 грн. Продам торцовку в ідеальному стані. Гарантія 2 роки із 3-х. Купувалась у Києві для певних потреб, потреби не актуальні на сьогодні  Всі документи в наявності. 0678577750

 

Змінено користувачем paleksa
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотів придбати, шкодую, що змарнував час на поїздку. (

Пʼяний дядько, несе якусь пургу, зробив тестовий пропил, а він кривий хоча шкала на нулі, я хз чи то дефект, чи то наслідки удару і чи можливе калібрування?

Я не фахівець, а він на жодне питання не може відповісти і лише заболтує про дівольт номер один у світі і що я не привіз коньяку. 

Виник ще один сумнів, але то вже мої здогадки, вирішив не звʼязуватись

Змінено користувачем Фрай
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб не бути треплом, приїздіть із фахівцем, якщо щось не так, заберете бескоштовно, якщо все гут, платите двійну ціну. ( Звичайно все перевірим на сервісі )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дядьку, той стопор фіксує кут нахилу пильного диска, але ми з вами ставили у крайнє положення, шкала показувала, що стоїть вертикально, а пропил всеодно не 90°.

ви мені показували на гвинти калібрування горизонтальні і весь час намагались відволікти від суті, чесно кажучи задовбали разом з своєю собачкою, вуха вʼяли від порожнього бла-бла, з одного боку ви, а з другого весь час лізе собачка з брудними лапами.

Я люблю собак, пробачив їй забруднені штани, але погано відношусь до, мʼяко кажучи, людей напідпитку, коли вони нездатні робити те за що беруться.

Підсумувавши побачене вирішив відмовитись від покупки і що продаж не відбувся то цілком ваша провина.

Давайте краще не заглиблюватись у це питання, не ставлю на меті перехід на особистості, проїхали.

І ще порада, краще кажіть покупцям мапєд нє мой, тоді до вас не буде зайвих запитань.

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

приїздіть із фахівцем, якщо щось не так, заберете бескоштовно, якщо все гут, платите двійну ціну. ( Звичайно все перевірим на сервісі )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дивно, що кривий. Торцовки девольта дуже якісні. Післі метабо - небо і земля. Але якщо збили - то відкалібрувати не проблема, але якщо проблема з нахилом - потрібен інклінометр.

Але саме цю брати небагати сенсу - диск всього 216мм (саме такий в мене метабо, девольт з 305). Хоча ціна ну дуже гарна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • Dealer закрив темі
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...