Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ПДР. Хто правий.

andrey_ka

Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, tayatlas сказав:

Предупреждающий сигнал подается для информирования ДРУГИХ участников движения

А я десь писав, що сигнал подається САМОМУ СОБІ? :) Ви мову взагалі розумієте?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, normal сказал:

А я десь писав, що сигнал подається САМОМУ СОБІ? :) Ви мову взагалі розумієте?

  Ну а тогда к чему вы утверждали, что при движении по главной дороге вы можете НЕ информировать других участников движения об изменении направления своего движения на перекрестке ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точно не розумієте... Я навпаки топив, щоб вмикати поворотники:

7 годин тому, normal сказав:

в першому варіанті правий поворот не обов'язковий, але якщо включити, то помилкою не буде, у другому варіанті обов'язковий, отже краще вмикати лівий чи правий, а не думати чи рівно знак намалювали

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, tayatlas сказав:

Так вы правила дорожного движения прочитайте и тогда поймете, что в одних случаях включать надо ОБЯЗАТЕЛЬНО (!) для информирования ваших действий другим участникам дорожного движения, а в других - включать сигнал ЗАПРЕЩЕНО, если это может вводить их в заблуждение ! Я кстати приводил цитаты из ПДД. Но вы их видимо пропустили ? 

 

Та я то читав. 

І яким же чином , і про що я проінформую інших учасників ввімкнувши тут покажчик повороту ?

І якщо я їду з вимкненим покажчиком , то куди я можу ще їхати окрім як не по головній ?  

Який сенс у вмиканні покажчика у данному випадку ?

707.png.4a5fc6237bf917986df9d20b8c1b2756.png

44 хвилини тому, tayatlas сказав:

И скажите пожалуйста, на каком основании вы решили, что на РАЗНЫХ по конфигурации перекрестках сигналы должны включаться одинаково ? Вы же не едете на всех перекрестках всегда прямо (или всегда направо, или всегда налево... не суть) - то почему тогда вы считаете, что независимо от развязки вы всегда должны подавать одни и теже сигналы ?

Приведіть приклад , бо я не зрозумів хід вашої думки.

Змінено користувачем andrey_ka
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, andrey_ka сказал:

 

І якщо я їду з вимкненим покажчиком , то куди я можу ще їхати окрім як не по головній ?  

Який сенс у вмиканні покажчика у данному випадку ?

707.png.4a5fc6237bf917986df9d20b8c1b2756.png

 


    Ну на этой схеме я вижу два возможных направления движения: условно налево-прямо и условно направо-обратно. При этом в обоих случаях включение сигнала соответствующего поворота значительно облегчает едущим сзади водителям понимание ваших действий. Ведь если вы едете налево - скорее всего скорость вы снижать не будете, а если направо - скорость вы будете снижать значительно - и это, в свою очередь, помогает едущим сзади выбрать оптимальную безопасную дистанцию для каждого случая ! 

   В правилах нигде не прописано, что едущим по главной дороге разрешается НЕ включать поворотники. И как задняя машина должна угадать ход ваших мыслей ?

   

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, tayatlas сказав:

    Ну на этой схеме я вижу два возможных направления движения: условно налево-прямо и условно направо-обратно. При этом в обоих случаях включение сигнала соответствующего поворота значительно облегчает едущим сзади водителям понимание ваших действий. Ведь если вы едете налево - скорее всего скорость вы снижать не будете, а если направо - скорость вы будете снижать значительно - и это, в свою очередь, помогает едущим сзади выбрать оптимальную безопасную дистанцию для каждого случая ! 

  

Я ж ясно написав , я їду прямо , нікуди не звертаю , щвидкість не міняю , покажчики не вмикаю. Як я цим можу ввести в оману оточуючих мене водіїв? Як це може ускладнити їм життя на дорозі ?

37 хвилин тому, tayatlas сказав:

 В правилах нигде не прописано, что едущим по главной дороге разрешается НЕ включать поворотники. И как задняя машина должна угадать ход ваших мыслей ?

Водій позадуїдучої автівки не повинен гадати про хід моїх думок , він не Ванга. Він керується , що моя автівка йому показує стоп-сигналами та поворотниками , все.

У цьому випадку , це вигин дороги , тут немає повороту ,  мається на увазі  чіткого повороту. І достеменно  незрозуміло , коли водій починає поворот і коли закінчує. Тому тут немає ніякого сенсу вмикати покажчик повороту.

Спробуйте пояснити навіщо зробили дві конфігурації табличок , як на малюнку 2 та 3 ?

За вашою логікою повинна бути лише одна табличка , як на малюнку 2

4572.png.466809b147def2f08452a02fab62e7cb.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, tayatlas сказав:

В правилах нигде не прописано, что едущим по главной дороге разрешается НЕ включать поворотники.

Точно ?

А якщо ви вї'жджаєте на перехресття з круговим рухом і при тому стоїть знак , що круговий рух це головна ?

Якщо взяти та скласти чотири таблички з малюнку 3 , що ми побачимо , правильно перехресття з круговим рухом де круг головна.

Ви коли їдете по такому колу також вмикаєте покажчик повороту,  чи тільки тоді коли з'їжджаєте з нього ?

 

1042.png.79cf0b1d8716e669fb71b41165cbb64a.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, andrey_ka сказав:

Ви коли їдете по такому колу також вмикаєте покажчик повороту

Так, лівий

23 хвилини тому, andrey_ka сказав:

коли з'їжджаєте з нього ?

Так, правий

Трохи підбішують ті, хо їздить по колу без ввімкненого поворотника - невідомо, куди він їде, доводиться чекати, доки він зовсім з'їде з кола.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, vadimv сказав:

Так, лівий

В цьому немає сенсу ІМХО.

Ось тут почитайте , тут вже не тільки просто роз'яснення , а і судові рішення , що це помилка.

zaxid.net/povorotnik_na_perehresti_z_krugovim_ruhom_yakiy_i_koli_potribno_vmikati_n1533514

24 хвилини тому, vadimv сказав:

Трохи підбішують ті, хо їздить по колу без ввімкненого поворотника - невідомо, куди він їде, доводиться чекати, доки він зовсім з'їде з кола.

І куди вони можуть їхати  , окрім як по колу ?

Ви ж коли їдете по головній , прямо , нічого не вмикаєте , а тут просто головна замкнена в коло.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, vadimv сказал:

ті, хо їздить по колу без ввімкненого поворотника - невідомо, куди він їде, доводиться чекати, доки він зовсім з'їде з кола.

Як це - невідомо? Якщо він показує лівий поворот, то він хоче з'їхати на внутрішню смугу кола, якщо правий - то на зовнішню, чи з'їхати з кола зовсім. якщо ничого не показує, то він хоче далі їхати по колу. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...