Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ПДР. Хто правий.

andrey_ka

Рекомендовані повідомлення

6 годин тому, andrey_ka сказав:

З лівої смуги повертати праворуч заборонено пунктом 10,4.

:pozor: А дочитати пункт до кінця? Крім випадків, коли напрямок руху визначено дорожніми знаками.

Цитата

З правої смуги "прямо" вам не можна , це забороняє знак  "дозволений напрямок руху по смугах".

5.16 «Напрямки руху по смугах» потрібно застосовувати для зазначення кількості смуг і дозволених напрямків руху кожною з них на перехресті, тобто по проїзній частині. Виїзду за її межі ніщо не перешкоджає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, andrey_ka сказав:

Чому відхилення дороги від прямої на 90° це поворот , а відхилення скажімо  на 1° ні ?

Тому, що на перехресті не може бути 1° 😉 Ці кути нормовані, як і радіус кривої в плані на трасі. Не потрібно тягнути для пояснень неіснуючі речі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, andrey_ka сказав:

Може все таки ми повинні керуватись не своїми власними визначеннями  а тим , що нам показують знаки ?

Та і я ж про це: якщо на знаку пряма лінія, то це не поворот, а якщо щось інше типу вигину 1% то в суді вже можна довести, що не вмикав поворотник, бо та лінія схожа на пряму, а ви вперто вважаєте, що знак "Напрямок головної дороги" вказує на рух прямо, але ж він навпаки ставиться коли вона повертає і показує схему перехрестя з потрібними поворотами, при прямій головній той знак ніколи непотрібен

1 годину тому, andrey_ka сказав:

Поїхавши з правої смуги ліворуч (як ви кажете прямо) цим самим ви порушите дію знаку  "дозволений напрямок руху по смугах"

Я ж написав "з другорядної", тобто коли ви їдете по головній у лівій смузі (синій) останній і без поворотника і вважаєте, що там прямо неможна, то я давши вам дорогу на 1-му повороті (перехрещенні проїзних частин) вже спокійно можу випереджати вас на 2-му повороті рухаючись прямо (червоний) і ви зобов'язані не тільки вмикати поворотник, а ще і вступити (бо на 2-му повороті я вже теж на головній), хоча на 1-му повороті був ще у другорядний (і світлофор може не працювати, або бути зеленим в той момент)

1.jpg

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, i.may сказав:

:pozor: А дочитати пункт до кінця? Крім випадків, коли напрямок руху визначено дорожніми знаками.

Стосовно цього я виклав питання постом вище , не буду повторюватись.

49 хвилин тому, i.may сказав:

5.16 «Напрямки руху по смугах» потрібно застосовувати для зазначення кількості смуг і дозволених напрямків руху кожною з них на перехресті, тобто по проїзній частині. Виїзду за її межі ніщо не перешкоджає.

Тобто зі смуги "прямо та праворуч" , я можу спокійно виїхати за її (смуги) межі ліворуч , правильно ?

53 хвилини тому, i.may сказав:

Тому, що на перехресті не може бути 1° 😉 Ці кути нормовані, як і радіус кривої в плані на трасі. Не потрібно тягнути для пояснень неіснуючі речі...

Я не питав за кути перехресть , мова йде про кут повороту. Який кут вважати вже поворотом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, normal сказав:

Та і я ж про це: якщо на знаку пряма лінія, то це не поворот, а якщо щось інше типу вигину 1% то в суді вже можна довести, що не вмикав поворотник, бо та лінія схожа на пряму, а ви вперто вважаєте, що знак "Напрямок головної дороги" вказує на рух прямо, але ж він навпаки ставиться коли вона повертає і показує схему перехрестя з потрібними поворотами, при прямій головній той знак ніколи непотрібен

Це не я вважаю , це знак 5.18 вважає. От він якраз вказує нам на дозволені повороти.  А табличка 7.18 взагалі не має відношення до поворотів. Вона нас лише інформує куди направлена головна дорога. І якщо в нас є занк 5,18 то на табличку що до поворотів зважати не слід. Адже знак 5.18 має пріорітет над табличкою , бо іменно він нам вказує куди можна їхати та куди повертати.

48 хвилин тому, normal сказав:

Я ж написав "з другорядної", тобто коли ви їдете по головній у лівій смузі (синій) останній і без поворотника і вважаєте, що там прямо неможна, то я давши вам дорогу на 1-му повороті (перехрещенні проїзних частин) вже спокійно можу випереджати вас на 2-му повороті рухаючись прямо (червоний) і ви зобов'язані не тільки вмикати поворотник, а ще і вступити (бо на 2-му повороті я вже теж на головній), хоча на 1-му повороті був ще у другорядний (і світлофор може не працювати, або бути зеленим в той момент)

Та невже? 

А як же ваше:

Цитата

На головній можна їхати у крайній правій полосі з ввімкненим поворотником направо і шукати потрібний заїзд, людина може не знати дорогу, у заїзді може бути затор і вона поїде до наступного, це не є порушенням, а от якщо водій з другорядної виїде на головну раніше ніж на головній закінчить маневр, то буде винен

Цитата

Якщо зелений теж на головній, то проїдуть одночасно, якщо зелений на другорядній, то буде чекати поки всі 100 автівок не проїдуть перехрестя

ПС.. В житті звичайно така ситуація може бути , хоч і не можу уявити себе на місці червоного авто. Як можна намагатись випередити синє авто , якщо воно  їде в ту саму смугу що і червоне (з точки зору червоного). І у випадку ДТП винний буде однозначно червоний , так як синій не порушив жодного правила ПДР.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, andrey_ka сказав:

Тобто зі смуги "прямо та праворуч" , я можу спокійно виїхати за її (смуги) межі ліворуч , правильно ?

Так, з крайнього лівого положення, якщо там тротуар, узбіччя, прилегла територія, і в'їзд туди не заборонений технічними засобами ОДР.

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, andrey_ka сказав:

Та невже? А як же ваше:

А де я помилився? Там два перехрестя (і два повороти), червоний повинен дати дорогу синьому тільки на першому перехресті, а потім може спокійно випереджати його по правій смузі, поки синій думає, що весь час рухався прямо... А насправді червоний нікуди не повертав

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, normal сказав:

А де я помилився? Там два перехрестя (і два повороти), червоний повинен дати дорогу синьому тільки на першому перехресті, а потім може спокійно випереджати його по правій смузі, поки синій думає, що весь час рухався прямо... А насправді червоний нікуди не повертав

Там одне перехресття! Можете якось довести , що там два перехресття опираючись на щось більш вагоме ніж ваше субєктивне твердження?

Але добре , навіть якщо ми натягнем сову на глобус і визнаєм що там два перехресття. Яким чином там можна зробити якесь випередження , якщо після того як синій автомобіль завершить лівий поворот він опиниться на одній смузі з червоним.

Перехресття там приблизно ось таке:

7.png.6246030aa0becf8bc5f4c4f77e1417d3.png

А автівки розташуються приблизно ось так:

6.png.58f5e8b6839b15d9e4bb10736b282cb2.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, i.may сказав:

Так, з крайнього лівого положення, якщо там тротуар, узбіччя, прилегла територія, і в'їзд туди не заборонений технічними засобами ОДР.

Забули про метеорит написати.

Цитата

 Що ви починаєте "а якщо метиорит"

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, andrey_ka сказав:

Можете якось довести , що там два перехресття

Візьміть рулетку і переміряйте, напевно там два Т-подібних перехрестя, але в любому випадку на першому перехресті вже починається головна дорога, як тільки синій в'їхав на перехрестя, значить зелений дав дорогу і може теж виїджати на головну, він не зобов'язаний чекати коли ви виїдете з перехрестя, так само як заїджають на кільце, не чакаючи коли всі автівки його покинуть. А ось при повороті праворуч ви зобов'язані пропустити автівки, що рухаються прямо. Так що тут тільки з другорядних можна не вмикати поворотники і рухатись прямо, а ось головна петляє...

1.jpg

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, normal сказав:

Візьміть рулетку і переміряйте, напевно там два Т-подібних перехрестя,

Це нісенітниця. Там достатньо подивитись на фото та знаки. Чому тоді знаки не відповідають конфігурації "перехресть"

ПС.. Ви доводете , а з рулеткою повинен бігати я?

9 годин тому, normal сказав:

але в любому випадку на першому перехресті вже починається головна дорога, як тільки синій в'їхав на перехрестя, значить зелений дав дорогу і може теж виїджати на головну, він не зобов'язаний чекати коли ви виїдете з перехрестя, так само як заїджають на кільце, не чакаючи коли всі автівки його покинуть.

Ви вже втрачаєте зв`язок з логікою. Який зелений? Хто дав дорогу? Ви що вже світлофори увімкнули?

То ви твердите , що доки всі 100 автівок не покинуть перехрестя з другорядної не можна починати рух. Тепер , що не зобов`язаний. Нвіщось приплели круговий рух. Яке перше перехрестя , де тоді друге починається ? Чому тоді перед другим немає ніяких знаків? 

Ну брєд жеш !

9 годин тому, normal сказав:

А ось при повороті праворуч ви зобов'язані пропустити автівки, що рухаються прямо. Так що тут тільки з другорядних можна не вмикати поворотники і рухатись прямо, а ось головна петляє...

Як синій може когось пропустити , якщо він в одній смузі з червоним ? Ви що на попередній пост очі закрили, там же ясно видно. Щоб когось там пропустити синьому взагалі не треба тоді ви`їжджати на перехрестя.

8.png.9ea8b0ddfef9bdacde745a3ac3cefdc2.png

Ви ПДР взагалі читали?

Навіть якщо припустити що синій з червоним опинились на перехресті паралельно один одному у різних смугах. При повороті праворуч я фізично не повинен знаходитись у лівій смузі та ще й когось там пропускати , я не маю права з лівої смуги повертати праворуч.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, andrey_ka сказав:

Який зелений? Хто дав дорогу? Ви що вже світлофори увімкнули?

То я просто на моніторі не розгледів червоно-зелений віттінок вашого авто, ось реальний маштаб з рулеткою на гугл-карті

1.jpg

Тепер дивимось: 16.11. На перехресті нерівнозначних доріг водій транспортного засобу, що рухається по другорядній дорозі, повинен дати дорогу транспортним засобам, які наближаються до даного перехрещення проїзних частин по головній дорозі, незалежно від напрямку їх подальшого руху

Це означає, що червоний на 1-му перехресті чекає коли синій наближається від 8-го перехрещення до 5-го, а коли вже почав віддалятися від 5-го до 4-го, то червоний може виїджати на головну і рухатись по ній випереджаючи синього

3 години тому, andrey_ka сказав:

я не маю права з лівої смуги повертати праворуч

На 1-му перехресті так, але ж на 2-му знак напрямок руху по смугам наче ж дозволяє синьому їхати прямо і направо? В любому випадку на 1-му перехресті спочатку проїджає синій, далі обидва рухаються 50м по головній, а на 2-му перехресті спочатку проїджають зустрічні по головній, потім червоний, опісля синій. І тільки червоний не вмикає поворотники, всі інші повинні крутити кермом і вмикати

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, andrey_ka сказав:

Забули про метеорит написати.

Чергова недолугість...

"Метеорит" -  це щось неіснуюче, або притягнуте за вуха з іншої опери.

Якщо вам текст зі словом "якщо" незрозумілий, то це ваші проблеми.
Огородження, наприклад, не метеорит, а ТЗОДР, і виїзд з ПЧ ліворуч унеможливлює.
Якщо рухатись тільки по стрілкам, як у ваших ПДР, то придорожня інфраструктура швидко загнеться... 

 

5.16.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, normal сказав:

На 1-му перехресті так, але ж на 2-му знак напрямок руху по смугам наче ж дозволяє синьому їхати прямо і направо? В любому випадку на 1-му перехресті спочатку проїджає синій, далі обидва рухаються 50м по головній, а на 2-му перехресті спочатку проїджають зустрічні по головній, потім червоний, опісля синій. І тільки червоний не вмикає поворотники, всі інші повинні крутити кермом і вмикати

Нє , там історія була зовсім інша і починалась вона з питання:

А чому на першому так ?

Адже це перше перехрестя т-подібне і там руху прямо взагалі немає. І знак 5.18 з якогось переляку поставили неправильний , і табличка не в тему , мабуть дорожники помилились. Мав би стояти знак : з лівої смуги тільки ліворуч , з правої ліворуч , праворуч. Ну да бог з ним якось воно буде. З горем наполовину синій якось проїжджає перше перехрестя, і тут неочікувано на сусідній смузі біля нього прилаштовується червоний автомобіль. Тепер підїжджають вони до другого перехрестя , крутять головами але жодного знака не бачать. А далі синьому потрібно праворуч , але він як законослухняний громадянин знає , що з лівої ...  (але думає яка до біса ліва тут же на другому перехресті знаків немає , розмітки немає)  і щоб не потрапити в ДТП їде прямо. Хотів звичайно зупинитись та зачекати пропустити червоного увімкнути правий покажчик та вже якось повернути , якраз і поліцаїв ніде не видно. Але ж блін , за червоним вже вистроїлись цих самих 100 автівок  які треба пропускати. І думає : "ну нафіг поїду краще прямо. Але тут знову халепа , дві смуги сходяться в одну. Тут вже йому терпець вривається і він викликає : поліцію , дорожню службу , швидку (про всяк випадок) та починає розбиратись який же дебіл планував це перехрестя та розставляв на ньому знаки. Та коли всі ці служби приїхали то швидко йому пояснили:  що це одне перехрестя , що всі знаки які треба стоять там де треба. Забрали посвідчення водія та відправили на переатестацію.    

                                               (The end)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, i.may сказав:

або притягнуте за вуха з іншої опери.

Во , во , це іменно те що ви зробили стосовно цього перехрестя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, andrey_ka сказав:

це іменно те що ви зробили стосовно цього перехрестя

Яка бздура :pozor: Плутанина в показах(с) 😁
Хоч пам'ятаєте що поставили питання до правила застосування знаку 5.16!? 😉
Відповідь може бути тільки загальна, вона і надана. Якого "цього перехрестя"??? Що притягнуто за вуха???

Безымянный.png

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, i.may сказав:

Яка бздура :pozor: Плутанина в показах(с) 😁
Хоч пам'ятаєте що поставили питання до правила застосування знаку 5.16!? 😉
Відповідь може бути тільки загальна, вона і надана. Якого "цього перехрестя"??? Що притягнуто за вуха???

Не гарячкуйте.

А ну процитуйте моє питання стосовно знаку 5.16 , бо я щось не знаходжу.

Може я щось не так зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, andrey_ka сказав:

щось не знаходжу

Феєрично!

Два останні рядки - це скрін власне питання і вище - текст до якого воно поставлене. 
Ви до кінця повідомлення не дочитуєте? 😉 У вас кваліфікації для хейту явно бракує, перестає бути цікавим...

Безымянный.png

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, i.may сказав:

Фаєрично!

Два останні рядки - це скрін питання. 😉

Може це ви не так зрозуміли ? 

Давайте ще раз , це саме питання тільки вже в картинках. Ось так з правої смуги я можу поїхати за зеленою стрілкою ?

8.png.ffad137640d489fe9308c0bbbe16cff4.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, andrey_ka сказав:

Може це ви не так зрозуміли ? 

Я усе зрозумів правильно. Якщо питається про виїзд "за межі" то це про ПЧ, а не про рух по смугам. 

По останній схемі зелена тоаекторія межі проїзної частини не покидає. 

Туди забороняє знак "прямо з уступом та праворуч", про який треба здогадуватись!?. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

01.09.2024 в 14:07, vadimv сказав:

Нам у автошколі інструктор так і казав - ви тут всі після отримання прав потенційно можете отримати десяточку. Тому подумайте, чи воно вам потрібно. Ще є час передумати.

Ота трактовка "Малюнку 3" - 100% туди. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, i.may сказав:

Я усе зрозумів правильно. Якщо питається про виїзд "за межі" то це про ПЧ, а не про рух по смугам. 

Ні , це ви вже щось собі там додумали. Я ж в питанні чітко зазначив за чиї межі , за межі смуги. І мова йшла за конкретну смугу на конкретному перехресті.

21 хвилину тому, i.may сказав:

По останній схемі зелена тоаекторія межі проїзної частини не покидає. 

Туди забороняє знак "прямо з уступом та праворуч", про який треба здогадуватись!?. 

Навіщо здогадуватись , я ж про це і написав:

Цитата

З правої смуги "прямо" вам не можна , це забороняє знак  "дозволений напрямок руху по смугах"

А ви чомусь прокоментували цю мою фразу:

Цитата

5.16 «Напрямки руху по смугах» потрібно застосовувати для зазначення кількості смуг і дозволених напрямків руху кожною з них на перехресті, тобто по проїзній частині. Виїзду за її межі ніщо не перешкоджає.

А я , прочитавши ваше: "Виїзду за її межі ніщо не перешкоджає." і задав уточнююче питання:

Цитата

Тобто зі смуги "прямо та праворуч" , я можу спокійно виїхати за її (смуги) межі ліворуч , правильно ?

І коли ви відповіли:

Цитата

Так, з крайнього лівого положення, якщо там тротуар, узбіччя, прилегла територія, і в'їзд туди не заборонений технічними засобами ОДР.

Я вже остаточно заплутавшись , до чого тут тротуар і.т.д... і написав про метеорит. Я ж обговорював конкретне перехрестя та конкретні  смуги на ньому , а ви мені про якісь тротуари і.т.д... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, andrey_ka сказав:

Ні , це ви вже щось собі там додумали. Я ж в питанні чітко зазначив за чиї межі , за межі смуги. І мова йшла за конкретну смугу на конкретному перехресті

😉

Ви б не заплутались, якби викладали думки на мові законодавства,  а не своїх понять про "чіткість". 

Якщо ідеться про виїзд за межі смуги руху, то це виключно(!) або на зустрічну (розмітка 1.5), або за "межі перехрестя", "межі дороги", "межі проїзної частини". Так в ПДР! В контексті перше відпадає, а друге - це власне "тротуар і.т.д.". Про що спитали, про те і отримали відповідь. А додумати що малося на увазі неможливо... 

Тим більше, що я не розумію як це стосуються нісенітниці про Мал.3 і стартової ситуації?!. 

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, i.may сказав:

😉

Ви б не заплутались, якби викладали думки на мові законодавства,  а не своїх понять про "чіткість". 

Якщо ідеться про виїзд за межі смуги руху, то це виключно(!) або на зустрічну (розмітка 1.5), або за "межі перехрестя", "межі дороги", "межі проїзної частини". Так в ПДР! В контексті перше відпадає, а друге - це власне "тротуар і.т.д.". Про що спитали, про те і отримали відповідь. А додумати що малося на увазі неможливо... 

Звичайно я б не заплутався якби ви мене не плутали. Ящо вам не зрозуміла чіткість моїх думок  перепитайте , не треба їх інтерпретувати по-своєму.

Дайте роз`яснення , навіщо ви прокоментували ось цю мою фразу :

Цитата

З правої смуги "прямо" вам не можна , це забороняє знак  "дозволений напрямок руху по смугах".

 

Що ви хотіли сказати , та до чого тут межі ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, andrey_ka сказав:

Що ви хотіли сказати , та до чого тут межі ?

Іще раз, сподіваюсь в останнє. Це не я, а ДСТУ 4100 Правила застосуванн ДЗ. 

Виїзд за межі перехрестя прямо знак 5.16 не забороняє. Він регламентує рух по смугам на самому перехресті

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...