Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Планую каналізацію.

Сентябрь33

Рекомендовані повідомлення

Вітаю.Находжуся на етапі планування каналізації, фанову трубу хочу вивести одразу за унітазом на вулицю і пустити стояк по наружі будівлі. Чі можна так? Будинок одноєтажний. І чі потрібна фанова взагалі? Яма буде типу септіка, два крлодця по два кільця,перший герметизую , другий буде дренажний.Ось намалював як зміг.Трохи заплутався у всіх цих фітінгах, але начебто щось намудрив.Заплутався як найправильніше все це зеднати між собою 🤔

IMG_20240817_175118.jpg

IMG_20240817_175101.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы проложил одну линию от душкабины вдоль стены через умывальник, затем через стиралку и унитаз снова вдоль стены (+мойка) труба ушла бы на улицу. Не делал бы разветвлений, а все точки подключил бы спуском сверху на трассу и через угол 45.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, MAESTRO DNEPR сказал:

Я бы проложил одну линию от душкабины вдоль стены через умывальник, затем через стиралку и унитаз снова вдоль стены (+мойка) труба ушла бы на улицу. Не делал бы разветвлений, а все точки подключил бы спуском сверху на трассу и через угол 45.

Типу так? А що з приводу фанової труби підкажете?А ще скажіть під інсталяцію або класику однаково виводиться вихід, а рівень з підлогою?

IMG_20240818_112325.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Сентябрь33 сказал:

Типу так? А що з приводу фанової труби підкажете?

Майже так... тіко трійники Вам тре взяти с кутом 45, а не прямі... і поставити їх так, щоб вони дивились уперед, по ходу течії.

44.thumb.jpg.19fa0617a523fc50360568ef571d85e4.jpg

Фанова звичайно потрібна, але в деяких випадках обходяться встановленням повітряного клапану позаду унітазу. Гадаю, що це Ваш випадок.

40 минут назад, Сентябрь33 сказал:

А ще скажіть під інсталяцію або класику однаково виводиться вихід, а рівень з підлогою?

Так, все однаково.

Змінено користувачем MAESTRO DNEPR
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, MAESTRO DNEPR сказал:

Фанова звичайно потрібна, але в деяких випадках обходяться встановленням повітряного клапану позаду унітазу. Гадаю, що це Ваш випадок.

Я так зрозумів ось таку картину.IMG_20240818_123927.thumb.jpg.55de718110ecc2beaf329dd702f9cfb1.jpgІ наприклад якщо буде раптово інсталяція , то клапан нормально почуватиме себе в тому коробі за нею?

І підкажіть фітінги обов'язково оранжові, чі можна і сірі в грунт.?

Змінено користувачем Сентябрь33
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Сентябрь33 сказал:

Я так зрозумів ось таку картину

Краще десь так...

2222.png.b600a85ef50644446ab6b24d38eeacac.png

1 час назад, Сентябрь33 сказал:

І підкажіть фітінги обов'язково оранжові, чі можна і сірі в грунт.?

Краще б звичайно Остендорф або аналог, але якщо у Вас обмежений вибір, то беріть що є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Сентябрь33 сказал:

Типу так? А що з приводу фанової труби підкажете?А ще скажіть під інсталяцію або класику однаково виводиться вихід, а рівень з підлогою?

 

Фан: если не выходит соткой можете выводить трубой 50 мм. Не ближе 2- метров от окон и каналов вентиляции. Все клапана для частного дома вещ бесполезная.                                                                                                                                                                                                            Инсталляция устанавливается вместе с монтажом канализации и никак иначе!!! Нужно знать уровень чистового пола, на инсталляции для этого стоит отметка. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Сергей 31 сказал:

Фан: если не выходит соткой можете выводить трубой 50 мм. Не ближе 2- метров от окон и каналов вентиляции. Все клапана для частного дома вещ бесполезная.                                                                                                                                                                                                            Инсталляция устанавливается вместе с монтажом канализации и никак иначе!!! Нужно знать уровень чистового пола, на инсталляции для этого стоит отметка. 

Такий спосіб виводу фанової труби підходить? Я вище малював .

Не знаю ще який унітаз буде, ще пісок на підлозі, а інсталяція ж начебто на чорнову стяжку ставиться.Почав копати траншею від каналізацію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Сентябрь33 сказал:

Такий спосіб виводу фанової труби підходить? Я вище малював .

 

Каждый стояк должен заканчиваться фаном. Ван на чердаке можно объединить в одну трубу, соблюдая кулоны и утеплив от конденсата.

 

7 минут назад, Сентябрь33 сказал:

Не знаю ще який унітаз буде, ще пісок на підлозі, а інсталяція ж начебто на чорнову стяжку ставиться.

 В таком случае нечего начинать разводку канализации. Разводка канашки начинается с точного плана расстановки сантехприборов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чі є сенс магістраль 110 вести з наружі будинку, а з будинку підвести туди 50 труби.Це мені сусід каже, мовляв і доступ завжди буде, якщо що то можна викопати, а так засиплю і залью зверху і все🤷Всі заливають і начебто проблем немає .

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Сентябрь33 сказал:

А чі є сенс магістраль 110 вести з наружі будинку, а з будинку підвести туди 50 труби.

С наружи это по стене дома или в земле?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Сергей 31 сказал:

С наружи это по стене дома или в земле?

За стіною е площа , метри три, відступити пів метра і протягнути магістраль 110 по вулиці в землі.З наружі зробити вихід під 45 градусів і підняти по фасаду фан 110 трубою.

Ось два малюнки як в середині дому магістраль і як знаружі. Варіант з наруже привабив, і копати легше і доступ буде якщо що.І грунт в домі не чіпати .Логічно краще по вулиці, а як технічно 🤔

IMG_20240818_174557.jpg

IMG_20240818_174642.jpg

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В земле при учете промерзания или утепления трубы вариант рабочий.                                                                                                                    Снаружи по улице не рабочий. В середине трубы температура всегда плюсовая, на улице минус. Такие сосульки, как иголки, начинаю нарастать в середину трубы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, MAESTRO DNEPR сказал:

 

Що Ви скажете з приводу магістралі зовні будинку в грунті? Зовні завжди доступ буде якщо що. Заплутався . 🤔

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Сентябрь33 сказал:

Що Ви скажете з приводу магістралі зовні будинку в грунті? Зовні завжди доступ буде якщо що. Заплутався . 🤔

Не видумуйте... і нікого не слухайте... у Вас вже є на руках правильне рішення... робіть:

44.png.c714a831a93930425bdb717e40b9f194.png

п.с. ...Вам не потрібен туди доступ, бо такі речі робляться один раз на все життя.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.08.2024 в 14:26, MAESTRO DNEPR сказал:

Краще б звичайно Остендорф або аналог, але якщо у Вас обмежений вибір, то беріть що є.

Тільки таке знайшов, все гамузом в кучі лежить, ледве вибрав що потрібно.

IMG_20240819_181724.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18.08.2024 в 17:59, Сергей 31 сказав:

Такие сосульки, как иголки, начинаю нарастать в середину трубы.

Зимой сосульки, а летом?

Я ось викачував яму і вирішив заглянути як там труба? Недаремно ризикував. ((

IMG_3865.thumb.jpeg.a295821d99bd5155ec0b123f6f287b58.jpeg
 

Я вибачаюсь, хто вгадає якого вона кольору? ))

зараз шукаю когось з камерою для інспекції.

а ви там щось про 50-ту питали? image.gif.3af05c11921e68b992f927a3bf6d69b5.gif

 

 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Фрай сказал:

зараз шукаю когось з камерою для інспекції.

 

Берете канашку трубу 50х2000, снаружи под углом вставляете в это трубу (что бы не лазить в колодец). На керхер шланг для промывки труб.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, Сергей 31 сказав:

Берете канашку трубу 50х2000, снаружи под углом вставляете в это трубу

Не войдет, она же не гибкая, трубу сверху не видать, шоб снять пришлось понагибаться.

длина 11–й примерно 7-8 метров, если промывка после регенерации 500-ми литрами не промывает то я обычным шлангом и подавно не промою,

да й заглянуть в трубу хочется, есть такая услуга с промывкой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Фрай сказал:

да й заглянуть в трубу хочется, есть такая услуга с промывкой.

К Сереге БСВ, у него есть целый видео агрегат для канашки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Фрай сказав:

Я вибачаюсь, хто вгадає якого вона кольору? ))

Видно ж що помаранчева.:classic_biggrin:

А ще видно , що рівень підіймався вище цієї труби , тому вона така загажена. Цей септик хворий , і потребує лікаря.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...