Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

чай. ваші рекомендації

US7IGN

Рекомендовані повідомлення

З тих, що в супермаркетах, непогані Ahmad Tea London та Три Слона Чорний, але зараз чорний п'є тільки син на сніданок і то через день (чередує з багатьма іншими сортами і купажами), а в дорослих вибір ще більший, який літом чай... :)

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, voglya сказав:

image.png.2a357570e598dbfa4ff742871609ccd2.png

ви саме такого фасування берете? пару кіло відсипте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сусіди замовляли такий мішок чая. Ми купили 2,5 кг за 925 грн. Вистачило на 6 місяців, ну хай на 7, але ми з ним ще в гості до родичів їздили ))) Замовили ще, чекаємо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, normal сказав:

З тих, що в супермаркетах, непогані Ahmad Tea London та Три Слона Чорний, але зараз чорний п'є тільки син на сніданок і то через день (чередує з багатьма іншими сортами і купажами), а в дорослих вибір ще більший, який літом чай... :)

заради цікавості, спробуйте засипати у чашку ложку чаю, залити теплою водою і спостерігайте як швидко він буде «заварюватись»?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви ще скажіть кинути спочатку лимон... Звісно з цукром екстракція гірша, тому в хлібний квас його добавляю вже коли вода майже охолоне, а з чайом не парюсь і наче нормально заварюється від окропу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, voglya сказал:

Но очень зависит от воды вкус любого чая.

+100

Детство прошло в Средней Азии, там вся жизнь вокруг пиалки чая крутится)

Там любил чай, переехали в Украину, что ни пробовал - ничего не вставляет....(

Вода...и еще наверное климат, сухой континентальный с минимум влажности, в отличии от нас.

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Фрай сказав:

заради цікавості, спробуйте засипати у чашку ложку чаю, залити теплою водою і спостерігайте як швидко він буде «заварюватись»?

Перечитав кілька разів і не знайшов ні про лимон, ні про квас, ні про окріп.

що з написаного пан нє розумє? :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер взагалі нічого, ви пропонуєте провести експеримент на швидкість "заварювання", якщо хочете, щоб вас розуміли люди, то поясніть:

- під заварюванням ви маєте на увазі екстракцію? Треба звертати увагу на колір, на смак чи щось інше?

- швидкість порівнюється з чимось, що треба взяти за "еталон" щоб визначити швидше\повільніше? Інший чай, іншу температуру води чи ще щось?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Фрай сказав:

заради цікавості, спробуйте засипати у чашку ложку чаю, залити теплою водою і спостерігайте

Чи можливо заварити чай теплою водою?

я не пʼю чай з пакетиків і мені смішно чути коли чиясь помічниця пропонуючи чай запитує чи мені круто заварити?

 на роботі завжди тримав фарфорові чайнички різного розміру, а після того як побачив як ті чаї проходять стадії до фасування то завжди промиваю теплою водою перед заварюванням.

І яке ж було моє здивування коли побачив як швидко забарвлюється вода під час цього промивання? :shock:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А нічого, що пакетований чай продають навіть в аптеках для 3-х місячних дітей і в інструкціях нічого немає про попереднє промивання теплою водою? А може якісь виробники попередньо обробляють чай на кшталт локшини швидкого приготування і тоді він екстрагується в теплій воді, а не вилазять шкідливі барвники? Може це нічим не підкріплені забубони... Ну і я вже стільки шкідливого напився і накурився, що чаєм мене вже не злякати :)

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, normal сказав:

А нічого, що пакетований чай продають навіть в аптеках для 3-х місячних дітей

От що я маю вам доводити при такій аргументації? 

Хіба що рекомендувати матеріали по журналістським розслідуванням товарів для дітей, особисто для мене це був маркер доки не побачив відео про воду і тд.

гроші не пахнуть, Госты не пляшут.

11 хвилин тому, normal сказав:

нічого немає про попереднє промивання теплою водою?

Після екскурсій на виробництва обовʼязково промиваю чай, родзинки, курагу і тд , таким чином хоч якось змиваю бруд, пил, екскременти гризунів і тп.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Фрай сказав:

екскременти гризунів

Хочете сказати, що в чаї їх більше ніж у муці і всіх продуктах з неї зроблених? Ню-ню... Сходіть на екскурсію до зерносховищ

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я хочу сказати, що зайвий раз пересвідчився - не варто витрачати час на тих, хто чує лише себе. 

Така людина будь-які речі, події, факти намагається тлумачити згідно своєму світогляду.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, irina1969 сказал:

Ройбуш❤️

А мені не зайшов... А зелений виявився занадто жовчогінним, натщесерце - це нудота на пів дня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, voglya сказав:

А мені не зайшов... А зелений виявився занадто жовчогінним, натщесерце - це нудота на пів дня.

У мене так само з чорним(( коли додаю цукор таких " наслідків" нема, але з цукром - фу, зелений мені не подобається а от ройбуш моє

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, normal сказав:

Хочете сказати, що в чаї їх більше ніж у муці і всіх продуктах з неї зроблених? Ню-ню... Сходіть на екскурсію до зерносховищ

Вибачте за дурне питання , а що таке муця?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тю, борошно на суржику :) Хоча брешу, мука і борошно це наче повноцінні синоніми

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, normal сказав:

Тю, борошно на суржику :) Хоча брешу, мука і борошно це наче повноцінні синоніми

Нє, нє , мука і мУка  це синонім , але міжмовний. А поєднати борошно з мукою  - це як схрестити вужа з жабою.

ПС.. Не сприймайте так серйозно , просто спробував провідміняти , вийшло смішно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, andrey_ka сказав:

поєднати борошно з мукою  - це як схрестити вужа з жабою

Чого це? Особисто в нас ніхто не каже "у борошні", всі говорять "у муці" і це навіть не суржик і не русизм, просто може у вас це незвично

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, normal сказав:

Чого це? 

 

Тому що , називати борошно мукою - це помилка. Не будьте як всі.

45 хвилин тому, normal сказав:

і це навіть не суржик і не русизм,

А що це ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...