Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порекомендуйте набір обладнання для аварійного електроживлення.

AlexRS4

Рекомендовані повідомлення

Всім добра.

У мене є дуже "оригінальна і нова тема "😁😄, яку мабуть вже 100 разів обговорювали, але не знайшов.

Порекомендуйте (запропонуйте-продайте), будь ласка, хто в темі обладнання для накопичення та живлення будинку з середньою потребою 300 - 500Вт /год., щоб можно було  комфортно пережити  без електрики приблизно добу .

Максимальна потужність - у кавоварки, десь 2кВт.

Індукція та інше набагато менше, і "все й одразу" не включається.

 

Хотілось би купити "робочого  середнячка". Не Майбах, але і не ....( підставити хто що вважає як "авто не дуже")

Генератори та інвертор 2кВт + акумулятора 140А є,  працює.  В іншій темі поважні форумчанам переконали, що треба "жити краще ".

Виник само собою ряд питання.

Яку систему обрати?

12V?

24V?

48V?

Купити готові вироблені в умовах заводу  акумулятори, чи самому зібрати (не дуже дивлюсь на цей варіант, бо не хочу його збирати нічого в цьому не розуміючи)

Краще 1 акумулятор на 200(300)А, чи 2(3)*100А? І т.д.

Згодом, коли ( а не якщо) в Харкові буде спокійно - докуплю панелей 5-10 кВт.

Зелений тариф не планую.

Бюджет - по потребі на "гарного твердого  середнячка". З гарантією в Україні.

На Аліекспресі купувати не хочу і не буду.

В мене з ними якось "не срослось", все викинув що купив через тиждень. Добре що якісь електричні  дрібниці.

 

Дякую.

 

 

 

Змінено користувачем irina1969
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, AlexRS4 сказав:

Всім добра.

У мене є дуже "оригінальна і нова тема "😁😄, яку мабуть вже 100 разів обговорювали, але не знайшов.

Порекомендуйте (запропонуйте-продайте), будь ласка, хто в темі обладнання для накопичення та живлення будинку з середньою потребою 300 - 500Вт /год., щоб можно було  комфортно пережити  без електрики приблизно добу .

Максимальна потужність - у кавоварки, десь 2кВт.

Індукція та інше набагато менше, і "все й одразу" не включається.

 

Хотілось би купити "робочого  середнячка". Не Майбах, але і не ....( підставити хто що вважає як "авто не дуже")

Генератори та інвертор 2кВт + акумулятора 140А є,  працює.  В іншій темі поважні форумчанам переконали, що треба "жити краще ".

Виник само собою ряд питання.

Яку систему обрати?

12V?

24V?

48V?

Купити готові вироблені в умовах заводу  акумулятори, чи самому зібрати (не дуже дивлюсь на цей варіант, бо не хочу його збирати нічого в цьому не розуміючи)

Краще 1 акумулятор на 200(300)А, чи 2(3)*100А? І т.д.

Згодом, коли ( а не якщо) в Харкові буде спокійно - докуплю панелей 5-10 кВт.

Зелений тариф не планую.

Бюджет - по потребі на "гарного твердого  середнячка". З гарантією в Україні.

На Аліекспресі купувати не хочу і не буду.

В мене з ними якось "не срослось", все викинув що купив через тиждень. Добре що якісь електричні  дрібниці.

 

Дякую.

 

 

 

4-6Квт інвертор + 10кВТ/год акумулятор + панелі (по бажанню)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, AlexRS4 сказав:

Всім добра.

У мене є дуже "оригінальна і нова тема "😁😄, яку мабуть вже 100 разів обговорювали, але не знайшов.

Порекомендуйте (запропонуйте-продайте), будь ласка, хто в темі обладнання для накопичення та живлення будинку з середньою потребою 300 - 500Вт /год., щоб можно було  комфортно пережити  без електрики приблизно добу .

Максимальна потужність - у кавоварки, десь 2кВт.

Індукція та інше набагато менше, і "все й одразу" не включається.

 

Хотілось би купити "робочого  середнячка". Не Майбах, але і не ....( підставити хто що вважає як "авто не дуже")

Генератори та інвертор 2кВт + акумулятора 140А є,  працює.  В іншій темі поважні форумчанам переконали, що треба "жити краще ".

Виник само собою ряд питання.

Яку систему обрати?

12V?

24V?

48V?

Купити готові вироблені в умовах заводу  акумулятори, чи самому зібрати (не дуже дивлюсь на цей варіант, бо не хочу його збирати нічого в цьому не розуміючи)

Краще 1 акумулятор на 200(300)А, чи 2(3)*100А? І т.д.

Згодом, коли ( а не якщо) в Харкові буде спокійно - докуплю панелей 5-10 кВт.

Зелений тариф не планую.

Бюджет - по потребі на "гарного твердого  середнячка". З гарантією в Україні.

На Аліекспресі купувати не хочу і не буду.

В мене з ними якось "не срослось", все викинув що купив через тиждень. Добре що якісь електричні  дрібниці.

 

Дякую.

 

 

 

500 Вт це 12 кВтгод за добу не враховуючи власне споживання інвертора. А це десь 16 елементів по 230 аг. Менше ніж 48 В буде вимагати збільшення емності акумуляторів (а вони доступні?) чи підключення кількох батарей паралельно. Брати 2х100 чи 1х200 - працювати будуть +- однаково, але у 2-х батареях буде 2 БМС, 2 корпуса що в принцип повинно збільшити вартість. Але якщо нема бажання збирати самому, то мабуть доведеться брати 2-3 батареї по 5 кВт. 

Інвертори не беруть на алиекспресі, їх беруть на алибабе. Гарантія коштує грошей, може бути так що взяти 2 шт на алибабе щоб один був запасний буде коштувати так само як тут в Україні один. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. 

48v

Що порадите по конкретних виробниках і моделях серед варіантів "гарних середнячків+"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, AlexRS4 сказал:

Що порадите по конкретних виробниках і моделях серед варіантів "гарних середнячків+"?

Если перетоптаться то я бы взял srne на 5 квт но вы с алишкой не дружите, там он +- 20000 грн у нас от жадности но 30+

Если надеяться на лучшее и планировать панели так что бы с подмесом и фаршем то дея с алибабы

Сейчас у меня srne на 3 кВт как резерв мне его заглаза кофеварку 2 кВт тянет, индукционку с бойлером я не подключал, стиралку ради любопытства проверял :-)

Есть 4 панели летом дают 10-12 кВт*ч в сутки этого хватает на кондиционер, фильтрацию бассейна ну и мелочи в виде телика интернета, холодилтника и освещения

Акб 7 кВт*ч

Почитайте на досуге мою темку про него

P.S. начал верить в лучшее сейчас с алибабы плывет дея на 12 кВт, но это уже не на резерв, а на компенсацию собственного потребления плюс может ЗТ если успею и смогу оформить без бегунков

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как серединку между первыми двумя почитайте про Люкс

https://www.stroimdom.com.ua/topic/236913-invertor-luxpower-sna5000-osoblivosti-nalashtuvannya/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, mib сказав:

Если перетоптаться то я бы взял srne на 5 квт но вы с алишкой не дружите, там он +- 20000 грн у нас от жадности но 30+

Цікаво, чому саме SRNE, а не інші відносно недорогі інвертори PowMr, Must?

SRNE на alibaba.com не продають?

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Mr. D сказал:

Цікаво, чому саме SRNE, а не інші відносно недорогі інвертори PowMR, Must?

Это завод, тоесть это не наклейка, маст вроде тоже, а все остальное это наклейки с заводов voltronik, srne и других

5 минут назад, Mr. D сказал:

SRNE на alibaba.com не продають?

Продают, но разница в цене не такая большая и с алика приедет быстрее, не нужно думать искать перевозчика заводить деньги и тд и тп, просто оплатил и ждешь :-)

С Дея просто есть смысл так как значительная экономия, но если SRNE из топовой линейки то тоже будет смысл, речь шла про перетоптаться и я привел пример недорогого качественного инвертора за 20к как минимум с моей колокольни и основываясь на своем опыте использования

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, mib сказав:

С Дея просто есть смысл так как значительная экономия, но если SRNE из топовой линейки то тоже будет смысл, речь шла про перетоптаться и я привел пример недорогого качественного инвертора за 20к как минимум с моей колокольни и основываясь на своем опыте использования

Якість - складна характеристика.
Наприклад, в категорії 3 kW багато інверторів значно шумлять (про що багато повідомлень на цьому форумі). SRNE теж шумить?

Не зовсім розумію в чому краща якість. Скажімо, є інвертори де реле працює тільки на L провіднику, а Must вимикає й L, й N (можливо вважати, що це краще, ніж перший варіант).
А що саме SRNE робить дещо по іншому?

В Deye, кажуть, великі радіатори, наприклад, але це дещо інша категорія інверторів.

Змінено користувачем Mr. D
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Mr. D сказал:

SRNE теж шумить?

После 300 ватт включается вентилятор с регулировкой оборотов, при хорошей нагрузке шумит в спальне не поставишь

15 минут назад, Mr. D сказал:

Не зовсім розумію в чому краща якість. Скажімо, є інвертори де реле працює тільки на L провіднику, а Must вимикає й L, й N (можливо вважати, що це краще, ніж перший варіант).

Это не понял

15 минут назад, Mr. D сказал:

А що саме SRNE робить дещо по іншому?

И это не понял

16 минут назад, Mr. D сказал:

В Deye, кажуть, великі радіатори, наприклад, але це дещо інша категорія інверторів.

Я их и описал как верх рынка для обывателя, хотя есть тот же виктрон но что бы получить все что есть в одном ящике от дея, для виктрона нужно отделтный дом построить под все девайсы которые есть в AIO

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, mib сказав:

Я их и описал как верх рынка для обывателя, хотя есть тот же виктрон но что бы получить все что есть в одном ящике от дея, для виктрона нужно отделтный дом построить под все девайсы которые есть в AIO

Victron має дуже багато додатково обладнання, яке інтегрується в єдину систему.

Є й лічильники Victron, й Smart Shunt. Можливо, встановити 4 MPPT та мати лише один інвертор.

Я не впевнений, що в Deye є так багато можливостей й така ж гнучкість.

Є, до речі, Victron EasySolar GX в одному ящику. Та загалом рекламою Victron не займаюсь, навіть знижку ніхто не робив на Victron. Та й Deye не дарують. )

Все це треба купити й спробувати, щоб свій досвід був (приємно здивований якістю та гнучкістю Victron VRM). )

Змінено користувачем Mr. D
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Mr. D сказал:

Victron має дуже багато додатково обладнання, яке інтегрується в єдину систему.

Є й лічильники Victron, й Smart Shunt. Можливо, встановити 4 MPPT та мати лише один інвертор.

Я не впевнений, що в Deye є так багато можливостей й така ж гнучкість.

Є, до речі, Victron EasySolar GX в одному ящику. Та загалом рекламою Victron не займаюсь, навіть знижку ніхто не робив на Victron. Та й Deye не дарують. )

Все це треба купити й спробувати, щоб свій досвід був (приємно здивований якістю та гнучкістю Victron VRM). )

Я же и говорю отделтный дом нужно для этого всего построить

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, AlexRS4 сказал:

Що порадите по конкретних виробниках і моделях серед варіантів "гарних середнячків+"?

 

5 часов назад, AlexRS4 сказал:

Бюджет - по потребі на "гарного твердого  середнячка". З гарантією в Україні.

скоріше "середнячок-" ніж "середнячок+" але я би подивився на q-power ще, це фактично voltronic (деякі моделі Must) але теоретично з українською гарантією.
теоретично бо продаванська гарантія на інвертор це штука досить міфічна, вона наче як є, але сценаріїв коли вам то доможе - дуже небагато.

 

1 час назад, Mr. D сказал:

чому саме SRNE, а не інші відносно недорогі інвертори PowMr, Must?

PowerMr це відвертий хлам, Must суттєво краще, але до оригінального voltronic  все-ж не дотягує. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, standov сказав:

теоретично бо продаванська гарантія на інвертор це штука досить міфічна, вона наче як є, але сценаріїв коли вам то доможе - дуже небагато.

А якщо піти таким шляхом, які інвертори найкраще ремонтують в Україні (навіть якщо не брати офіційну гарантію або будь-яку іншу гарантію)?
Пригадую, наприклад, часи, коли Samsung відмінно й швидко ремонтували в сервісних центрах, багато з яких мали статус офіційних сервісів.

Щось Samsung, LG та інші корейські компанії упустили цю тему інверторів (як і японські компанії).

Змінено користувачем Mr. D
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, standov сказав:

 

скоріше "середнячок-" ніж "середнячок+" але я б подивився на q-power ще, це фактично voltronic (деякі моделі Must) але теоретично з українською гарантією.
теоретично бо продаванська гарантія на інвертор це штука досить міфічна, вона наче як є, але сценаріїв коли вам щось доможе - дуже небагато.

 

PowerMr це відвертий мотлох, Must значно кращий, але до оригінального voltronic все-таки не дотягує. 

Дякую 

rozetka.com.ua/443620172/p443620172/

Це воно? Нормальний інвертор?

Чи цей що нижче?

lysoform.shop/product/gibrydnyj-invertor-5-kvt/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=&utm_campaign=PerfMax http invertory&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwq_G1BhCSARIsACc 8

І приблизно такий акумулятор

akumbaza.com.ua/product/akumuliator-lifepo4-48-200ah-10-kwh-felicity-lpbf-48200-h/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwq_G1BhCSARIsACc7Nxohen2puO6Bdmi kDSD
 

Порекомендуйте, шановні, добрий акумулятор, можливо в Україні хтось є гарним виробником.

Мені "не пече прямо зараз", є з чим пережити скрутні години.

Змінено користувачем AlexRS4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, AlexRS4 сказал:

 

І приблизно такий акумулятор

 

Спойлер

akumbaza.com.ua/product/akumuliator-lifepo4-48-200ah-10-kwh-felicity-lpbf-48200-h/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwq_G1BhCSARIsACc7Nxohen2puO6Bdmi kDSD


 

Порекомендуйте, шановні, добрий акумулятор, можливо в Україні хтось є гарним виробником.

 

Той АКБ, що Ви вказали - топ. Я теж запланував собі Felisity. Два. По 12,5кВт/г.

А якщо Ви вже націлились на АКБ за 100кГрн, то до нього "пасує" тільки Deye.

Я б в жодному разі не купляв і не робив би сам АКБ із окремих комірок + БМС, бо безбека - то наше всьо.🤷‍♂️

Все - IMHO.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, AlexRS4 сказал:

 

І приблизно такий акумулятор

 

Трохи UPD :

- ще подивіться на форм-фактор АКБ зважаючи на наявність місця: на підлогу, на стіну, на стелю🙄, чи може на колесах.

- з якої сторони клеми, ручки і таке інше; вага в тому числі...

 

!це не реклама:

 

 

image.png.85da4d6cb74412a61e4e58bf4c254b23.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, AlexRS4 сказал:

Порекомендуйте (запропонуйте-продайте)...

Виник само собою ряд питання.

Яку систему обрати?

12V?

24V?

48V?

 

 

 

 

От, мені цей дядко "зайшов", взагалі в нього цікавий контент.

Вважаю, що там відповіді є і для Вас.

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, 90BCO сказал:

Трохи UPD :

- ще подивитись на форм-фактор АКБ зважаючи на наявність місця: на підлогу, на стіну, на потолок , чи може на колесах.

- з якого боку клеми, ручки і таке інше; вага в тому числі...

 

!це не реклама:

 

 

image.png.85da4d6cb74412a61e4e58bf4c254b23.png

Дакую.

Планував напольне розміщення акумулятору та настінне для інвертору.

Буде окрема нова кімната  опалення опалення та інше обладнання площею 15 кв.м 

Місця багато,

Можна в гаражі поставити( через стіну від цієї кімнати), саме там ввід від вулиці і щиток з автоматами.

Доречі, а де краще?

В кімнаті з опаленням , чи можно і в сухому вентильованому гаражі без опалення?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 90BCO сказал:

Тієї АКБ, що Ви вказали - топ. Я теж запланував собі Felisity. Два. По 12,5 кВт/р.

А якщо Ви вже націлилися на АКБ за 100кГрн, то до нього пасує лише Deye.

Я б у жодному разі не купував і не робив би сам АКБ із окремих комірок + БМС, бо безбека - то наше все.🤷‍♂️

Усі – IMHO.

Та я вже теж дивуюсь у бік Deye, 3 фази.

Я вже дивився сьогодні ті ж акумулятори що у Вас на фото.

250А і 300А.

А так хотілося все купити за "недорого і гарно"😁

 

Змінено користувачем AlexRS4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, AlexRS4 сказал:

Доречі, а де краще?

В кімнаті з опаленням , чи можно і в сухому вентильованому гаражі без опалення?

Не то что бы прям лучше но если уже речь про дея 3 фазы, то ее в гараж, а акб в доме через стену

3 фазы уже шумит, как собственно и вольтроник с срне

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, AlexRS4 сказав:

в гаражі

LFP критичні до температури.

За від'ємної температури LFP не заряджають (не рекомендовано згідно зі специфікаціями виробників LFP), якщо додатково батарею не підготувати (нагріти).

Але якщо в гаражі взимку температура +15 - 20°C, то, мабуть, це й не проблема.

Змінено користувачем Mr. D
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, mib сказал:

Не те що б прям краще але якщо вже мова про дію 3 фази, то її в гараж, а акб в будинку через стіну

3 фази вже шумить, як власне і вольтронік із срне

 

Приміщення для опалення не в основному будинку, винесено за його межі, комунікації під землею. Тому на шум інвертору можна не зважати уваги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Mr. D сказал:

LFP критичні до температури.

За від'ємної температури LFP не заряджають (не рекомендовано відповідно до специфікацій виробників LFP), якщо додатково батарею не підготувати (нагріти).

Але якщо в гаражі взимку температура +15 - 20 ° C, то, мабуть, це не проблема.

Тоді краще це все розмістити в новій кімнаті для опалення.

Там йому буде і не холодно і не спекотно. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, AlexRS4 сказал:

Тоді краще все це розмістити в новій кімнаті для опалення.

Там їм усім  буде і не холодно, і не жарко. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Порекомендуйте набір обладнання для аварійного електроживлення.

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...