Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібна порада стосовно води в свердловині.

Diesel Draft

Рекомендовані повідомлення

Товариство, потрібна порада. Десь 4 роки назад пробурив свердловину. Використовували чисто під будівництво, руки помити чи на туалет. В будинку ще ніхто не живе, так як ще будуємся.

Прийшов час робити нормальну воду і я задумався над фільтрами. Вода має багато желіза і, якщо не пролити, смердить. Якщо проливати цілий день, на вечір наступного знов буде смердіти. Скважина має глибину 24м. Статичний рівень на 13м. Але подібна ситуація у всіх в мому районі.

 

В мене є аналіз води і мені одна з компаній сказала, що ціна фільтраційної установки 8-15к дол. По вулиці йде централізований водопровід. Але з ним тоже є питання.

 

Перед тим як включатись у водопровід або копати криницю хотів почувати ще альтернативні думки.



Файл з аналізом я прикріпив.

 

дякую.

Пр 6079 Герич О. (с).pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Diesel Draft сказав:

мені одна з компаній сказала, що ціна фільтраційної установки 8-15к дол

Хароша компанія, нада брать! :grin:

Екософт коштує набагато менше, питання лише в тому як часто буде регенерація і відповідно розхідники сіль та фільтри.

З свого досвіду, мав скважину 28-30 метрів, багато заліза і ще чогось, вода швидко псувалась, смерділа і взагалі. Регенерація щотижня, фільтр щотижня, порахував і пробурив глибшу, регенерація раз у два тижні, фільтр 20ʼʼ взагалі рідко і то чистий.

Але от товариш зробив хитріше, пробурив якоюсь установкою таким буром як для стовпів на глибину до 30м і вставив туди міцну гофровану трубу, вийшов такий собі колодязь де присутнє повітря і залізо випадає в осад, сморід виходить там і вода вже закачується з іншими параметрами, очищення виходить дешевшим.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Diesel Draft сказал:

Файл з аналізом я прикріпив.

Откровенно говоря вода ужасная.

Боюсь вам придется хорошо заморочится с очисткой.

Не 8-15 килобаксов конечно, но основные расходы у вас будут на обслуживание.

Сама установка (мне когда то считали) до 1 к.

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рекомендую сдать на анализ еще в пару лабораторий, -возможно отправить в Киев в субос

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, 1к на систему фільтрації небагато. А вот трати на сіль і регенацію це проблема. В нас нема централізованої каналізації.

Зараз пробую пробити ціну і умови на підключення до централізованого. Но є нюанс, якщо котеджам не буде вистачати тиск то її можуть просто відключити.

Або криниця. В сусідів є і вода гарна. Було декілька раз що пропадала. Ну я боюсь криницю на ділянці робити плюс місця не дуже багато.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...