Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Контролер керування приводом змішувального вузла

standov

Рекомендовані повідомлення

Може хто порадить контроллер або на крайняк якась голе реле без логіки зайвої яке б мало можливість зовнішнього керування (wifi/modbus і тп) та керувало триточковим приводом змішувального вузла, тобто

задача максімум/оптумум - зовнішньою системою встановлювати температуру на цьому контролері і він її підтримує по своїм датчикам температури
задача мінімум - реле яке має наприклад вайфай або модбас і може робити приводу більше/меньше. Далі я на то накручую зовнішній ПІД (то вже за межами ТЗ).

все що нагуглив щось типу польського euroster/tech але вони максимально тупі коробочки в собі, без зовнішнього керування. На тесh наче як є модуль віфі, але такий саме тупий і "закритий" за якісь неадекватні гроші.

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нема такого, принаймні я не зустрічав від слова вообще.

Пишіть хіба що самі алгоритм керування "триточковим клапаном" і керуйте двома релюшками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, murava сказал:

Нема такого, принаймні я не зустрічав від слова вообще.

Пишіть хіба що самі алгоритм керування "триточковим клапаном" і керуйте двома релюшками.

сам алгоритм то не велика проблема (pid), проблема в тому що його адаптувати під 2 релюшки не зрозуміло як,  треба якесь реле яке вміє унутрях себе контролювати час включення/виключення сигналу, бо дистанційно то нереалістично контролювати, буде просто оверінженіред генератор рендомної температури. Або міняти тупий привод на шось що вміє керуватися аналоговим сигналом (0-10 наприклад) і вже на то накручувати під. В общем виглядає все якось дофіга муторно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як інколи корисно свої думки дублювати буквами, доки писав відповідь мабуть надумав потенційне рішення.
Потрібен під-регулятор з модбасом який вміє в триточкове керування. Перше шо нагуглив, трошки дорогувасто правда як на мене для такого дивайсу але може ще шось знайду

image.thumb.png.a82d2d6f107468bb0dc15d03d4317d49.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б взяв плату типу такої www.kincony.com/4-channel-gsm-relay-esp32-board.html, залив туди PID на ESPHome, причепив температурний сенсор і керував клапаном з допомогою релюшок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 годин тому, standov сказав:

проблема в тому що його адаптувати під 2 релюшки не зрозуміло як

Це називається 1-бітна сігма-дельта модуляція – en.wikipedia.org/wiki/Delta-sigma_modulation. Якщо інтервал оновлення десь 5-10 секунд, то легко можна підключити до реле.

Змінено користувачем volomoto
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, volomoto сказал:

Я б взяв плату типу такої www.kincony.com/4-channel-gsm-relay-esp32-board.html, залив туди PID на ESPHome, причепив температурний сенсор і керував клапаном з допомогою релюшок.

варіант, але я вже спілкуюся з хлопами з чернігівського regmik (фото вище), подивимося що з того вийде. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, volomoto сказал:

Це називається 1-бітна сігма-дельта модуляція – en.wikipedia.org/wiki/Delta-sigma_modulation. Якщо інтервал оновлення десь 5-10 секунд, то легко можна підключити до реле.

тут ще питання конвертації під-регулювання в бінарний+двополюсний сигнал, я не мав досвіду з підом на tasmota/esp, може там і є, але в "залізних" штуках таке не прям щоб всюди підтримується. Але взагалі то варіант

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, standov сказав:

тут ще питання конвертації під-регулювання в бінарний+двополюсний сигнал, я не мав досвіду з підом на tasmota/esp, може там і є, але в "залізних" штуках таке не прям щоб всюди підтримується. Але взагалі то варіант

Для esphome є вже готова компонента - esphome.io/components/output/sigma_delta_output.

Якщо взяти їхній PID (esphome.io/components/climate/pid.html), то він дуже добре підходить для 3-точкового регулювання, бо є окремо виходи для нагріву і для охолодження, кожен з яких можна направити на свій модулятор, який вже керує відповідним реле.

Змінено користувачем volomoto
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, volomoto сказал:

Для esphome є вже готова компонента - esphome.io/components/output/sigma_delta_output.

Якщо взяти їхній PID (esphome.io/components/climate/pid.html), то він дуже добре підходить для 3-точкового регулювання, бо є окремо виходи для нагріву і для охолодження, кожен з яких можна направити на свій модулятор, який вже керує відповідним реле.

дякую, врахую. Якщо з готовим не вигорить буду з цим гратися. Я правда більше по tasmota, але то вже технічні деталі

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...