Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір питної водопровідної труби

xaratt

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня

Порадьте, будь ласка, на кого з виробників дивитися для вибору 32 ПНД труби для підключення до міського водопроводу і які параметри мають бути у труби. PE100 SDR11 16 бар буде ок? Синя, чи чорна з синьою смужкою?

Євротрубпласт та Інсталпласт - роблять якісні труби? Куча якихось поляків на ринку, чи вартно на них дивитися?

Наче примітивні питання, але не можу розібратися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, xaratt сказав:

на кого з виробників дивитися для вибору 32 ПНД труби для підключення до міського водопроводу

На вашому місці я б звернув увагу на діаметр, 32мм це ні про що.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Фрай сказав:

На вашому місці я б звернув увагу на діаметр, 32мм це ні про що.

На жаль на місці ситуація така, що більшого діаметру немає куди підключити. Планую використовувати лише на кухню-ванну, для поливу є колодязь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, yoojin сказав:

32 з головою.

З чиєю? )

Коли до альтанки і поливу проклав замість 32-ої 40-ву то відразу відчув різницю

1 година тому, xaratt сказав:

На жаль на місці ситуація така, що більшого діаметру немає куди підключити

Для цього є муфти редукційні. Хоча вам на місці видніше, то я звик все робити з невеличким запасом

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблема не технічна, а організаційна. Мені просто не дають підключити трубу більшого діаметру. Немає тут іншого водопроводу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Фрай сказав:

Коли до альтанки і поливу проклав замість 32-ої 40-ву то відразу відчув різницю

А в чому була різниця? Бо в мене заходить 32-га, після 3/4 лічильника 20-та розходиться (розгалужується) на 16-ті по окремим споживачам, на полив теж 20-та переходить місцями на 16-ту крапельну, і навіть цього забагато, бо рахунок останній місяць 40м3 по 45грн = 1800грн шось каже мені в альтанці 40-ка труба не знадобиться... (бо якраз це питання думаю, а може взагалі там рукомийника з баком вистачить...)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, normal сказав:

шось каже мені в альтанці 40-ка труба не знадобиться...

Навіть не сперечаюсь, теж була 32-га, для альтанки цілком достатньо, але у мене трохи інакше, бо трубу подовжив далі і зробив у саду прихований вихід у землі для поливу.

коли поміняв трубу то продуктивність стала вищою, коли поливаєш дерева чи наповнюєш великі ємності для поливу це відчуваєш наочно.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Фрай сказал:

Навіть не сперечаюсь, теж була 32-га, для альтанки цілком достатньо, але у мене трохи інакше, бо трубу подовжив далі і зробив у саду прихований вихід у землі для поливу.

коли поміняв трубу то продуктивність стала вищою, коли поливаєш дерева чи наповнюєш великі ємності для поливу це відчуваєш наочно.

 

 

 

32га труба це 1", а з 40ю трубою є всі шанси набрати не тільки емності, а й всю вашу ділянку перетворити на озеро. шось ви плутаєте :)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, normal сказал:

бо рахунок останній місяць 40м3 по 45грн = 1800грн

По багатому...)

Води у землі немае!?

Чи є, але погана?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, vinnie сказав:

32га труба це 1", а з 40ю трубою є всі шанси набрати не тільки емності, а й всю вашу ділянку перетворити на озеро. шось ви плутаєте :)

 

Нічого не зрозумів :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, DimaF сказав:

По багатому...)

Це один раз, бо трималась аномальна спека 40+ (більше поливали) і навіть басейн довелось купити і набрати 12м3 води, зазвичай взимку\влітку 10м3\20м3, це я до того, що через 20-трубу можна вилити за годину 1.8м3, за добу 43м3, за місяць 1296м3, навіщо 40-а труба незрозуміло...

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...